دو کلید تنسی بازیکنان فوتبال را از دست ندهید بهار پس از عمل جراحی

فرانکلین — یک جفت کلید تنسی بازیکنان فوتبال را از دست ندهید بهار عمل پس از offseason عمل جراحی است.

چپ مقابله با Wanya موریس به حال جراحی مفصل ران و linebacker Quavaris دولا شدن تا به حال جراحی شانه مربی جرمی Pruitt گفت: پنج شنبه. او انتظار دارد که هر دو بازیکن به پشت در مشارکت در تابستان.

“آن را به بچه های دیگر فرصت (در بهار),” Pruitt گفت. “ما باید مقدار زیادی از رقابت.”

بهار عمل آغاز می شود مارس 9.

هر بازیکن رو به افزایش است دانشجوی سال دوم. موریس آغاز شده و 12 بازی فصل گذشته.

مانند موریس دولا شدن بازی در هر بازی. او ساخته شده یک شروع است. دولا شدن بیشتر به بازی دوم-رشته linebacker اما هم زمان برخی از handoffs در کوتاه yardage شرایط.

موریس’ شماره مورخ به دبیرستان, Pruitt گفت.

“او با آن بیش از دو سال گذشته” Pruitt گفت. “ما فقط احساس می کردم که از نظر بازیکن و توسعه این فقط یک روش فقط به جلو بروید و آن را انجام داده.”

“این به او می دهد یک فرصت برای آموزش در یک سطح بالاتر و در ادامه به توسعه.”

موریس یک رکن اصلی تنسی 2019 امضای کلاس به عنوان یک ستاره پنج signee از گریسون دبیرستان در گرجستان است. او این بار از سال اول شروع مقابله در ثانیه. او تلاش می کرد در زمان, اما آن را آسان به حرکت صعودی از 6-پا-4, 313-پوند lineman.

موریس عوامل برجسته به خط حمله است که انتظار ظهور به عنوان یک قدرت تیم در سال 2020 است.

دولا شدن بازی های زیادی در پاس-عجله فراز. او به پایان رسید با 28 پردازد و نیم-گونی.

یک ستاره در حال اجرا در مدرسه عالی دولا نیز تا به حال هفت حامل 9 متری تمام آینده در کوتاه yardage شرایط. او به ثمر رساند دو touchdowns که یکی از آنها آمد در تنسی 23-22 پیروزی ایندیانا در Gator کاسه.

“این چیزی است که ما فقط احساس مانند آن را بهتر به جلو بروید و ثابت در حال حاضر” Pruitt گفت: از دولای جراحی شانه. “پزشکان انجام داد و او را آماده برای رفتن در این تابستان.”

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در blake.toppmeyer@knoxnews.com و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید