دانشگاه تنسی ساختمان دارای سابقه استفاده در زمان بیماری همه گیر و جنگ

دانشگاه تنسی, پیر ریس سالن تبدیل به یک موقت درمانگاه بیش از 100 سال پیش برای درمان سربازان بیمار مبتلا به آنفولانزای اسپانیایی.

در حال حاضر به عنوان Knoxville, هایش با بیماری همه گیر کوروناویروس دانشگاه امکانات دوباره در نظر گرفته شده است به صورت اضطراری ممکن است استفاده کنید.

این لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده در جهت تنسی سازمان مدیریت اضطراری ارزیابی تامپسون-Boling عرصه پرات غرفه و تنسی مرکز تفریح و سرگرمی برای استفاده احتمالی در پاسخ به کروناویروس همه گیر است که در نتیجه حداقل 4,362 موارد تایید شده در تنسی و 79 مرگ و میر در کشور از سه شنبه.

در سراسر دانشگاه 225-سال سابقه امکانات آن مستقر شده اند به دلایل فراتر از استفاده در نظر گرفته شده در طول زمان همه گیر و جنگ.

بیمار تحت درمان در دانشگاه ریس سالن در میان آنفلوآنزای اسپانیایی

اقدامات ناکسویل در زمان برای مبارزه با آنفلوآنزای اسپانیایی در مقایسه با پروتکل های مصوب در پاسخ به کوروناویروس.

در یک داستان منتشر شده Oct. 5, 1918 در Knoxville, نگهبان, شهرستان, بهداشت, پزشک, Dr. W. R. کوکران گفت: “مردم خواست برای اجتناب از مجامع عمومی و اقامت در خارج از جمعیت هر زمان ممکن است.” ارتفاع آنفلوآنزای اسپانیایی در ناکسویل رخ داده است که در ماه است. در اوایل ماه اکتبر در شهر مدیره بهداشت دستور داد مدارس و کلیساها تئاتر و اتاق استخر نزدیک به نزدیک به چهار هفته است.

فصل های محلی صلیب سرخ تبدیل شده UT قدیمی ریس سالن به یک درمانگاه مجهز به تختخواب تاشو و تجهیزات پزشکی. این ریس سالن درمانگاه قرار دارد 47 نفر بیمار مبتلا به آنفولانزای اسپانیایی در Knoxville, مجله و تریبون گزارش شده در Oct. 6, 1918.

بسیاری از بیمار شد و سربازان در دانشگاه به عنوان بخشی از یک برنامه جدید دولت در میان جنگ جهانی اول

محلی صلیب سرخ درخواست کسانی که با آموزش در بهداشت و مراقبت در منزل برای بیمار گزارش به صورت داوطلب خدمت در ریس سالن درمانگاه و یا یکی دیگر از نظامی درمانگاه در Chilhowee پارک.

دانشگاه تصمیم گرفت در سال 1937 به راز ریس سالن قبل از یک خوابگاه جدید به همین نام در سال 1966 افتتاح شد.

ارتش آمریکا با استفاده از دانشگاه در جنگ جهانی اول

در طول جنگ جهانی اول, دانشگاه تهران در میان بیش از 500 دانشگاه های مورد استفاده برای ایجاد دانش آموزان آموزش ارتش و سپاه.

دولت راه اندازی SATC شامل آموزش عالی در آموزش نظامی. دانشگاه تجهیزات و پرسنل مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به آموزش سربازان جدید. این برنامه در راستای آموزش افسر نامزدها و کارشناسان فنی با توجه به سال 1918 دولت سند جزئیات SATC.

Betsey B. Creekmore یک دیرین دانشگاه کارمند که آن شد غیر رسمی مورخ, دقیق, دانشگاه, دخالت در SATC در Volopedia که آنلاین منتشر شده در سال 2019 به وقایع دانشگاه 225-سالگرد.

خواست به خانه حداقل 500 مردان, UT, قدیمی, کالج (بعد از پاره کردن تا راه را برای Ayres سالن) تبدیل شد به یک خوابگاه برای SATC و دو داستان سربازخانه ساخته شده است که می تواند خانه 200 مردان Creekmore نوشت. Jefferson سالن خدمت خود را به عنوان سالن ناهار خوری.

