جیمز پندلتن را تمام عمر در موسیقی منجر شده است تا به این لحظه. او برخی از آن. هوستون موسیقی-ساز شده است گر چه هنر آهنگ از آنجا که او یک نوجوان بود اخیرا و شاید مهمترین آنها به عنوان یک عضو از چوب بلسان بنفش Thievz. که با آن نوع از mashing ترکیب R&B و هیپ هاپ بود یک بار برجسته در هوستون مطبوعات مقاله در انتشار آن تنها “نوشیدنی یا 2.” در این داستان نویسنده با اشاره به این آهنگ به عنوان “رشد مردمی’ موسیقی است.”

بنابراین طرفداران ممکن است شیفته پندلتون آخرین حرفه ای به نوبه خود این لحظه که او معتقد است که او به مقصد شد. پندلتون جدیدترین پروژه عمو ادم تنومند و بدقواره. تمرکز بر موسیقی کودکان.

“من احساس می کنم همه چیز من تا کنون انجام شده است منجر به این. آن را مانند یک انتقال یا من سوئیچینگ جهت رشد آن,” او گفت:.

دلیل پندلتون رشد کرده است به یک موسیقی کودکان هنرمند ساده به نظر می رسد بر روی سطح. او یک پدر جدید. او و همسرش, Ann-Marie استقبال دختر خود را آنی به خود و خانواده جوان در سال 2018 است. عمیق تر شیرجه رفتن به این مسیر جدید نشان می دهد پندلتون و جهان شد و به نوعی مشغول به کار در پشت سر هم در تمام طول را به عمو ادم تنومند و بدقواره به زندگی است.

“آنی بود که مبتلا به یک بیماری کبدی به نام آترزی صفراوی. ما متوجه است که ما پس از ترک بیمارستان و رفت و به اولین اطفال قرار ملاقات” پندلتون گفت و با اشاره به خانواده بسیار خوش شانس بود برای یادگیری در مورد این اوایل. آنها با اشاره به یک متخصص در بیمارستان کودکان تگزاس.

“من به یاد داشته باشید او تا به حال به بیوپسی و ان-ماری و من استفاده می شود به خواندن یکی از راه های آهنگ, ‘عیار پای” و پندلتون کاملا خواند کر به ’80s در موسیقی پاپ ضربه در طول مصاحبه ما. “ما babied آن را برای او. که یکی از آهنگ های ما استفاده می شود به خواندن به او در هر روز است.

L-R: Ani, Ann-Marie and James

L-R: آنی, Ann-Marie و جیمز

عکس های امیلی Jaschke

“این دیوانه بود زمانی که او تا به حال بیوپسی حتی بزرگ او عمل جراحی, اما آنها هنوز هم برش به آن ترسناک است. ما خواند که به او قبل از ما به او به پرستاران و آن را فقط مانند یک سیل اشک” او به یاد می آورد. “این آهنگ که می خواهد آواز در اطراف خانه به او به خاطر ما خوشحال بودند چرا که ما تا به حال این دختر کوچک حتی کلمات به آن گفت:” پس از آن سنگ چند خط بیشتر.

عیار پای شما به این دلیل که چرا من شما را دوست دارم پس لطفا هرگز نمی رفتن” او به پایان رسید و در نظر گرفته گرانش شعر. “شما در حال دادن این دختر کمی برای بیوپسی و شما نمی دانید که چه اتفاقی خواهد افتاد. مرد.

“اما ما فقط sang آهنگ ها تمام وقت است. ما sang آهنگ ها قبل از ما می دانستم که هیچ چیز در این مورد فقط به این دلیل که فقط یک بخش طبیعی از من چه کسی هستم و همسرم هم عاشق موسیقی است. ما را بخوان به هر یک از دیگر در خانه ما روزانه در آشپزخانه رقص در صبح است. اما وقتی که اتفاق افتاده است (موسیقی) بود که راه را برای هنوز هم برخی از شادی در حالی که ما تا به حال این عدم اطمینان در جریان است.”

موسیقی چرخش در پندلتن را قبل از آنی متولد شد. او گفت: این جهش خلاقیت نشده متوقف شد و حتی فراتر از آنی موفقیت آمیز عمل جراحی و بهبودی او. او گفت که او می خواهم به کار بر روی موسیقی اواخر شب بین تغذیه و حتی پس از آن او هنوز هم مطمئن نیستم که در آن آهنگ در راس بودند.

