دانشگاه تنسی مدیره تصویب بدون شهریه, افزایش, سقوط دوباره باز کردن دستورالعمل

دانشجویان در همه دانشگاه ها از دانشگاه تنسی نمی خواهد ببینید افزایش شهریه سال تحصیلی آینده این هیئت امنا رای در روز جمعه.

در تلاش برای نگه داشتن هزینه های پایین برای دانش آموزان و خانواده ها به دلیل اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر هیچ UT دانشگاه افزایش شهریه و یا هزینه. این اولین بار است که در دانشگاه تاریخ است که تمام چهار دانشگاه — Knoxville, Chattanooga مارتین و مرکز علوم بهداشت در ممفیس — نه افزایش شهریه در همان سال است.

در میان چیزهای دیگر این هیئت همچنین برنامه های تایید شده برای بازگشت به دانشگاه در پاییز و تغییراتی که اجرا خواهد شد از جمله قانون جدید نیاز دانش آموزان و کارکنان به دریافت واکسن آنفولانزا و COVID-19 واکسن اگر یکی از توسعه یافته است.

“ما دانش آموزان سراسر کشور در حال مبارزه مالی به دلیل همه گیر” UT سیستم جمهور سفت بوید گفت. “ما تا به حال برای قرار دادن ما دانش آموزان و خانواده های آنها برای اولین بار و به همین دلیل من توصیه 0% افزایش شهریه در تمام دانشگاه ها برای سال آینده است.”

هیچ شهریه را افزایش می دهد

تخت کمک درسی گنجانده شد به عنوان بخشی از حدود 2.5 میلیارد دلار بودجه برای سیستم دانشگاه. امنا گفت: آنها تشویق شدند که بودجه نسبتا مسطح زمانی که کشورهای دیگر و دانشگاه ها دیده می شود کاهش به عنوان یک نتیجه از COVID-19.

0% افزایش شهریه در این مرکز علوم بهداشت تصویب شد امنا در اوایل این سال است.

در سال گذشته دانشگاه تهران دانشگاه تا به حال اندکی شهریه را افزایش دهد. این ناکسویل پردیس تا به حال 2 درصد افزایش و Chattanooga و مارتین دانشگاه در هر حال 2.5% افزایش به مقدار افزایش بین $216 و $258.

در سراسر کشور دیگر کالج ها و دانشگاه ها اعلام کرده اند برنامه های مشابه. Middle Tennessee State University, East Tennessee State University, دانشگاه ممفیس و جامعه و دانشکده فنی در کشور نیز خواهد شد نگه داشتن شهریه تخت.

COVID-19 پاسخ برنامه ای برای پاییز

در یک کمیته ویژه جلسه روز پنج شنبه امنا مصوب دانشگاه دوباره باز کردن برنامه برای ترم پاییز در پاسخ به COVID-19.

دانش آموزان را ملزم به پوشیدن ماسک در تمام کلاس های درس و در هر زمان آنها در محوطه دانشگاه در گروه. ماسک در دسترس خواهد بود برای توزیع در هر کلاس درس در مورد یک دانش آموز به کلاس می آید بدون ماسک. UT نیز 3D چاپ, روشن, چهره های پلاستیکی سپر که توزیع خواهد شد به ارومیه به عنوان یک گزینه برای پوشیدن در هنگام آموزش, UT Knoxville صدراعظم Donde Plowman گفت: در روز پنج شنبه.

چه انتظار می رود در پاییز امسال: مورد نیاز از ماسک صورت به موانع فیزیکی در محوطه دانشگاه تهران را “احساس متفاوت’ در این پاییز

بوید گفت: نمایش این تغییرات به عنوان یک فرصت برای بهبود هر یک از پردیس.

“این است که برای رفتن به یک جدید اما بهتر عادی” بوید گفت.

تنظیمات ساخته خواهد شد به ناهار خوری در دانشگاه از جمله برای رفتن به گزینه ها و سفارش های پیش رو از طریق برنامه. دانش آموزان نیز “self-test” را روزانه از طریق یک برنامه که در آن آنها پاسخ یک پرسشنامه در مورد هر گونه علائم مربوط به COVID-19, Plowman گفت.

“ما اعتقاد داریم که ما در حال رفتن به قادر به مدیریت ریسک نگه داشتن دانش آموزان ما امن و سالم و در همان زمان ایجاد یک بهتر عادی” بوید گفت.

دانشگاه ها با استفاده از پلکسی گلاس سپر و اتاقهای اجتماعی فاصله ممکن است در کلاس های درس و یا آزمایشگاههای تحقیقاتی.

دانشگاه نیز ارزیابی چه فضای آنها در دسترس و چگونه بسیاری از مردم می توانند با خیال راحت از فاصله اجتماعی در کلاسهای درس Plowman گفت. برای مثال یک کلاس درس استفاده می شود که برای برگزاری 40 دانش آموزان ممکن است تنها قادر به برگزاری 12 تا 15 دانش آموزانی که از لحاظ اجتماعی فاصله.

جدید ایمن سازی مورد نیاز

این هیئت همچنین رای به تایید ایمن سازی مورد نیاز برای تمام دانش آموزان است. آنها مورد نیاز خواهد بود به واکسن های توصیه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و تنسی وزارت بهداشت از جمله آنفولانزا و اگر آن را توسعه داده اند یک COVID-19 واکسن. دانشگاه نیز نیاز به همه کارکنان به دریافت این واکسن به عنوان به خوبی.

“برای کاهش تاثیر COVID-19 در دانشگاه در پاییز سال 2020 چند کارشناسان بهداشت عمومی توصیه می کنند که دانش آموزان به آنفلوانزای فصلی و دیگر واکسن” UT مشاور عمومی Ryan Stinnett گفت.

دانشجویان پزشکی و یا مذهبی معافیت لازم نیست برای دریافت واکسن و همچنین دانش آموزانی که حضور UT آنلاین. دانش آموزان مورد نیاز خواهد بود برای دریافت واکسن به عنوان تبدیل شدن آنها در دسترس است. برای مثال واکسن آنفولانزا ممکن است موجود باشد تا بعد از آن در پاییز در نقطه ای که دانش آموزان را مجبور به دریافت آن بوید گفت.

این قانون “است که در بهترین منافع ما دانش آموزان” بوید گفت.

دانشگاه را “ایجاد یک بازه زمانی برای ارائه مدرک از جمله ایمن سازی” با توجه به دستور کار جلسه. این نیاز جدید در نظر گرفته شده است یک حکومت اضطراری و خواهد بود در محل برای 180 روز اما می تواند تبدیل به یک دائم نیاز بوید اضافه شده است.

این هیئت همچنین تایید جان کامپتون به خدمت دوره دوم به عنوان هیئت امنا صندلی. کامپتون خدمت خواهد کرد به عنوان رئیس هیئت مدیره از طریق 30 ژوئن 2022.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>