نرخ بیکاری در ایالت تنسی: نزدیک به 400K جدید ادعا می کند در آخرین پنج هفته

حدود 400,000 Tennesseans تقریبا 6 درصد از جمعیت ظ تعداد مدعیان بیکاری در فقط پنج هفته به عنوان COVID-19 اپیدمی خاموش همچنان به نابود بازار کار است.

ایالت وجود دارد 68,968 ادعا می کند در این هفته پایان مارس 18, با توجه به وزارت کار ایالات متحده. آنها در میان 4.4 میلیون تازگی بیکاری آمریکایی که زمینه برای تسکین هفته گذشته است.

بیش از 26.4 میلیون کارگران ایالات متحده گزارش از دست دادن شغل از مارس 15 در تاریخی سقوط اقتصادی.

جدید تنسی برای رفع بیکاری باید به طور پیوسته کاهش یافته است پس از هفته پایان مارس 4, هر چند آنها باقی می ماند در طول تاریخ در سطوح بالا.

مزایای بیکاری بودند به دنبال 112,186 کارگران در این هفته از آوریل 4, به دنبال 71,887 و 68,968 ادعا می کند در هفته پس از.

رهبران دولت در حال کار برای بازگشایی بسیاری از کسب و کار مجبور به بستن تحت اقامت در خانه سفارش ابتدا آوریل 1 برای جلوگیری از عمیق تر شدن رکود اقتصادی است. افزایش آزمایش ویروس و همچنین تمیز کردن و اجتماعی فاصله روش استفاده می شود برای جلوگیری از, یکی دیگر از افزایش در موارد تا زمانی که یک واکسن توسعه یافته است.

مبهوت آوریل 1 بازگشایی تنسی کسب و کار خواهد شد در نتیجه 64,093 کار دائم ضرر و زیان در سال 2020 با توجه به تجزیه و تحلیل جدید توسط نشویل منطقه اتاق بازرگانی است.

تعداد مشاغل از دست رفته در این سال رشد خواهد کرد به 71,767 اگر اقتصاد ری استارت آغاز ژوئن 1. گزارش annualizes آخرین وضعیت بیکاری داده ها با استفاده از رمی نرم افزار مدل سازی. این حساب نیست برای موج دوم ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>