تلاش برای آرامش بیشتر و راحتی 2020 نسخه هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان افزوده است نوزاد ایستگاه در نقاط چندگانه بهینه سازی آن rideshare آف رها با حرکت آنها را به یک نقطه جدید و برای بازدید کنندگان از همه سنین: اضافه شده جدید tented منطقه با مبل های رسانه های, و, آب, ارائه, آرام شکستن از سریع ء جو کارناوال.

و در دو قرن 21 حرکت HLSR اضافه کرده است یک برنامه جدید تلفن همراه برای سوار شدن و جایزه بلیط و گسترش دانش آموز رقابت هنر شامل یک هنر گرافیک دسته با استفاده از تکنولوژی کامپیوتر است.

حتی وجود دارد یک ویژه parakeets محوطه اجازه می دهد بازدید کنندگان برای ارتباط برقرار کردن با رنگ روشن پرندگان.

البته معمول کالاهای اساسی و مواد غذایی سرخ شده, کارناوال سواری و بازی ها و صدها نفر از بازار مال فروشان رقبا را در هر رقابت برای هزاران دلار جایزه پول تمام خواهد شد در محل همراه با هنرمندان (Willie Nelson, خالد Lizzo هر کسی ؟ و یا چگونه در مورد K-Pop band, تمسخر 127?) و بله تاپیک جدید در مورد مواد غذایی در این سال (پایین را ببینید).

با توجه به HLSR جمهور Joel کولی: “هدف این است که هر کس یک تجربه بزرگ است.”

این همه می آید با هم به لطف مهم کار 35,000 داوطلب و 120 کارکنان است. هوستون بازار مال فروشان تساوی در بیش از 2.5 میلیون بازدید کننده در هر سال با یک ماموریت — علاوه بر سرگرم کردن بازدید کنندگان خود را — برای ترویج کشاورزی و جمع آوری کمک مالی برای حمایت از تگزاس جوانان و آموزش و پرورش.

Rideshare آف رها در حال حاضر خواهد شد قرار داده شده در اکثر خارجی, پارکینگ, زرد, زیادی, برای جلوگیری از داشتن Uber و Lyft رانندگان بیشتر به NRG پارک و اضافه کردن به تراکم. بازدید کنندگان با استفاده سوار به اشتراک گذاری خدمات نمی خواهد که به نگرانی در مورد پیاده روی های طولانی, اما, از آنجا که بازار مال فروشان در حال حاضر تاسیس یک خط تراموا که از بسیاری.

وجود دارد یک زمان جدید آخرین مهلت برای خانواده چهارشنبه هفته فرصت برای کودکان زیر 12 و بزرگسالان بیش از 60 برای دریافت بر روی کارناوال زمینه به صورت رایگان. به عنوان این سال ورود تنها در دسترس خواهد بود تا ظهر هر چهارشنبه. کولی گفت که این تصمیم به منظور تشویق خانواده ها برای آمدن به کارناوال زودتر. “آن راه” او توضیح میدهد: “کارناوال کمتر خواهد بود شلوغ بعد از آن در روز است.”

HLSR خواهد شد برگزاری اولین حسی “پسند” روز برای بازدید کنندگان با حساسیت به صداهای بلند و چراغ های روشن از کارناوال. در روز پنج شنبه 5 مارس از 10 تا 1 بعد از ظهر بیش از 40 سواری را کاهش صداها و چراغ به کارناوال در دسترس برای هر دو کودکان و بزرگسالان با نیازهای ویژه.

در تلاش برای بهبود راحتی و کارناوال تعامل دام نشان می دهد و بازار مال فروشان را توسعه داده است یک برنامه جدید تلفن همراه برای سوار شدن و جایزه بلیط. این برنامه جدا از موجود بازار مال فروشان نرم افزار و کولی گفت: “پیگیری خواهد شد که چگونه بسیاری از سوار شدن و جایزه بلیط شما” به جای نیاز به بازدید کننده برای نگه داشتن تعداد در سر خود را.

برنامه های جدید خواهد شد که این جایزه اضافه شده از یک بازی موبایل. وجود خواهد داشت و مناطق مختلف در زمینه که در آن کاربران برنامه می توانید جمع آوری پول بازی نخ و برنده جایزه واقعی. رئیس جمهور امیدوار است که بازی های جدید را تشویق بازدید کنندگان به کشف بیش از پارک.

بازار مال فروشان نیز با اضافه کردن یک دیجیتال چرخش به Agventure آن آموزشی کشاورزی نمایشگاه. به عنوان این سال بازدید کنندگان این فرصت را به رقابت در کشاورزی ارگانیک شبیه ساز بازی های ویدئویی. شرکت کنندگان رقابت را به بهترین در یونجه-انباشته و در غیر این صورت خود را نشان می دهد کشاورزی دانش و مهارت است.

