دو ساکنان مرگ COVID-19 دلیل شیوع بیماری در خانه سالمندان در آتن تنسی

یک خانه سالمندان در آتن تنسی است که شیوع COVID-19 ثبت کرده است اول آن مرگ دو نفر از ساکنان از بیماری تسهیلات تایید چهارشنبه.

زندگی مرکز مراقبت از آتن گزارش ناگهانی افزایش موارد این هفته گفت: 58 نفر از آن 95 ساکنان یا 61% — دارای آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس. دوازده کارکنان نیز باید آزمایش مثبت آوردن تعداد کل موارد شناسایی شده در این مرکز به 70.

سندی Blankenship 71 ساله ساکن خانه سالمندان درگذشت در یک بیمارستان محلی پس از آزمایش مثبت با توجه به دخترش کریستال مک کالو.

خانه سالمندان جدا Blankenship “بلافاصله” پس از ثبت نام یک کم تب پنج شنبه, McCullough گفت. او مورد آزمایش قرار گرفت که روز و در نتیجه برگشتم مثبت شنبه. بامداد Blankenship گرفته شده برای استار مرکز پزشکی منطقه ای که در آن او در مدت کوتاهی پس از نیمه شب شنبه.

“این ویروس تند و زننده” مک کالو گفت: ناکس اخبار. “هر وقت من در زندگی مراقبت از آنها بسیار توجه است. و کارکنان در استار منطقه ای شگفت انگیز بود. من زنده هفت ساعت دور و پرستار مراقبت از او هنگامی که او در گذشت لباس پوشیدن و بیرون رفتن و قرار دادن تلفن به گوش او تا خودم و همسرم پسر من می تواند خداحافظی.”

مراقبت از زندگی در بیانیه ای گفت شنبه که 100 درصد از ساکنان آن شده بود آزمایش و تست شده است ساخته شده است در دسترس همه کارکنان. دو ساکنان باقی مانده در بیمارستان بستری است.

“ما صمیمانه تسلیت به خانواده و دوستان از ساکنان که گذشت به عنوان نتیجه COVID-19” گفت: مدیر اجرایی جف Ricks. “امکانات ما یک خانواده هستیم و همه با هم کار برای مراقبت از ما ساکنان و هر یک از دیگر. ما متعهد به ارائه مراقبت با کیفیت به عنوان ما مبارزه COVID-19.”

Ricks گفت: زندگی مراقبت از کارکنان شده است و با استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی در حالی که به دنبال “تمام دستورالعمل های مربوطه در کنترل عفونت.” ساکنان که تست مثبت در حال جدا شدن از کسانی که تست منفی و کارکنان در تماس مداوم با مقامات بیمارستان و اعضای خانواده. ساکنان جدید در حال حاضر در حال اعتراف کرد.

کارکنان که تست مثبت مجاز به بازگشت به کار تا زمانی که مرکز ملی کنترل بیماری ها دستورالعمل های برآورده Ricks گفت.

به کمک امکانات زندگی به طور کلی در خانه, مسن, افراد مبتلا به مشکلات سلامتی هستند که بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از COVID-19. از جمله امکانات آن ساکنان و کارکنان تعامل در محله های نزدیک ثابت کرده اند به نقاط داغ برای این ویروس در سراسر کشور است.

بر اساس اعداد منتشر شده توسط دولت در هفته گذشته شیوع این بیماری در زندگی مراقبت از آتن رتبه به عنوان یکی از بدترین میان به کمک امکانات زندگی در تنسی است.

بدترین جمله شیوع بیماری در کشور رخ داده است, در, Gallatin, مرکز توانبخشی و درمانی در Sumner County, که در آن 161 ساکنان تا به حال آزمایش مثبت و 19 فوت کرده است که از مارس 22 با توجه به تنسی وزارت بهداشت داده است.

‘مانند مبارزه با آتش شما نمی توانید ببینید’

Brandi آرمسترانگ, سخنگوی استار مرکز پزشکی منطقه ای در آتن گفت که “کمتر از 10” COVID-19 بيمار از خانه سالمندان شده بود تحت درمان توسط بیمارستان از شنبه.

برخی از سالمندان آلوده بدون علامت با توجه به اعضای خانواده.

