دو فرگوسن-فلریسنت مدرسه رانندگان اتوبوس مرگ, منطقه تعلیق تحویل غذا

برای بزرگنمایی کلیک کنید The Ferguson-Florissant School district has stopped delivery meals to kids after two bus drivers died. - FLICKR/PAUL SABLEMAN

  • فلیکر/پل SABLEMAN
  • فرگوسن-فلریسنت مدرسه منطقه متوقف شده تحویل وعده های غذایی به کودکان پس از دو راننده اتوبوس کشته شدند.

دو رانندگان اتوبوس در فرگوسن-فلریسنت مدرسه منطقه درگذشت و در روز شنبه باعث مسئولین مدرسه برای جلوگیری از ارائه وعده های غذایی برای کودکان و نوجوانان حداقل در حال حاضر.

هر دو رانندگان اتوبوس کرده و با توزیع مواد غذایی برنامه. یکی از رانندگان که تا به حال شده است با کمک این برنامه در عبور از کلید وسط مدرسه درگذشت طولانی در حال اجرا بیماری بلکه به حال علائم کروناویروس, مدرسه, مقامات می گویند.

راننده دوم که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19, کمک کرده بود, با توزیع برنامه بود که بر اساس McCluer شمالی دبیرستان. کارمند دیگری در دبیرستان نیز آزمایش مثبت منطقه اعلام کرد در یک توجه داشته باشید در وب سایت خود را.

“هیچ یک از کارکنان کار کرده اند و پس از شکستن بهار و تنها آموخته خود را از نتایج مثبت اواخر [شنبه],” منطقه گفت: در این بیانیه نوشته شده است. “از آن شده است بیش از 14 روز پس از آنها کار می کرد و هر کسی در معرض احتمال را تجربه کرده اند علائم است.”

به عنوان یک اقدام احتیاطی در منطقه است تعلیق وعده های غذایی برنامه از طریق آوریل 10. همانطور که از صبح روز دوشنبه وجود داشته است 985 تایید موارد COVID-19 و چهارده مرگ و میر در St. Louis County, با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>