دانشگاه تنسی مرکز پزشکی برنامه برای استفاده مجدد از ماسک در مبارزه با کروناویروس

دانشگاه تنسی مرکز پزشکی در حال برنامه ریزی برای جمع آوری و استریل کردن ماسک محافظ در مورد عرضه آن از امکانات جدید اجرا با توجه به تفاهم نامه به کارکنان reviewed by ناکس اخبار.

دانشگاه تهران مرکز پزشکی نیز است “cohorting” بیماران, با توجه به یادداشت “قرار دادن بیماران مبتلا به هر دو مثبت و یا در انتظار آزمون در همان محل” برای حفظ ماسک و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی.

“در این رویداد ما عرضه N-95 ماسک تهی است ما نیاز به کار در حال حاضر به اطمینان حاصل شود که ما به اندازه کافی N-95 ماسک برای مراقبت از بیماران در آینده” در این سند اعلام کرد.

“به عنوان بخشی از این روند ما در حال کار برای جمع آوری و استریل N-95 ماسک به طوری که آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد دوباره باید نیاز بوجود می آیند. این اجازه خواهد داد که ما را به استریل کردن و حفظ به عنوان بسیاری از ماسک ها به عنوان امکان پذیر است و اطمینان از ایمنی از اعضای تیم ما ارائه خط مقدم مراقبت به COVID-19 بيمار.”

بیمارستان در نیویورک در حال حاضر در حال استفاده مجدد از N-95 ماسک که خیلی بیشتر از نصب محکم تر از فولاد ماسک و می توانید بلوک 95 درصد از ذرات بسیار کوچک بهتر حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی از تبدیل شدن به آلوده.

Knox County Health Department مقامات در حال نگه داشتن راز به بسیاری از اطلاعات در مورد بیمارستان آمادگی برای مقابله با این بیماری همه گیر. بیمارستان ها گفته بودن به قیف اطلاعات در مورد بیماران آلوده به ادارات بهداشت محلی به جای انتشار آن به طور مستقیم به مردم است.

دانشگاه تهران مرکز پزشکی سخنگوی جیم Ragonese گفت: بیمارستان در حال ساخت برنامه ای برای انتشار اطلاعات بیشتر به طور مستقیم از طریق سازمان های خبری در روزهای آینده, اما او کاهش یافته است به این موضوع از ماسک عرضه در حال حاضر.

این یادداشت نیست جزئیات چگونه بسیاری از ماسک تنفسی UT مرکز پزشکی در سهام و یا اینکه آیا بیمارستان دارای یک منبع قابل اعتماد عرضه به جای آن موجود در انبار. این Knox County Health Department حاضر به ارائه شماره های خاص در مورد چگونه بسیاری از تنفسی ماسک محافظ در دست county, تجهیزات پزشکی.

در این یادداشت, دانشگاه تهران مرکز پزشکی comfirmed که از 6:30 صبح شنبه آن را تا به حال سه بیمارانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 و دیگری 32 کسانی که در انتظار نتایج آزمایش پس از برگزاری نمایشگاه علائم.

سازمان غذا و دارو گفت: در قبل از همه گیر توجه کنید که N-95 تنفسی ماسک نباید “به اشتراک گذاشته و یا مورد استفاده مجدد قرار” اما مراکز کنترل بیماری و پیشگیری صادر کرده است دستورالعمل برای ارائه دهندگان خدمات پزشکی’ “استفاده طولانی” و “محدود استفاده مجدد” از دستگاه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

بیمارستان است که با استفاده از سه طبقه از مرکز برای جداسازی بیماران که باید هر دو آزمایش مثبت یا مشکوک به داشتن ویروس با توجه به تفاهم نامه.

وجود دارد 16 بيمارستان در خدمت شرق تنسی منطقه است. دانشگاه تهران مرکز پزشکی تعیین سطح من تروما مرکز این منطقه است.

بیمارستان آمادگی? کسی چه می داند ؟

در جلسه سهشنبه, Knox County مقامات بهداشت ادامه داد: به گریز سوال در مورد عرضه هواکش تنفسی ماسک و تخت بیمارستان.

“که واقعا متنوع سوال و جزئیات است که واقعا سخت به توضیح دهید که چگونه کار می کنند” گفت: وزارت بهداشت رسمی موسسه خیریه Menefee وقتی پرسیده شد که چرا این سازمان نمی خواهد آزادی اطلاعات است.