بیش از 2000 نفر حضور داشتند UT رسمی افتتاح به عنوان یک SATC آموزش مدرسه در Oct. 1, 1918. این Knoxville, مجله و تریبون داستان روز بعد به نام جشن “چشمگیر نظامی مراسم” شامل یک پرچم بالا بردن و شرکت حفاری و 550 مردان در زمان سوگند وفاداری به پرچم آمریکا.

برخی از نیروهای مستقر در UT زخم بستری ریس سالن با آنفلوآنزای اسپانیایی.

این SATC کوتاه بود. یک Nov. 2, 1918, مقاله در ناکسویل نگهبان گزارش داد که دانشگاه تهران را SATC خواهد به زودی demobilize.

جنگ به پایان رسید در Nov. 11, 1918.

حتی قبل از رسمی راه اندازی SATC دانشگاه, گروه مهندسی آغاز شده در مارس 1918 به ارائه آموزش های حرفه ای برای نظامی بخش B برنامه Creekmore نوشت.

این مردان بودند شناخته شده به عنوان مبارزه با مکانیک.

بسیاری از بخش B مردان بودند مستقر در Chilhowee پارک. برخی از بخش B آموزش رخ داده در دانشگاه تهران را Estabrook سالن.

بخش B برنامه بود و بعد خورده به SATC.

UT استفاده دوباره در طول جنگ جهانی دوم

ارتش ایالات متحده تبدیل به UT دوباره در طول جنگ جهانی دوم است.

جنگ نیروی انسانی کمیسیون خواسته دانشگاه در ژانویه سال 1943 به ارائه مسکن و آموزش دانشگاهی برای ارتش حمل و نقل هوایی دانشجویان در طول پنج ماه ابتدایی آموزش دوره.

“ما گفت: کمیسیون ما انجام بهترین های ما به مراقبت از پسر” فرد اسمیت سپس یک دانشگاه dean, گفت اخبار-نگهبان پس از دریافت اخبار است.

چندین خوابگاه و سالن تربیت بدنی استفاده شد به خانه کارآموزان جابجایی دانش آموزان است. UT توافق برای آموزش از 1200 دانشجوی هر پنج ماه Creekmore نوشت.

علاوه بر این دانشگاه قرار دارد وظیفه در ارتش های تخصصی برنامه های آموزشی و عضو هیات علمی دانشگاه ارائه آموزش در عمران و مکانیک و مهندسی برق.

دانشگاه اشغال شده و آسیب دیده در طول جنگ داخلی

مؤتلفه و سربازان اتحادیه هر یک استفاده می شود و ساختمان دانشگاه در طول جنگ داخلی.

تنسی جدا شده از اتحادیه در تاریخ 8 ژوئن سال 1861. دانشگاه سپس به عنوان شناخته شده شرق تنسی دانشگاه باز مانده تا بهار سال 1862 پس از مقدار از بدن دانش آموز را ترک کرده بود برای خدمت سربازی.

زخمی مؤتلفه سربازان بودند تسلیم در ساختمان دانشگاه پس از ژانویه 1862 Battle of آسیاب چشمه در کنتاکی شناخته شده به عنوان جنگ ماهیگیری نهر به کنفدراسیون.

سربازان اتحادیه تحت فشار قرار دادند کنفدراسیون از ناکسویل در پاییز سال 1863 و اشغال ناکسویل از طریق پایان جنگ در سال 1865.

در طول اشغال Knoxville, اتحادیه نیروهای نظامی استفاده می شود و ساختمان دانشگاه برای اسکان و امکانات بیمارستان. زخمی اتحادیه سربازان تحت درمان قرار گرفتند در دانشگاه ساختمان Creekmore نوشت: پس از نبرد قلعه Sanders, مبارزه در ناکسویل در Nov. 29, سال 1863.

در طول این اتحادیه را اشغال دانشگاه نیروهای خود را خرد شده درختان برای هیزم خراب مباشر و “سهوا دبیرستان با هدایت توپ آتش با هدف نیروهای متفق در bluffs در سراسر رودخانه” Creekmore نوشت.

دانشگاه بازگشایی در سال 1866 پس از جنگ.

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>