دانشگاه تنسی استاد را متهم به پنهان کردن روابط با چین می گوید او هیچ جاسوسی

دادستان فدرال درخواست یک قاضی برای انجام یک امنیت ملی نقد و بررسی — مخفی — از شواهد علیه یک دانشگاه تنسی دانشيار متهم به پنهان کردن خود را در روابط به یک دانشگاه در ایالات متحده دولت-تامین پروژه های تحقیقاتی.

Anming هو — مهندسی مکانیک استاد با مدرک دکترا در حال حاضر به حالت تعلیق از خود UT کار — شمارنده او هیچ جاسوسی و امنیت ملی بررسی است که هر دو غیر ضروری است و می تواند منجر دادستان به خودداری شواهدی وجود دارد که ممکن است کمک به دفاع از خود.

“دکتر Anming Hu, متهم, است غافل از هر گونه اطلاعات طبقه بندی شده که ممکن است بوجود می آیند در ارتباط با این پرونده” وکیل مدافع فیل Lomonaco نوشت. “هو اشیاء به هر روش استناد توسط دولت که تمایل به مخفی کردن و یا نپذیرفتن هر … شواهد است که مرتبط و مفید به دکتر هو.

“او حق دارد برای دفاع از خود شوند توسط روش استناد توسط دولت است که آیا واقعا تاثیر امنیت ملی” Lomonaco نوشت.

هو دستگیر شد و در ماه فوریه در فدرال به اتهام تقلب سیم و اظهارات نادرست. UT است به حالت تعلیق او را به عنوان یک نتیجه.

او را در میان تعداد فزاینده ای از دانشگاهیان با, روابط چین متهم در فدرال جنایی دادخواهی. ایالات متحده به مدت طولانی مشکوک چین با استفاده از علمی محققان و دانشمندان به سرقت امریکا فن آوری ،

که Anming هو?: دانشگاه تهران استاد به اتهام مخفی, چینی, روابط است پرواز خطر فدرال می گویند

ایالات متحده دفتر دادستان در ناکسویل شده است به خصوص تهاجمی مورد تعقیب این موارد.

این دفتر در سال های اخیر با موفقیت تحت پیگرد قانونی قرار دیگری UT استاد برای گرفتن تحقیقات اسرار به چین و سابق Tennessee Valley مقام ارشد اجرایی برای به اشتراک گذاری اسرار در مورد انرژی هسته ای فن آوری است.

Hu, پرونده های دادگاه نشان می دهد همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک نقش دوگانه را به عنوان یک استاد در دانشگاه پکن از فناوری موسسه لیزری مهندسی و مشغول به کار در ناسا-بودجه پروژه تحقیقاتی پیشرانش جت فن آوری است. او را متهم به نگه داشتن اسرار از آن است که کار از دانشگاه تهران و ناسا.

دادستان ها می گویند او پنهان آن روابط از دانشگاه تهران و ناسا — در تمرد آنها می گویند از سال 2011 قانون ممنوع است که سازمان های فدرال با استفاده از ایالات متحده پول در پروژه های همکاری با شرکت های چینی و دانشگاه.

تا به حال هو گفت UT و ناسا در مورد دوگانه اشتغال دادستان ها می گویند او نمی توانست اجازه داده شده است به کار بر روی دو پروژه پژوهشی که دانشگاه تهران پرداخت شد $105,000.

دادستان فدرال کیسی Arrowood و فرانک دیل ادعا هو نیز یک بار یک عضو از جمهوری خلق چین استعداد طرح دولت حمایت استخدام برنامه برای افراد با موفقیت در زمینه علمی.

هو یک شهروند کانادا است و به دنبال تابعیت در آمریکا پرونده های دادگاه نشان می دهد. او پسر یک UT ، او در حال حاضر از همسرش جدا شده, که در کانادا زندگی می کند.

دادستان در حال حاضر خواسته آمریکا دادرس قاضی دبرا پیراهنی به خیال هو پرواز خطر و منظور او در زندان در انتظار محاکمه اما پیراهنی به جای دستور هو محدود به غرب ناکسویل خانه با نظارت الکترونیکی.

دادستان: بررسی امنیت حیاتی

هو متهم است در کیفرخواست از به اشتراک گذاری اسرار با دولت چین. Lomonaco اصرار در سال های اخیر جلسات دادگاه و براده ساخته استاد هیچ راز خود را به روابط پکن و دانشگاه صحبت کردن و نوشتن آشکارا در مورد آنها.

دادستان در حال حاضر استدلال مورد در برابر هو می تواند شامل مسائل مربوط به امنیت ملی است. آنها با استناد به اطلاعات طبقه بندی شده روش عمل در مورد درخواست قاضی به اصل برگزاری یک راز شنوایی بدون هو یا وکیل او حاضر به بررسی شواهد و تصمیم بگیرید که چه مقدار از آن را هو خواهد شد مجاز به دیدن.

کیفرخواست: دانشگاه تنسی استاد به اتهام پنهان کردن ارتباط به دانشگاه

سنتی, دادستان, دادستان باید به نوبه خود بیش از همه شواهد — این که آیا متهم یا مفید به متهم — آنها قصد دارند به استفاده از در برابر یک متهم.

“به دلیل طبقه بندی شده طبیعت از اطلاعات خاص دولت قادر خواهد بود برای ارائه به دادگاه با جزئیات در دادگاه” Arrowood نوشت و گفت دادستان می تواند به ارائه اطلاعات محرمانه به صورت خوراکی در یک بسته شنوایی با قاضی است.

Arrowood می خواهد U. s. Department of Justice متخصص امنیت متی Mullery به عنوان ناظر.

وکیل: به آنها اعتماد ندارد

هو از طریق وکیل خود Lomonaco است balking در درخواست استدلال دادستان ممکن است سعی کنید به استفاده از این روش برای پنهان کردن شواهد است که می تواند کمک به دفاع از خود.

“دکتر هو درخواست این محترم دادگاه آگاه باشید که ماموران اف بی آی و وزارت دادگستری مقامات در بالاترین سطوح دولت ما را به حال خود انگیزه سوال وقتی که می آید به ‘امنیت ملی’ و هیچ مقام دولتی باید از تشریفات و عادلانه دولت از دولت ما,” او نوشت.

هو متهم نیست هر کسی در مورد نقض قوانین برای رسیدگی به موارد مربوط به اطلاعات طبقه بندی شده اما قاضی به نگه داشتن چشم و نزدیک در روند.

حکم هنوز صادر شده است.

ایمیل جیمی Satterfield در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @jamiescoop. اگر شما لذت بردن از جیمی پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>