نرخ بیکاری افزایش برای دومین هفته در تنسی به 94,400

برای دومین هفته متوالی نرخ بیکاری در ایالت تنسی را به شدت افزایش یافت به عنوان کارفرمایان ایالت در حال برش صفوف به دلیل تاثیر از COVID-19.

بیش از 94,400 Tennesseans زمینه برای مزایای بیکاری در هفته پایان مارس 28. که بیش از دو برابر مقدار ادعا می کند در زمینه هفته گذشته هنگامی که ادعا می رسید با 1300 درصد به بیش از 39,000.

“این فقط آغاز است” گفت: دانشگاه تنسی اقتصاددان متی موری. “ما به احتمال زیاد برای دیدن چند ماه واقعا بسیار وحشتناک آمار اقتصادی در دولت ملی و اقتصاد است.”

در سراسر کشور یک رکورد 6.6 میلیون آمریکایی ظ برای اولین بار تعداد مدعیان بیکاری در هفتۀ گذشته وزارت کار گفت: در نشانه ای ناگهانی خاموش کردن گسترده نوار تجارت ایالات متحده ممکن است فقط شروع به انتقام ویران کردن در اقتصاد است. که به دنبال 3.3 میلیون ادعا می کند که قبل از هفته است.

در تنسی تعداد ادعا می کند در زمینه یک هفته است که, بزرگترین, رکورد عبور قبلی بالا از 52,500 در ژانویه سال 1992.

کار دست رفته به دلیل COVID-19?: در اینجا چگونه برای دریافت مزایای بیکاری در ایالت تنسی

ثبت نام برای خبرنامه ما: ایمن ماندن و آگاهانه با به روز رسانی در گسترش coronavirus.

عمده تنسی کارفرمایان در حال ریختن صدها شغل.در حالی که بسیاری از مشاغل در هفته گذشته بوده است در بخش مهمان نوازی دولت براده نشان می دهد تولید کنندگان نیز اعلام توجهی اخراج.

ABC فن آوری و یا Salga پلاستیک گفت: آنها را قطع نزدیک به 900 موقعیت خود را در Sumner County, و روبرت کیرشهوف خودرو است رها از 300 نفر در قهوه شهرستان است. تاکاهاتا دقت تخمگذار کردن بیش از 200 نفر در شهرستان اسکات.

Chartwell مهمان نوازی اعلام کرد 830 اخراج در Davidson, Sevier و ویلیامسون استان ها و RLCL کسب, شناخته شده به عنوان خط خاکستری, تنسی, اتوبوس شرکت برش نزدیک به 200 نفر است.

موری گفت که او انتظار دارد که نرخ بیکاری برای رسیدن به فراتر از 30 درصد در تنسی با توجه به ویرانی در اقتصاد گردشگری. در حالی که برخی از آنها به نام برای V-شکل بازیابی هنگامی که تاثیر این ویروس قله موری گفت که او می بیند که به عنوان یک “pipedream.” با یک زنجیره تامین ساختار است که در سراسر ایالات متحده در اقتصاد است به احتمال زیاد به رنج می برند به عنوان ویروس در ادامه به آمار مناطق جدید است.

“تا زمانی که هر دولت رسیده است اوج و پایین آمدن طرف دیگر آن منحنی وجود خواهد داشت ضعف در اقتصاد ملی از آنجا که اقتصاد ما در حال یکپارچه,” او گفت:.

حتی زمانی که تولید قادر است به سطح شیب دار را به بالا و سیستم مراقبت های بهداشتی کار می کند از طریق پیش بینی قله وزن از بحران را هنوز هم احساس می شود.

“برگزاری اقتصاد عقب خواهد بود تمام درآمد از دست رفته از دست رفته را پس انداز را از دست داده و ثروت و این واقعیت است که بسیاری از مردم خواهد شد در عقب افتادگی در پرداخت بدهی کارت اعتباری پرداخت وام مسکن و غیره” موری گفت. “این کاملا منحصر به فرد اقتصادی, محیط, کاملا, رکود منحصر به فرد بر خلاف هر چیزی که ما تا کنون دیده اند در این کشور قبل از.”

رسیدن به جیمی مک گی در 615-310-1873 و در توییتر @JamieMcGee_.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>