دانشگاه تنسی ناکسویل نام جدید آن معاونت دانشجویی زندگی

دانشگاه تنسی ناکسویل است به نام فرانک Cuevas به عنوان معاونت دانشجویی زندگی است.

کوئباس برگزار کرده است نقش به عنوان موقت معاونت از ژانویه و پس از وینس Carilli اعلام کرد او به ترک موقعیت. این معاونت برای زندگی دانشجویی نظارت بر فعالیت های دانشجویی و فرصت ها از جمله تشکل های دانشجویی دانشگاه مسکن و fraternities و sororities.

قبل از مصرف در دولت موقت نقش Cuevas شد استادیار و سپس دانشیار معاونت دانشجویی زندگی است. شروع در سال 2010 او نظارت مسکن دانشجویی در دانشگاه تهران به مدت هفت سال.

“من عمیقا مفتخر به خدمت دانشگاه تهران به عنوان معاونت دانشجویی زندگی است. من پرشور در مورد آموزش و پرورش و دانش, تجربه,, بنابراین من بسیار هیجان زده هستم برای رسیدن به محل کار به نمایندگی از دانش آموزان ما” Cuevas در بیانیه ای گفت.

کوئباس نیز استاد کمکی در آموزش و پرورش رهبری و سیاست های مطالعات. او تنها فینالیست برای موقعیت از ملی, استخر, از نامزدها با توجه به انتشار اخبار از دانشگاه.

“در طول چند ماه گذشته که برخی از آنها شده است بیشتر به چالش کشیدن ما رو به عنوان یک نهاد من فرانک را ثابت رهبری خود ثابت قدم وکالت برای دانش آموزان ما و اعتماد و احترام او ساخته شده است با زندگی دانشجویی ، کارکنان گفت:” صدراعظم Donde Plowman.

“فرانک مشترک دلسوز و متفکر در تصمیم گیری و او در حال حاضر ثابت خود را به یک فوق العاده ای علاوه بر این به ما تیم رهبری ارشد. من کاملا هیجان زده او موافقت کرده است که نقش به طور دائم” Plowman گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید