CHATTANOOGA, Tenn. — یک تنسی دانشگاه قصد دارد با ارائه تخفیف شهریه شروع این سقوط به دانش آموزان از نه اطراف متحده است.

دانشگاه تنسی در Chattanooga مقامات گفت: هدف از این منطقه ای جدید شهریه برنامه است که برای جذب و حفظ متنوع استعداد در منطقه و همچنین رسیدن به ثبت نام اهداف گذاشته برای دانشگاه تنسی سیستم Chattanooga Times Free Press گزارش شده است.

“ما واقعا باید پرداخت توجه به ساکنان تنسی و چگونه ما در خدمت ایالت تنسی خوب” رئیس دانشگاه استیو زاویه گفت. “این نوع از گرد کردن دانش آموز ما بدن و در آوردن اضافی افراد جوان به این جامعه است که می تواند اضافه کردن به اقتصاد و امیدوارم درایو آینده منطقه است. ما در حال تلاش برای تنظیم UTC تا به یک وارد کننده خالص از استعداد در جامعه است.”

تحت این برنامه دانش آموزان از آلاباما, آرکانزاس, گرجستان, کنتاکی, می سی سی پی در ایالت میسوری در ایالت کارولینای شمالی کارولینای جنوبی و ویرجینیا خواهد پرداخت حدود $18,000 یک سال به جای حدود 26,000 یک سال به خارج از کشور دانش آموزان است.

“این کاملا نشان دهنده یک تغییر در تفکر متناسب با آینده در تفکر در آموزش عالی گفت:” تنسی آموزش عالی کمیسیون, مدیر اجرایی, Mike Krause. “این است که چیزی که حق انجام تنسی است. ما می دانیم که یک دانش آموز است که به احتمال زیاد به ماندن در این شهر که در آن آنها به کالج رفت.”

چند بورسیه های بزرگ وام های دانشجویی: چرا دانشگاه های که در خدمت دانش آموزان فقیر اغلب هزینه بیشتر

یک برنامه موجود است که ارائه می دهد تخفیف شهریه برای ساکنان کشورهای همسایه در جورجیا و آلاباما را در اثر باقی می ماند.

این دانشگاه دارای یک ثبت نام نزدیک به 11,700 دانش آموزان است. حدود 10 درصد از کسانی که از خارج تنسی است.

دیگر تنسی مدارس که شهریه برنامه ها و یا مشارکت با کشورهای همسایه و یا کشورهای شامل دانشگاه ممفیس Austin Peay State University و دانشگاه تنسی در مارتین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im