دانشگاه تنسی اساتید داده شده نهایی می گویند که آیا به حرکت خود کلاس های آنلاین

اساتید در دانشگاه تنسی ناکسویل پردیس دارای اختیار برای تصمیم گیری که آیا برای برگزاری کلاس های حضوری و یا آنلاین و یا ترکیب این دو روش برای ترم پاییز.

اگر چه برنامه های در حال نهایی UT انتظار وجود دارد خواهد بود در کلاس های حضوری. اساتید قادر به انتخاب کنید که شکل آنها ترجیح می دهند به آموزش و طراحی کلاس های خود را بر این اساس UT سخنگوی اوون Driskill گفت ناکس اخبار روز سه شنبه.

تغییرات انجام شده به سقوط برنامه ها و کلاس درس و مکان و دانش آموزان قادر خواهد بود برای تنظیم برنامه های خود را آغاز جولای 13 اگر آنها می خواهند برای ایجاد تغییرات در این دانشگاه روز دوشنبه اعلام کرد.

“مشاوران در دسترس خواهد بود برای کمک به دانش آموزان با تغییرات و دانش آموزان خواهد شد که مقدار زیادی از زمان برای ایجاد تغییرات قبل از اینکه ترم شروع می شود در ماه اوت” دانشگاه توییتی از اولیه آن حساب توییتر.

کلاس زمان در حال تغییر اجازه می دهد تا برای بیشتر زمان بین کلاس ها و مکان در حال تغییر به استفاده از کلاس های درس بزرگتر اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله با توجه به UT.

این دانشگاه همچنین دارای به روز رسانی فن آوری در بسیاری از کلاس های درس با اضافه کردن دوربین در تمام هیبرید کلاس های درس و کلاس های درس سنتی, “ما را قادر می سازد برای ضبط سخنرانی ها به طوری که اگر یک دانش آموز باید از دست کلاس محتوای دوره در دسترس خواهد بود برای مشاهده بر روی تقاضا” Driskill گفت.

‘وجود دارد فقط خیلی ناشناخته’

ارین Whiteside استادیار در دانشکده روزنامه نگاری و رسانه های الکترونیکی گفت: او در حال تبدیل شدن بیشتر نگران به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد همچنان به افزایش در Knox County است.

“این سخت است برای دادن پاسخ در سطح راحتی (سقوط) از آنجا که این وضعیت به نظر می رسد در حال تغییر به سرعت در حال” Whiteside گفت. “یک ماه پیش احساس کردم خیلی راحت تر از من در حال حاضر با توجه به افزایش تعداد در ناکسویل.”

Knox County و تنسی هر دو در حال دیدن خوشه در شناسایی و فعال موارد و Knox County نیز دیده می شود افزایش در میزان مرگ و میر در هفته گذشته با چهار اضافی مرگ و میر گزارش شده از جولای 2. قبلا هیچ مرگ و میر نسبت به کروناویروس گزارش شده بود پس از ماه آوریل است.

موارد منجر به مرگ: اخیر Knox County COVID-19 مرگ و میر شامل اولین قربانیان زیر سن 42

تعداد COVID-19 موارد در Knox County بیش از دو برابر در ماه گذشته و تعداد بیماران جوانتر به افزایش خود ادامه داد با توجه به Knox County Health Department داده است.

در طول نرمال ترم Whiteside می آموزد یک کلاس بزرگ تا 70 دانش آموزان در سالن. با جدید اجتماعی فاصله محدودیت که سالن هم اکنون می توانید نگه دارید در یک کلاس 15, او گفت:. مسئولان دانشگاه به او گفت که آنها به دنبال جایگزین فضاهای به برگزاری کلاس خود را مانند یک سالن در این اتحادیه دانشجویی که او را راحت تر.

او نگرانی اصلی در مورد “حرکت در اطراف دانشگاه” که در آن او خواهد آمد با بسیاری از گروه های مختلف مردم در یک روز. او نگرانی های دانشجویان که در خوابگاه یا آپارتمان به راحتی می تواند گسترش ویروس.

“دانش آموزان در موقعیت های که در آن virus است به احتمال زیاد به گسترش” او گفت:. “این تنگ چهارم فقط هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است.”

Whiteside گفت که او به طور معمول این نوع از کسی که با این نسخهها کار از دفتر او در دانشگاه در هر روز است. تغییر خواهد کرد که این سقوط به دلیل این دانشگاه است که اجازه می دهد انعطاف پذیری برای کارکنان است که می خواهند به کار از خانه.

“من فکر می کنم من هستم رفتن به محل کار از خانه تا آنجا که ممکن است این ترم به منظور به حداقل رساندن خطر” Whiteside گفت. “وجود دارد فقط آنقدر ناشناخته است.”

هنوز هم وجود دارد سوال در مورد آنچه آموزش آنلاین و یا ترکیبی کلاس است که ترکیبی از آنلاین و حضوری تدریس خواهد شد. Whiteside گفت: او در حال آماده شدن برای تدریس به طور کامل آنلاین در مورد وجود دارد coronavirus سنبله این سقوط و دانشگاه تهران حرکت می کند تمام کلاس های آنلاین.

“شما فقط نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد” او گفت:.

آماده برای رفتن آنلاین اگر لازم

جنی فاولر برجسته به عنوان سخنران در این بخش از ریاضیات را آموزش دهد سه بخش حساب دیفرانسیل و انتگرال در این پاییز. تمام خواهد شد ترکیبی کلاس, جلسه, دو بار در هفته در شخص و دو بار در هفته آنلاین به جای چهار بار در هفته در فرد است.

فاولر گفت: او دارای تجربه تدریس آنلاین و مانند وایتساید در حال آماده شدن برای ترم به عنوان اگر او به شما تدریس خواهد شد به طور کامل آنلاین در صورتی که لازم می شود. فاولر گفت که او نگرانی های او می تواند تبدیل به بیمار یا یکی از دانش آموزان خود را می تواند تبدیل به بیمار و می خواهد قادر به ادامه ارائه کلاس در صورتی که به اتفاق می افتد.

“من باید همه چیز آماده برای رفتن به طوری که یک فرد می تواند تکمیل دوره عملا اگر لازم” فاولر گفت.

فاولر گفت که او متوجه شده است که او در کلاس اندازه بسیار کوچکتر و ظرفیت اتاق ساخته شده است کوچکتر نیز هست. او قصد دارد برای ضبط سخنرانی قبل از اینکه ترم شروع شده است و با پوشیدن یک ماسک به عنوان آنجا که ممکن است برای دریافت استفاده می شود به صحبت کردن با یک.

“هر چیزی من می توانم انجام می شود را در پیش خواهد زندگی من آسان تر هنگامی که ترم شروع می شود” فاولر گفت.

آموزش این تابستان

در طول تابستان دانشگاه تهران ارائه خواهد شد یک سری از آموزش در فن آوری برای حدود 570 هیات علمی و دستیاران فارغ التحصیل. آموزش را نیز شامل بهترین شیوه در مورد نحوه طراحی ترکیبی و یا دوره های آنلاین Driskill گفت.

“در طول تابستان ما نیز در ساخت سرمایه گذاری های قابل توجهی در آموزش مربی به اطمینان حاصل شود که آموزش ما همچنان با بالاترین کیفیت” Driskill گفت.

UT نیز نام 30 دانشکده همراهان که تجربه استفاده از فن آوری برای تدریس. کسانی که همراهان “آموزش مدرسان در سراسر پردیس” در موضوعاتی مانند استفاده از فن آوری در حالی که آموزش دیجیتال تولید و روش های تدریس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>