“من فقط گرفته شده به یک محل متفاوت است. همه چیز اهمیت خیلی بیشتر است که واقعا به معنای چیزی است که برای من, بنابراین من واقعا الهام در تقریبا هر جهت که نگاه کردم. من ضربه هر روز من در ساخت ملودی های هر روز من بود از ساختن قطعه از آهنگ ها هر روز با هیچ برنامه ای آن را فقط به آنچه من آن را فقط که من هستم.”

علائم وجود دارد همه در اطراف او ، مثلا Ann-Marie است ارمنستان پس از پدر در قانون استعداد خانواده یک دی وی دی توسط ارمنستان کودکان هنرمند Taline. او شیفته موسیقی و چیزهای زیادی یاد گرفتم از آهنگ به آواز خواندن به آنی. او تا به حال انجام شده موسیقی در هنر, ماشین, رژه بچه منطقه قبل از او تا به حال تصور از عمو ادم تنومند و بدقواره به عنوان یک پروژه. او می خواهم مربی کودکان و نوجوانان در طول سال در همه نوع از ورزش و بعد از آنی کودک دوش او آموزش در رودخانه تئاتر در زیر ستارگان ” هنر برنامه برای افراد معلول است.

حتی نام پروژه جدید خود را در حال حاضر در محل.

Pendleton has been writing songs since he was a teenager.

پندلتون شده است و نوشتن آهنگ ها از آنجا که او یک نوجوان بود.

عکس تریش گورکن حسن جیمز پندلتون

“من عمو ادم تنومند و بدقواره پس قبل از این آغاز شده است. برادرزاده من وقتی که من برای اولین بار آنها را ملاقات من نمی دانم اگر جیمز بود فقط بیش از حد خسته کننده و یا اگر من واقعا بزرگی در قد و قامت نسبت به آنها گفت:” با خنده “اما آنها فقط می خواهد با من تماس ادم تنومند و بدقواره.”

هنوز هم او نبود الهام برای انجام موسیقی کودکان تا زمانی که او شروع به تماشای آنی رشد. او و Ann-Marie خواهد خوراک او را در حیاط پشت و او در بر داشت باغ تنظیم وجود دارد و تسکین دهنده است.

“پس شما نشسته وجود دارد و شما در حال نگه داشتن او و او در حال حاضر الهام بخش ترین بودن و چیزی که تا کنون اتفاق افتاده است به طوری که جهان در اطراف شما می شود بیشتر الهام بخش است. من صحبت کردن به مارمولک, شما می دانید ؟ چرا که همه چیز به معنی چیزی است که من واقعا در مورد مراقبت از همه در حال حاضر است.”

که تنظیم کمک پندلتون ایجاد آهنگ در باغ شیار, اولین آلبوم. بیشتر از آنی بود که بیشتر ترانه ها و تم ها آمد. یکی آهنگ “Roly Poly” هنگامی که وارد آنی یادگیری به خزیدن. در حالی که او و پدر و نورد در اطراف بر روی زمین یک روز او شروع به freestyling, شعر برای آن است. از مادر شنیده شعر و بانگ زد: “هی که یک ضربه!”

“این واقعا تنها بودن دستگیر و دوست داشتن آنچه که او انجام شده بود. بچه های موسیقی بود و نه در هر نقطه بر روی رادار در همه اما دیدن آن و دیدن آنچه که این آهنگ در مورد و چگونه آنها استفاده می شود به آموزش ابزارهای, اما آنها سرگرم کننده را به آواز خواندن و آنی آنها را دوست داشت من فکر می کنم من فقط گفت چقدر از این می کنم؟”

پاسخ زیادی بود و بسیار به سرعت. پندلتون شد پرکار در این ژانر در یک زمان کوتاه است. او نوشت: سه آلبوم’ ارزش مواد در یک ماه. باغ شیار‘s دنبال کردن آلبوم های بدن Movin’ و Nite Nite. هر سه در اصلی جریان سیستم عامل و ویژگی های فوق العاده هنر آتلانتا هنرمند با راه هوستون, مونیکا الکساندر.

