UFC, ESPN تعویق انداختن ‘UFC 249’ رویداد PPV


مخلوط هنرهای رزمی سازمان می ایستد پس از ESPN می کشد پلاگین در رویداد

UFC خود را به تعویق انداخته است مارس 18 UFC 249 pay-per-view رویداد در مشاوره خود را شریک های تلویزیونی ESPN با توجه به هر دو طرف است.

مخلوط هنرهای رزمی, سازمان برنامه ریزی شده بود به مرحله این رویداد در کالیفرنیا محل, اما تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن این رویداد و همه آینده UFC نشان می دهد که برای آینده قابل پیش بینی.

“در حالی که این سازمان آمادگی کامل برای ادامه UFC 249, ESPN درخواست به تعویق افتادن این رویداد و پس از آن حملات تا اطلاع ثانوی در نور COVID-19 همه گیر” UFC در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

ESPN منتشر شده خود را در بیانیه ای گفت که شبکه “شده است در تماس مداوم با UFC در مورد UFC 249. هیچ کس می خواهد برای دیدن ورزش بازگشت بیش از ما, اما ما احساس نمی این بود که زمان مناسب برای دلایل مختلف. ESPN ابراز نگرانی خود را به UFC و آنها را درک.”

تصمیم می آید کمتر از یک هفته پس از WWE برگزار شد و آن دو بعد رسلمنیا 36 PPV رویداد در مارس 11-12 در آن اورلاندو امکانات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>