UMC تجدید چهار سری اصلی


تمدید سری عبارتند از: “کریگ راس جونیور تک همسری” و برک آوت آمار دو صلیب’

Los Angeles, CA – چهار سری اصلی شده اند تمدید برای فصل جدید در محبوب شبکه AMC پخش آنلاين خدمات UMC – اولین جریان خدمات تا کنون ایجاد شده برای تلویزیون و فیلم است. دو از سری فن مورد علاقه های شما “کریگ راس جونیور تک همسری” و “یک خانه تقسیم شده” باز خواهد گشت برای فصل سوم در حالی که اضافات جدید “گیر با شما” و “دو صلیب” بازگشت دوم فصل.

آخرین تمدید گواهی به افزایش قابل توجهی UMC ساخته شده است در تمرکز و در حال توسعه برنامه نویسی اصلی – یک اتهام است که منجر به یک جدید سری اصلی اکران تقریبا هر ماه در سال 2020 تا کنون. مطالب جدید تولید شده و سهم بزرگ UMC را به سرعت در حال رشد پایه مشترک. بیش از دوازده ماه گذشته این پرچم در حال اهتزاز رشد کرده است بیش از 200%.

Debuting در فصل اول خود را در ماه مه سال 2018 “کریگ راس جونیور تک همسری” به شرح زیر چهار مشکل زوج های که ثبت نام برای یک آزمایش به نام “مبادله درمانی” به منظور تعیین اگر روابط خود را با ارزش صرفه جویی و یا اگر آنها باید راه دور برای خوب است. ایجاد شده توسط زن و شوهر کریگ و Caryn Ward راسسری ستاره خانم راس و همچنین Brian White, Jill Marie Jones, Vanessa Simmons, Darius McCrary, Wesley Jonathan, Chrystee Pharrisو آبی Kimble. پس برتر از فصل دوم ماه نوامبر گذشته سری که اولین حضور بین المللی خود در Netflix بکشد در آفریقا و اروپا از این گذشته ممکن است. فصل سوم برنامه ریزی شده است برای رفتن به تولید در ماه ژانویه 2021.

یک تحریک درام خانواده در ورید “امپراتوری” یا “Greenleaf” “A House Divided” به شرح زیر ساندرز خانواده – بنیانگذاران و صاحبان تاریخی سیاه و سفید متعلق به بانک – Birthright بانک. پس از مرگ نابهنگام خود مادر Sanders مواجه هستند با معشوقه,’ طرح را به جای او در میان مداوم قدرت در تلاش برای تسلط خانواده کسب و کار. بازیگران Demetria McKinney, لارنس هیلتون Jacobs, براد جیمزو Paula Jai Parkerاول فصل برای اولین بار در جولای سال 2019. فصل دوم که فقط پیچیده در ماه ژوئن گذشته, ویژه, ارسال شده از LisaRaye McCoy در و پارکر McKenna Posey به بازیگران. فصل 3 میله میله برای تولید در ماه اوت و برتر خواهد شد در پایان این سال است.

اول جدید سری اصلی به برتر در UMC در سال 2020 “گیر با شما” است که در مرکز یک ستاره محبوب زن و شوهر محترم به عنوان چهره #RelationshipGoals. با وجود کتاب می پردازد و بسیاری از تمجید رابطه خود را دور از کامل است و می تواند زندگی جداگانه در پشت درهای بسته. “ملکه شکر است” Timon Kyle Durrett و “K. C. Undercover را” تامی تاونسند منجر بازیگران آن نیز از ویژگی های امیرحسین Johnson, D. جنگل, Terrance سبزو جسیکا Obilom. ایجاد شده توسط پاتریشیا Cuffie-جونزدوم فصل را به تولید در ماه اکتبر و برتر خواهد شد در بهار 2021.

“دو صلیب” آخرین جدید سری اصلی برای پیوستن به UMC صف برای اولین بار در ماه مه این سال شد و یک برک آوت آمار برای UMC در خارج از دروازه. نوشته و کارگردانی شده توسط خواهر و برادر دو Christel و هوارد گیبسوناین ریگ درام می گوید داستان از علایق دوقلو – یک ER دکتر و یک شخص مهم در میان یکدسته خیابان – که تبدیل به اوباش را به پایین محلی قاچاق جنسی حلقه که در دست گرفته است محله خود را. سری ستاره تناسب اندام علاقه مندان جف لوگان و Ashley C. Williams در مرکزی نقش پشتیبانی شده توسط Darrin Dewitt Henson, یاس برکو Tremayne نوریس. فصل 2 را لگد کردن تولید بعد از این سال و برتر خواهد شد در اوایل 2021.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>