فوق العاده Familia برای اولین بار دو متحرک دانمارکی فیلم در ژوئن


غرب پالم بیچ FL – 27 ژوئن 2020 – فوق العاده Familia پیشرو در ارائه دهنده خانواده پسند HD به زبان اسپانیایی سرگرمی برای مخاطبان در همه سنین برای اولین بار دو دانمارکی تولیدات در ماه ژوئن: کامپیوتر و انیمیشن, فیلم ماجراجویی El Gran Oso (خرس بزرگ) همراه با لا منزنا y El Gusano (سیب و کرم).

El Gran Oso (خرس بزرگ) یک داستان در مورد یازده سال Jonathan و خواهرش سوفی که در تعطیلات در پدربزرگ خود را در محل که در آن یک خرس بزرگ ربوده سوفی و در حال حاضر Jonatham به سرمایه گذاری به جنگل و بازگشت او به خانه بدون آسیب به عنوان به زودی به عنوان او می تواند.

در طی 73 دقیقه فیلم, مدیر Esben Toft Jacobsen ایجاد یک سری از عکس های دوست داشتنی از جنگل مناظر و همچنین به عنوان اصلی مجموعه برای برخی از زیبا بی انتها تم خانوادگی عشق و قهرمانی با کمی خام و پوست نگاه مستقر در روستایی کامپیوتر تکنیک انیمیشن به فیلم لمس سبک اروپایی.

این فیلم برنده بهترین فیلم برای کودکان در کودکان بهترین فیلم و مخاطبان جوایز در گردونه International du film de Rimouski در کبک; جایزه تماشاگران و جایزه هیات داوران در جشنواره بین المللی de Cine نووا میردا در بوئنوس آیرس و بهترین فیلم انیمیشن در شیکاگو بین المللی کودکان جشنواره در ایالت ایلینوی است.

لا منزنا y El Gusano (سیب و کرم) است که 75 دقیقه 2D, انیمیشن, فیلم بر کودکان, بازی تئاتر نوشته شده توسط همان مدیر فیلم Anders Morgenthaler است که به خوبی شناخته شده فیلمساز و هنرمند طنز در دانمارک و خالق روزنامه کمیک استریپ به نام “Wulffmorgenthaler”.

این فیلم می گوید داستان از یک خود جذب سیب قرمز به نام Torben که مانند بسیاری دیگر از سیب های روی درخت در آرزوی تبدیل شدن به یک خوش تیپ درخشان جلا نمایش اپل. به طور طبیعی او می ترسم از همه چیز است که ممکن است باعث پریشانی برای اپل. او در می یابد که او یک کرم و مجموعه را از طریق گسترده و ناشناخته به طور بالقوه متخاصم جهان برای پیدا کردن یک دکتر.

فوق العاده Familia است و متعلق به اداره شده توسط Olympusat Inc., و آن را در حال حاضر در دسترس در منشور طیف آزادی و Hotwire ارتباطات است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد فوق العاده Familia برنامه نویسی مراجعه کنید فوق العاده Familia در olympusatnetworks.com

رسانه های تماس:

Jesús Piñango

مدیر ارشد اخبار

[email protected]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>