TVU Networks اعلام کرد در دسترس بودن فوری قابل حمل تلفن همراه فرستنده با یکپارچه 5G مودم


برنده جایزه TVU یکی از ویژگی های حامل خبره 5G مودم

MOUNTAIN VIEW, CA – مه 6 2020 – TVU Networks, تکنولوژی و رهبر بازار در IP و ابر مبتنی بر ویدئو زنده راه حل امروز اعلام کرد که گل سرسبد آن TVU یک تلفن همراه فرستنده در حال حاضر حمل و نقل با یکپارچه 5G مودم. TVU همکاری با عمده تجاری حامل های شبکه از جمله کره جنوبی بر اساس KT Corp و مودم ماژول تولید کنندگان مانند کانادا بر اساس سیرا بی سیم در شناسایی 5G مودم برای آن TVU یکی HEVC/H. 265 1080p HDR و 4K, HDR, مدل. علاوه بر این TVU یک عامل با 5G مودم به طور کامل استرس تست شده و تحت شرایط استفاده در مکان های مانند چین و کره جنوبی در توسعه است.

“ما خوش شانس به کار با بهترین همکاران در حال توسعه جاسازی شده 5G مودم برای ما TVU یکی را به این صنعت است. از همان ابتدا ما فرستنده مهندسی شد برای حمایت از 5G و ما هیجان زده می شود قادر به ارائه کامل همراه پخش قابلیت انتقال بر روی شبکه های 5G با گل سرسبد ما TVU یکی امروز گفت:” مت McEwen, VP محصول, مدیریت, TVU Networks. “با وجود این شرایط چالش برانگیز ما همه رو تمرکز ما همچنان بر حمایت از مشتریان و جامعه بزرگتر با تداوم کسب و کار طرح و اعلام ما امروز این است که یک نمونه از آن تعهد است.”

“سیرا بی سیم با افتخار به حمایت از نسل دیگری از TVU یکی portable ویدئو IP فرستنده را قادر می سازد TVU به ارائه امن و قابل اعتماد اتصال در بالاترین ممکن است تلفن همراه باند پهن با سرعت برای صنعت پخش گفت:” لری Zibrik معاون رئیس جمهور 5G و جاسازی شده پهنای باند سیرا بی سیم. “سیرا بی سیم’ 5G EM919x تعبیه شده در ماژول ها تأمین نسل بعدی بالا-پهنای باند و زمان تاخیر کم برنامه های کاربردی و آن را بزرگ برای دیدن TVU آورد و آخرین آن دستگاه به بازار است.”

TVU یکی 1080p HDR و 4K HDR هستند TVU را 6th generation mobile IP فرستنده های ویدیویی. با مقدمه ای تعبیه شده 5G در TVU فرستنده خط از راه دور تولید در حال حاضر وارد مرحله جدیدی با TVU یک راه حل ارائه می شود که HEVC/H. 265 کارآمد برای فشرده سازی ویدیو اختراع TVU معکوس StatMux به همراه دارد (+) الگوریتم برتر انتقال قابلیت اطمینان واقعی و نرخ فریم 60 فریم در ثانیه, 10-bit HDR پشتیبانی می کند و توانایی ارسال در 70Mbps بیش از یک تلفن همراه 5G زیرساخت ها است. TVU یکی هم انتقال به طور همزمان بیش از چند جمع اتصالات از جمله تلفن همراه 3G/LTE/4G/5G, مایکروویو, ماهواره, BGAN WiFi و اترنت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>