“اما بیمارستان ها بسیاری از سیستم در محل و اهرم آنها می تواند به گسترش ظرفیت در بسیاری از مختلف, تخت, انواع و نیازهای پزشکی است که در دسترس هستند,” او اضافه شده است. “و واقعا ما می خواهیم به سیستم مراقبت های بهداشتی به تمرکز بر مراقبت از افراد که نیاز به مراقبت به جای فراهم می کند که زمان واقعی لحظهای داده است که واقعا می تواند با تغییر در هر لحظه بر اساس برنامه های دیگر است که آنها در پیاده سازی امکانات خود را برای دیدار در زمان.”

Menefee می گوید: تعدادی از ماسک های موجود به بيمارستان منطقه است “بسیار سیال شماره.”

“استراتژی وجود دارد که توصیه می کنیم برای شروع حفظ خود و ماسک و تجهیزات حفاظت شخصی در حال حاضر به طوری که آنها دیگر گذشته و ما باید آنها را در طول این فرایند زمانی که آنها مورد نیاز است,” او گفت:.

اما او توضیح نمی دهد که روند.

“من فکر می کنم که این واقعا مهم است که بدانید که یک فرآیند برنامه ریزی شده است که های موجود برای مدت زمان طولانی در یک همکاری (بین) بهداشت و درمان همکاران و بهداشت عمومی در چگونه ما آماده برای پاسخ به این نوع از حوادث” او گفت:. “وجود دارد برنامه های در محل برای حفظ (ماسک و محافظ شخصی دنده) به عنوان مورد نیاز و … و برنامه ریزی برای حرکت با هم به گسترش تخت و درمان ظرفیت.”

میثاق: افزایش طرح در محل

نمایندگان از دیگر بیمارستان اپراتورها در شرق تنسی بازگشت نیست پیام های تلفن سهشنبه.

مقدار اطلاعات در هر یک از پیشنهادات عمومی متفاوت است. میثاق سلامت یک پرسش-و-پاسخ نامه ها در وب سایت خود را که جزئیات برخی از مصلی اطلاعات است.

با توجه به صفحه پرسش و پاسخ در COVID-19 میثاق سلامت که در عمل نه بیمارستان در شرق تنسی است:

  • جداسازی بیماران که برگزاری نمایشگاه نشانه ها از جمله سرفه و تب و تنگی نفس
  • محدود کردن بازدید کنندگان غربالگری و هر کسی که وارد این تسهیلات برای COVID-19 علائم.
  • کار با عمده عرضه های پزشکی همکاران برای اطمینان از بیمارستان های ما باید تجهیزات و لوازم مورد نیاز از جمله ماسک ، روپوش و دستکش برای درمان افزایش حجم بیماران

میثاق بهداشت می گوید در وب سایت خود را که همه “امکانات خاص افزایش برنامه در محل” برای زمانی که تعداد زیادی از coronavirus موارد صعود.

“در حال حاضر ما هیچ برنامه ای برای استفاده از ساختمان فضاهای خارج از هر مرکز بیمارستان برای مراقبت از بیمار” در این بیانیه می گوید. “همراه با دیگر بیمارستان های منطقه ما در حال کار با ادارات بهداشت محلی به نظر برخی از برنامه ریزی احتمالی مانند زمان نیاز موجه است.

“برخی از بیمارستان ها یا یا آماده برای راه اندازی چادر خارج از بخش اورژانس برای COVID-19 علامت تریاژ اگر ما تجربه یک افزایش در حجم” آن همچنان ادامه دارد.

“ما باید این تست کیت مورد نیاز به صفحه نمایش ما بیماران که در حال حاضر مشکوک به COVID-19 علائم از جمله سرفه و تب و تنگی نفس” آن را می خواند.

UT مسائل پزشکی اجتماعی رسانه ها قوانین

دانشگاه تهران مرکز پزشکی می گوید در وب سایت خود تسهیلات نیز غربالگری بازدید کنندگان محدود کردن ملاقات و ایجاد انزوای مناطق در آن بخش اورژانس.

این یادداشت به دست آمده توسط ناکس اخبار نشان می دهد کارکنان مرکز پزشکی در حال هشدار داد در برابر صحبت کردن عموم از طریق رسانه های اجتماعی.

“درک این است که یک زمان استرس زا قوام ارتباطی پیام های کلیدی برای کاهش اضطراب در جامعه ما” این یادداشت می گوید. “ما همچنان به برخورد رسانه های اجتماعی پست از اعضای تیم و دیگران که ایجاد سردرگمی و miscommunication در جامعه ما است.

“ما می پرسند که شما در نظر گرفتن رسانه های اجتماعی خود را و محتوای آنلاین با دقت” در این سند می گوید. “به یاد داشته باشید که هنگامی که شما ارسال و یا نظر شما به طور مستقیم یا غیر مستقیم به نمایندگی از دانشگاه تهران مرکز پزشکی و کل سیستم مراقبت های بهداشتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>