اجتماعی-رسانه-فکر بازدید کنندگان خواهد شد که فرصت های جدید برای به اشتراک گذاری عکس ها در این سال با علاوه بر این از دو سه-بعدی عکس ایستگاه از جمله هفت پا بلند نامه که طلسم کردن “بازار مال فروشان” و یک ایستگاه دهید مانند یک مجله را پوشش میدهد. دومی نیز به عنوان یک خدمت “خرید ویترین” برای فروشندگان در بازار مال فروشان. “ما امیدواریم که این تولید بیشتر فعالیت های رسانه های اجتماعی” کولی گفت.

یکی دیگر از فرصت عکس را در قالب یک بالون مجسمه سازی. یک هنرمند در خواهد آمد در فواصل منظم برای اضافه کردن بالن 3-D دیواری است که رشد خواهد کرد و تغییر در طول دوره از سال 2020 بازار مال فروشان.

به افتخار HLSR بیانیه ماموریت برای حمایت از جوانان و آموزش و پرورش گسترش یافته است این مسابقات برای جوانان است. شناخت چقدر مهم کامپیوتر تبدیل شده اند و در عصر مدرن به بازار مال فروشان و اضافه کرده است هنر گرافیک بخش به دیرینه مدرسه هنر رقابت است. در این مسابقه دانش آموزان طراحی یک پوستر برای تبلیغ مدرسه هنر رقابت است. برنده خواهد شد که خود و یا توزیع پوستر به مدارس برای تشویق مشارکت برای سال آینده رقابت است.

یکی دیگر از برنامه های صنعتی در صنایع دستی در رقابت است ساخت اولین خود را در این سال است. “ما می خواهیم برای پاسخ به این نیاز به نیروی کار ماهر” کولی گفت. دانش آموزانی که رقابت داده خواهد شد و مواد و دستورالعمل برای ساخت یک کوره. نهایی پروژه در نظر گرفته خواهد شد بر اساس کیفیت جوشکاری و ساخت و ساز در 14 مارس و باقی خواهد ماند بر روی صفحه نمایش در طول بازار مال فروشان را اجرا کنید.

در فوریه 29 قبل از بازار مال فروشان رسما باز می شود, سالانه در جهان, قهرمانی نوار-B-Que مسابقه شامل junior بخش مسابقه برای 25 کودکان در سن 8 تا 14. کودکان خواهد شد که با انتخاب تصادفی رسم داده خواهد شد و یک استیک برای آماده سازی. “این یک برنامه آزمایشی برای ما” کولی گفت. “ما امیدواریم که به گسترش آن در سال آینده به بیشتر شامل کودکان از این منطقه است.”

وجود خواهد داشت چند نمایشگاه جدید برای بازدید کنندگان. یکی گسترش “متولد به باک” ارائه شده است که در بخشی از بازار مال فروشان مراسم افتتاحیه در سال های اخیر است. چندین نسل از bucking اسب خواهد شد بر روی صفحه نمایش همراه با اطلاعات در مورد شرایط کاری خود را به طوری که بازدید کنندگان می توانید اطلاعات بیشتر در مورد حیوانات ورزشکاران که به نظر می رسد در بازار مال فروشان.

در یکی دیگر از نمایش حیوانات ورزشکاری یک عمل به نام Xtreme سگ خواهد بود ظاهر می شود در کارناوال زمینه این سال است. نوازندگان در حال نجات سگ که داده چابکی و مهارت آموزش. “بخشی از هدف ما این است که برای تشویق امداد و نجات حیوانات” گفت: Cowley.

Parakeet محوطه اضافه خواهد شد به Agventure نمایشگاه به بازدید کنندگان این فرصت را به طور مستقیم ارتباط برقرار کردن با parakeets. “کودکان و نوجوانان می توانید با خرید یک اشتراک چوب و دیدار با پرندگان. آنها باید واقعا لذت بردن از آن” کولی گفت. Chuckling او افزود: “من احتمالا از آن لذت ببرید بیش از حد.”

او همچنین به ذکر است که یک غذای جدید از آیتم های اضافه شده به کارناوال—ماکارونی و پنیر, رول تخم مرغ. “آنها باور نکردنی” به او وعده داده شده. “من نمی دانم که چگونه آنها در حال حاضر اختراع شده است.”

هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان است که یک رویداد بزرگ در منطقه هوستون قوی از سال 1932. در آن سرگرمی های آن تلاش می کند به اعتصاب تعادل بین سنتی کشور عمل می کند و به طور فزاینده نوازندگان از ژانرهای دیگر در امید جذب همه نوع از مخاطبان است.

کولی بود به خصوص هیجان زده تا اعلام کند که از این سال هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان رسیده است 500 میلیون دلار در طول عمر جمع آوری کمک های مالی. وی با تمجید از حامیان و داوطلبان و بازدید کنندگان برای تمام کمک خود را در رسیدن به این هدف مهم و گفت: “من فکر می کنم آینده است و حتی روشن تر با این جامعه پشت سر ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im