پگی سو کارول گفت: ناکس اخبار او 66 ساله و مادر زندگی می کند در زندگی مراقبت و آزمایش مثبت برای این ویروس در روز یکشنبه با وجود داشتن هیچ نشانه ای ندارند. او به خوبی انجام می دهند کارول گفت.

“من پرسید: اگر آنها در حال گرفتن خوب مراقبت از او و او گفت:, “بله, آنها همیشه مراقبت خوب از من'” کارول نوشت: در پیام. “او آن را دوست دارد وجود دارد و ما خدا را شکر برای آنها. آنها تماس بگیرید و پدر من هر روز با به روز رسانی بر روی مادر من حتی قبل از این ویروس وضعیت اطراف بود. من واقعا معتقدم که آنها انجام می دهند خود بهترین ها را برای همه ساکنان.”

در یک Facebook پست فیلم آموزش آلن همچنین گفت: آزمایش مثبت است اما بدون علامت.

“ما شده اند قادر به او را برای تقریبا دو ماه” آلن نوشت. “خانه سالمندان ستاد مبارزه کرده اند به عنوان سخت به عنوان ممکن است برای جلوگیری از گسترش این, اما آن را مانند مبارزه با آتش شما نمی توانید ببینید. آنها خسته هستند و نیاز به نماز ما بیش از حد.”

آتن تسهیلات اجرا شده توسط زندگی مراکز مراقبت از امریکا یک شرکت مستقر در کلیولند در ایالت تنسی آمریکا که “عمل یا مدیریت بیش از 200 ماهر پرستاری توانبخشی, آلزایمر و زندگی ارشد دانشگاه در 28 متحده” با توجه به وب سایت خود را.

یک زندگی مرکز مراقبت در Kirkland, Washington بود ویران جدید کروناویروس در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس با COVID-19 کشتن 37 نفر یا حدود یک چهارم از ساکنان آن با توجه به گزارش های رسانه ها. بازرسان فدرال را پس از جریمه واشنگتن تسهیلات بیش از $600,000 پیدا کردن رهبری آن نتوانست به درستی رسیدگی شیوع بیماری وجود دارد.

“من که در آن وجود دارد’

McMinn County را در بخش بهداشت و درمان است که توسط دولت اجرا و شیوع بیماری در زندگی مراقبت است که توسط یک منطقه ای تنسی وزارت بهداشت دفتر مستقر در Chattanooga.

تعداد COVID-19 موارد شناسایی شده در McMinn County شروع به پریدن کرد از 14 تا 65 روز دوشنبه و سپس به 70 روز سه شنبه و 89 در روز چهارشنبه با توجه به دولت داده است. آن را بلافاصله روشن چرا دولت ثبت یک مرگ را در McMinn County روز چهارشنبه.

منطقه ای وزارت بهداشت سخنگوی آماندا Goodhard کاهش یافته است به ارائه هر گونه اطلاعات خاص در مورد زندگی مراقبت از شیوع بیماری است. او گفت: دولت به روز رسانی تعداد موارد در خانه های سالمندان یک بار در هفته و نه برنامه ای برای انتشار اطلاعات جدید تا روز جمعه.

“آنچه به چالش کشیدن برای ما این است که ما باید عمومی تماس با ما” McMinn County شهردار جان Gentry روز سه شنبه گفت. “زندگی مراقبت است که یک مرکز خصوصی و هنگامی که شما یک خوشه که مشخص شده است که منطقه ای در بخش بهداشت و درمان طول می کشد بیش و نه محلی شهرستان است.”

او گفت: او می داند که زندگی مراقبت است که در یک موقعیت دشوار او اعتماد منطقه ای در بخش بهداشت و درمان است که دست زدن به شیوع بیماری به درستی.

“مردمی که در دادگاه باید اعضای خانواده در آن وجود دارد” Gentry گفت. “من که در آن وجود دارد. ما باید دوستانی که کارکنان و بنابراین نه تنها ما نگران سلامت خود بلکه برای حجم کار اضافی و استرس ما می دانیم که آنها تحت.

“هنگامی که شما را به اعضای هیات آلوده وجود دارد که به برخی از چالش های نیروی انسانی وجود دارد. قلب ما و نماز واقعا رفتن به این مرکز.”

ایمیل تراویس Dorman در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @travdorman. اگر شما لذت بردن از تراویس’ پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>