دولت ایالت ریچارد بریگز به خاطر خواندن در مورد چگونگی تنسی رودخانه یکی از آلوده ترین رودخانه در جهان را با آن آب پر از microplastics. او می خواست به انجام کاری درباره آن.

در اوایل این ماه او.

Briggs, R-Knoxville متقاعد همکار خود را ناکسویل جمهوری خواه در کنگره دیو رایت برای تگ-تیم قانونی که جلوگیری از فروشگاه های مواد غذایی, فروشگاه های خرده فروشی و مواد غذایی دیگر خدمات کسب و کار از ارائه هر دو رایگان کاغذ و کیسه های پلاستیکی به مشتریان.

“(از بین بردن) کیسه های پلاستیکی است که برای رفع این مشکل کل اما در حال حاضر این فرصت را به آگاهی و می توان آن را اولین گام که در آن ما نیاز به رفتن از اینجا” Briggs گفت ناکس اخبار.

MICROPLASTICS: تنسی رودخانه در میان اکثر پلاستیک آلوده در جهان

Briggs گفت: نمایندگان از Kroger و Publix مواد غذایی فروشگاه زنجیره ای در واقع به او کمک کرد تا مهارت زبان برای بیل و که آنها پشتیبانی از اندازه گیری.

برای خریداران ممنوعیت کاغذ و کیسه های پلاستیکی به معنی فروشگاه های مواد غذایی را به سهام کیسه های قابل استفاده مجدد و می توانید به مشتریان برای آنها. خریداران البته می تواند خود را در کیسه های قابل استفاده مجدد نیز هست.

راب Ikard, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت تنسی فروشنده گفت: تنها با استفاده از کیسه های کاغذی می تواند تاثیر منفی بر محیط زیست و او گفت گروه خواهد بود آماده برای پیاده سازی هر چه مجلس تصمیم می گیرد.

“ما فقط نیاز به یک مجموعه ای از قوانین ایالتی گفت:” ناکس اخبار. “به ما بگویید چه که مجموعه ای از قوانین است و ما به آن پایبند. این است که دولت با در نظر گرفتن یک گزینه در آنچه که آنها ممکن است مانند نگاه کنند و اگر آنها تصمیم می گیرید اگر پلاستیکی و کیسه های کاغذی اجازه داده شد پس از آن ما را همراه با آن.”

اگر این لایحه به پیدا کردن راه خود را به رژیم صهیونیستی است. بیل لی میز Ikard گفت: آن را نمی خواهد به اثر تا Jan. 1, 2021. این امر به این صنعت به اندازه کافی زمان برای اجرای تغییرات مورد نیاز, او گفت:.

کروگر در حال حاضر در حال حرکت به سمت کیسه های پلاستیکی ممنوع. در سال 2018 این کشور بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای گفت: این امر انتقال به کیسه های قابل استفاده مجدد به طور کامل توسط 2025.

“جالب ترین چیزی که من پیدا کردم این است وجود دارد کمی از پشتیبانی برای انجام دور با کیسه های پلاستیکی” رایت گفت. “این امر به نوعی ما را در خط با روند از فروشگاه های مواد غذایی از داشتن آنها از بین برود.”

این لایحه در حال ساخت راه خود را از طریق جدا کردن اتاق از قوه مقننه است. آن گرفته خواهد شد تا در سنای آمریکا, انرژی, کشاورزی و منابع طبیعی کمیته و خانه کشاورزی و منابع طبیعی فرعی بعدی.

این کیسه های قابل استفاده مجدد خواهد بود نیاز به دستگیره قادر به ضد عفونی و تمیز و طراحی شده به مدت حداقل 125 استفاده می کند.

تنسی قبلی کیسه های پلاستیکی ممنوع پیشنهاد

رژیم صهیونیستی. بیل لی امضا لایحه سال گذشته که ممنوع محلی از تنظیم برخی از کیسه های پلاستیکی و ظروف اما هر دو حامیان مالی گفت: این ایالت ممنوع نمی کند در برابر این قانون است. به جای آن باعث می شود همه چیز روشن تر است.

هدف از سال گذشته لایحه بریگز گفت که برای جلوگیری از استان ها و شهرستانها از داشتن سیاست های مختلف. یک “چیز درهم و برهم لحاف” سیستم خواهد بود بیش از حد گیج کننده بزرگ مواد غذایی زنجیره ای و خریداران, او گفت:. این قانون گفت: پوشش همه در یک بار و هر کس می تواند بازی با همان قوانین.

آلوده رودخانه تنسی

میشوند تکه های کوچکی از انواع مختلف پلاستیک کمتر از 5 میلی متر و تنسی رودخانه پر از آنها است. رودخانه آغاز می شود که در خارج از ناکسویل و بافت از طریق آلاباما قبل از عبور از غرب تنسی و کنتاکی برخی از بالاترین microplastics سطح تا کنون ثبت شده است.

دکتر Andreas فتح یک استاد آلمانی که صرف 34 روز شنا به 652 کیلومتر از رودخانه تنسی از ناکسویل به کنتاکی, کنتاکی در سال 2017. او و تیم خود را تجزیه و تحلیل سه نمونه از 12 آنها جمع آوری شده و متوجه شد نزدیک به 18000 microplastic ذرات در هر متر مکعب آب در رودخانه تنسی.

فتح مطالعه نشان داد که رودخانه تا به حال 80 بار بیشتر microplastics در آن از اروپا راین رودخانه که حدود 56 میلیون نفر زندگی می کنند در حوزه آبخيز آن.

برخی از 48 درصد از microplastic ذرات یافت شد ساخته شده از پلی اتیلن با توجه به مطالعه است که اغلب مورد استفاده برای ایجاد انواع مختلف کیسه های پلاستیکی.

میشوند فکر به گذشته برای صدها سال و دشوار است به نقطه با توجه به یک سال 2018 National Geographic داستان. به عنوان ماهی و پلانکتون مصرف microplastic آن را می سازد راه خود را تا زنجیره غذایی به آشپزخانه ما آن را گفت.

یک نماینده از Publix نیست پاسخ به سوالات و یک نماینده از Kroger اشاره خبرنگار به تنسی فروشنده و فروشگاه انجمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su