وزارت امور خارجه ایالات متحده سفارشات چین برای بستن کنسولگری خود را در هوستون

وزارت امور خارجه ایالات متحده نشان داد در روز جمعه که آن را دستور داده است تا چین را تعطیل آن هوستون کنسولگری در 3417 مونترو بلوار جمعه “به منظور حفاظت از آمریکا مالکیت معنوی و آمریکایی ها اطلاعات خصوصی.”

وی پس از هوستون آتش نشانی و پلیس شهر نامیده می شدند به سرکنسولگری چین در هوستون سه شنبه شب با توجه به گزارش از اسناد سوزانده شدن در کنسولگری حیاط.

رسوم توضیح داد در بیانیه ای که خدمه آتش محروم بودند دسترسی به ساختمان و توافق بین المللی بین ایالات متحده و چین نیاز به رضایت از کنسولگری کارکنان به املاک را وارد کنید. آتش نشانان باقی مانده در صحنه سهشنبه شب تا آنها اعتماد به نفس است که وجود دارد و دیگر هیچ خطر آتش سوزی یا کنسولگری سرنشینان و یا مناطق اطراف آن.

وزارت امور خارجه سخنگوی مورگان Ortagus با صدور بیانیه ای در کنسولگری را بسته صبح روز چهارشنبه سرزنش تصمیم ادعا چینی عذر. “ایالات متحده نمی خواهد تحمل PRC را نقض حاکمیت ملی ما و ارعاب مردم ما فقط به عنوان ما قابل تحمل نیست PRC ناعادلانه تجارت, شیوه های سرقت از مشاغل در آمریکا و دیگر فاحش رفتار” Ortagus گفت.

Ortagus توضیح نداد که چرا هوستون کنسولگری به طور خاص انتخاب شده بسته شود. چین در حال حاضر دارای کنسولگری در شیکاگو و لس آنجلس و سان فرانسیسکو و نیویورک شهرستان, اما تنها هوستون بوده است تعطیل از شنبه.

تصمیم این است که این آخرین نشانه از تشدید تنش بین آمریکا و چین در هفته های اخیر. روز سه شنبه وزارت دادگستری ایالات متحده تحت تعقیب دو اتباع چینی به اتهام تلاش برای سرقت محرمانه و داده های کسب و کار و COVID-19 واکسن پژوهش از طریق کامپیوتر نرم به نمایندگی از جمهوری خلق چین است.

در کاخ سفید جلسه بعد از ظهر سه شنبه رئیس جمهور تهمت به طور مستمر با اشاره به کروناویروس به عنوان “چین ویروس” در خط با دولت او را تکرار تلاش برای تغییر با توجه به چین را شکست حاوی این ویروس در میان به طور چشمگیری بدتر شدن گسترش COVID-19 در ایالات متحده بیش از دو ماه گذشته.

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه وانگ Wenbin گفت که دولت چین گفته شد توسط مقامات ایالات متحده در روز سه شنبه که ایالات متحده سفارش بسته شدن خود را هوستون کنسولگری. Wenbin نام در ایالات متحده به “فورا لغو این تصمیم اشتباه” که او به نام “شورش و غیر قابل توجیه حرکت” که تضعیف چینی-روابط ایالات متحده.

The notice posted by the consulate.

اطلاع ارسال شده توسط کنسولگری.

عکس کیت مک لین

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>