بریتانیا ممنوعیت Huawei از 5G شبکه

مصرف سرب از ایالات متحده, دولت انگلستان تصمیم گرفته است به ممنوعیت Huawei از 5G شبکه های شروع و پس از Dec. 31.

انگلستان بود در ابتدا نشانه های آن ممکن است سعی کنید برای پیدا کردن یک مصالحه موقعیت است که اجازه Huawei فناوری در لبه های شبکه, اما که در نهایت پرواز نیست.

“در زمان انتخابات بعدی ما اجرا شده در قانون غیر قابل برگشت یک مسیر برای حذف کامل Huawei تجهیزات از ما 5G شبکه گفت:” دیجیتال, منشی, Oliver Dowden در بیانیه ای به مجلس عوام.

دولت بریتانیا اعلام کرد که سرکوب شنبه (14 جولای) گفت: پس از بررسی های فنی و ملی امنیت سایبری مرکز است که باعث شده تحریم های ایالات متحده.

ایالات متحده ممنوع Huawei tech از قرارداد دولت اجازه نخواهد داد صندوق خدمات جهانی پهن باند یارانه به حامل های که با استفاده از Huawei تکنولوژی در buildouts است به دنبال پاره کردن و جایگزین کردن آن از زمان و شبکه قرار داده است این شرکت در یک لیست است که مانع از واردات از آمریکا چیپس و دیگر تکنولوژی به شرکت چینی.

آن است که گذشته است که به کمک به نوبه خود جزر و مد. با توجه به این که ایالات متحده حرکت قطع Huawei دسترسی به محصولات مبتنی بر ایالات متحده تراشه دولت بریتانیا به رهبری PM بوریس جانسون به این نتیجه رسیدند که ساخته شده است که آن را “غیر ممکن است برای ادامه به تضمین امنیت Huawei تجهیزات در آینده است.”

مرتبط با: FCC اعلام گمان تکنولوژی مورد پر Hill Bill

مشکل این است که چه در ایالات متحده و در حال حاضر انگلستان را به عنوان بیش از حد نزدیک به کمونیست و دولت چین که آنها را به عنوان یک خطر امنیتی خود را به عنوان 5G, اینترنت, از همه چیز بی سیم پهن باند شبکه ها در حال ساخته شده است.

فراگیر محدودیت های جدید عبارتند از:

1. خرید جدید Huawei 5G تجهیزات ممنوع پس از 31 دسامبر 2020;

2. همه Huawei تجهیزات برداشته شود از شبکه های 5G تا پایان 2027; و

3. موجود ممنوعیت Huawei از حساس ترین ‘هسته’ بخش هایی از 5G شبکه باقی مانده است.

مایک راجرز رئیس 5G عمل در حال حاضر شده است برای هل این ممنوعیت از جمله شهادت در برابر یک کمیته فرعی مجلس. راجرز رئیس سابق خانه هوش کمیته به نام تصمیم حیاتی برای حفاظت از شهروند بریتانیا را داده است.

مرتبط با: FCC به دنبال ورودی در به استثنای خارجی Tech

“تهاجمی استفاده شهروندان داده ها توسط حزب کمونیست چین به محدود کردن جنبش و سخنرانی—چیزی که آنها انجام می دهند در سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ—چیزی است که باید وارد شود در هر نقطه,” او گفت:. “با استفاده از Huawei دنده خواهد انجام درست آن. کشورهای دیگر باید دید این تصمیم به عنوان یک سیگنال به به چقدر جدی تهدید امنیتی مطرح شده توسط Huawei دنده واقعا است.”

“من خوش آمدید این تحولات در انگلستان و تکرار من امیدوارم که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آغاز خواهد شد به شرکت multilaterally با همفکر متحدان در ترویج امن و رقابتی قیمت جایگزین برای Huawei تجهیزات” گفت: سناتور. مارک وارنر (D-Va.), نایب رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا. “من دو حزبی قوانین ایالات استراتژیک متفقین ارتباطات از راه دور عمل می تواند یک قدم بزرگ در مسیر درست است و من امیدوارم که برای دیدن آن را شامل به طور کامل تامین می شود, در احتمالی دفاع مجوز عمل می کنند.”

مشابه لایحه استفاده از استراتژیک متفقین ارتباطات از راه دور عمل می کنند از سال 2020 است که مشخص شده در انرژی و تجارت کمیته چهار شنبه (15 ژوئیه).

“من خوشحالم برای دیدن همکاران ما در انگلستان اقدام به آدرس نگرانی های امنیتی آنها را شناسایی کرده اند با اجازه از تجهیزات هواوی به 5G شبکه” گفت: FCC رئیس Ajit Pai. “وجود دارد یک اجماع قاطع که Huawei در یک موقعیت برای بهره برداری از آسیب پذیری های شبکه و سازش انتقادی ارتباطات زیرساخت به نفع حزب کمونیست چین. انگلستان گرفته شده یک گام ضروری برای حفاظت از امنیت این کشور را به عنوان آن را می سازد از پیشرفته شبکه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>