دانشگاه تنسی استاد به اتهام پنهان کردن ارتباط به دانشگاه

یک محقق در دانشگاه تنسی در ناکسویل دستگیر شد دوشنبه در فدرال اتهامات او defrauded ملی هوانوردی و فضایی آمریکا با پنهان کردن خود را دوگانه اشتغال با دانشگاه, مقامات گفت.

Anming Hu, عنوان استاد در دانشگاه تهران گروه پژوهشی مکانیک هوافضا و مهندسی پزشکی چهره سه فقره سیم تقلب و سه فقره از اظهارات نادرست با توجه به انتشار اخبار از وزارت دادگستری ایالات متحده.

یک قانون فدرال مصوب در سال 2011 ممنوع ناسا با استفاده از اختصاص بودجه در پروژه های همکاری با شرکت های چینی و یا دانشگاه.

هو می ایستد متهم مجبور به تخلف از آن قانون با دروغ گفتن به UT و حذف اطلاعات در مورد وابستگی با دانشگاه اجرا شده توسط دولت چین. او باعث UT به دروغ گواهی به ناسا است که آن را در انطباق با قانون و دادستان ها ادعا می کنند.

هو بود به حالت تعلیق توسط دانشگاه تهران در روز پنج شنبه و ممکن است در صورت فسخ است.

هو نقل مکان کرد به ناکسویل از کانادا پس از استخدام توسط دانشگاه تهران در نوامبر 2013. در resumé او فرستاده شده با نرم افزار Hu موفق به ذکر او مشغول به کار در دانشگاه پکن از فن آوری پژوهشکده لیزر و مهندسی با توجه به فدرال کیفرخواست. او همچنین فاش نمی, در این موقعیت زمانی که او برای اعمال تصدی.

در سال های پس از استخدام در UT هو به ادامه کار با دانشگاه پکن. بین 2015 مارس و ژانویه 2020, کیفرخواست متحده هو ذکر شده بود به عنوان یک نویسنده و یا co-نویسنده در حداقل شش منتشر تحقیق مقاله که شناسایی او را به عنوان وابسته به دانشگاه پکن. بین ماه های سپتامبر 2015 و دسامبر 2018 او به عنوان مخترع در 12 برنامه های کاربردی ثبت اختراع ثبت در چین است.

هو همچنین نظارت دانشجویان تحصیلات تکمیلی در موسسه لیزری مهندسی مشغول به کار در پروژه های اسپانسر شده از طرف دولت چین و نظارت بهره برداری از آزمایشگاه.

“من وجود دارد این است که با تمرکز بر فوق العاده با وضوح نانو تولید و چاپ الکترونیک” هو نوشت: در یک ایمیل به a U. s. استاد در سال 2017.

در ضمن هو بارها و بارها دروغ در فرم های او پر برای UT دادستان ادعا چک کردن “هیچ” وقتی پرسیده شد که “آیا شما یک افسر, مدیر, مدیره, عضو, امانت, و یا کارکنان هر سازمان یا نهاد کسب و کار … دیگر از دانشگاه؟”

در سال 2016 هو آماده پیشنهاد به کار در ناسا بودجه پروژه و مطلع شد توسط یک UT کارمند بودجه محدودیت های اطراف شرکت های چینی و دانشگاه.

هنوز هو ادامه داد: به دنبال اهدا می شود ناسا بودجه برای پروژه های تحقیقاتی کیفرخواست متحده است. بعد از آن که سال, UT ارائه یک پیشنهاد برای هو به نام “Nanobrazing ظروف استیل برای شکستن زنجیره ای-از-تماس با ما (BTC) مریخ نمونه بازگشت ماموریت” و در سال 2018 به دانشگاه فرستاده شده یکی به نام “چاپ فلزی سنسور بر اساس 3D چاپ و لیزر تف جوشی از nanoinks.”

هو مشغول به کار در این دو پروژه که ناسا پوسته $105,000 با توجه به کیفرخواست.

از اتهامات عنوان شده علیه هو بنیادی از ایمیل ها و ارسال فاکتورها در ارتباط با این پروژه.

“دانشگاه تنسی است به حالت تعلیق دانشيار Anming هو بود که تحت تعقیب توسط مقامات فدرال در جنایت اتهامات” UT سخنگوی اوون Driskill نوشت: در بیانیه به ناکس اخبار روز پنج شنبه.

“UT مقامات همکاری با مقامات فدرال در تحقیقات. دانشگاه رهبری به طور کامل متعهد به پایبندی به اعطای روش ها و حفاظت از مالکیت معنوی.”

هو به نظر می رسد در دادگاه فدرال دوشنبه منصوب شد و یک مدافع. بازداشت شنوایی برای برنامه ریزی شده است 3 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>