اولین ویدئو برای موسیقی برای “Roly Poly” و آهنگ و ویدئو تولید شده توسط همکار هوستون نوازنده و تصویری, هنرمند, Kalvin اردوگاه بزرگ هستند نشانه ای از آنچه پندلتون در حال انجام است با عمو ادم تنومند و بدقواره. مانند بهترین تصاویر متحرک از پیکسار و دیزنی, سرگرمی ارزش عمو ادم تنومند و بدقواره بالا برای کودکان و پدر و مادر. جدید تصویری است که چشم آب نبات برای کودکان و نوجوانان, با, ساده, سرگرم کننده, پیام, اما آن را نیز برای تلفن های موبایل هیپ برای بزرگسالان کافی شیار به آنها را می خواهید به رقص است. تصور کنید که در جایی از بکر گنجینه های از اواخر پرنس افسانه ای طاق موسیقی یک آلبوم ساخته شده برای کودکان و نوجوانان. که چه عمو ادم تنومند و بدقواره برای تلفن های موبایل مانند.

“من فقط آنچه را که من می دانستم که برای پیدا کردن این ریتم است که جذاب و سرگرم کننده” پندلتون گفت. “من نمی خواهم چیزی را که مذاکرات را به فرزندان من نمی خواهید را به هر گونه ضربه و یا موسیقی که به ‘بچه-ish.’ من می خواهم آنها را به مجموعه ریتم, من می خواهم آنها را به چیزهای که طنین انداز است.”

“بخش بزرگی از این ماموریت است که برای اتصال. I don’t wanna موسیقی را برای کودکان و نوجوانان بنابراین شما می توانید به دور و زمان. من می خواهم شما را به گوش دادن به آن هم” او ادامه داد. “من نمی خواهم به مسائل که پدر و مادر را درک نمی کنند و یا فکر می کنم آزار دهنده است و یا فقط برای بچه های خود را و آنها را به دور من نمی خواهم که. من می خواهم واقعا خوب موسیقی است.”

پندلتن را در گسترش این ایده از اتصال خانواده ها با اجرای زنده عمو ادم تنومند و بدقواره نشان می دهد. اجرای ویژگی های آهنگ و تعاملی هستند.

Ani and Papa, a.k.a. Uncle Jumbo

آنی و پاپا یک.k.یک. عمو ادم تنومند و بدقواره

Photo by Ann-Marie rachel cohen

“همه چیز در مورد کودکان و نوجوانان احساس خوب و ارتباط با خود و با خانواده خود و با هر یک از دیگر زمانی که آنها می آیند به نشان می دهد,” او گفت:. “آنها در حال ملاقات با دوستان جدید و شکستن از پوسته خود بچه ها هستند که معمولا خجالتی و تا پایان با هم رقص و منظورم این است که آنها به سرعت کامل.”

پندلتون قصد دارد به تمرکز اولیه سه آلبوم در این سال هر چند او نوشته شده است به اندازه کافی مواد برای پنج. او به تور های مختلف تگزاس جوامع با زندگی می کنند نشان می دهد و حتی قصد دارد به مد عمو ادم تنومند و بدقواره کتاب های کودکان از آهنگ.

“من می خواهم برای اضافه کردن به چه چیزی باعث می شود یک خانواده نزدیک,” او گفت:. “من فقط می خواهم به چیزی است که شما احساس می کنید خوب است چرا که من نمی دانم چگونه شما هستند اما شما تا به حال به شش به چگونه شما در حال حاضر و که بخشی از شما است که هنوز هم در آن وجود دارد که خوبی است که هنوز هم در آن وجود دارد و من می خواهم به شیر را به آن تخیل و خوش بینی از آن سن است که اجازه خواهد داد که شما برای اتصال.

“من همیشه فکر می کردم در مورد موسیقی به عنوان خدمات و من می خواستم به مردم موسیقی خوب و عملکرد من قرار داده ایم خیلی به آن. اما همیشه وجود دارد این چیزی که در مورد تمایل به عضویت و انجام همه چیز را به هنرمندانی که من انجام داده اند,” او گفت:. “این است که هیچ جا در اینجا در حال حاضر. این مورد که در همه. من واقعا هستم در یکی دیگر از ماموریت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de