دانشگاه تنسی به پیشنهاد هیچ افزایش شهریه در تمام دانشگاه ها با توجه به کروناویروس

دانشگاه تنسی سیستم پیشنهاد هیچ افزایش شهریه در تمام دانشگاه ها به دلیل مشکلات مالی ناشی از کوروناویروس.

اگر مورد تایید خواهد بود وجود دارد هیچ افزایش برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد برای 2020-21 سال تحصیلی. این اولین باری خواهد بود که در سیستم تاریخ است که تمام چهار دانشگاه — در Knoxville, Chattanooga مارتین و مرکز علوم بهداشت در ممفیس را افزایش شهریه.

“ما دانش آموزان و خانواده های آنها در حال مبارزه در حال حاضر بسیاری از نظر مالی گفت:” سیستم جمهور سفت بوید. “ما بود و من به شدت معتقدم که ما نیاز به انجام همه چیز ما می توانیم به آنها ارائه پشتیبانی آنها نیاز به ادامه تحصیلات خود را در دانشگاه تهران و دانشگاه ما به عنوان مناسب که ممکن است برای ما دانشجویان ورودی.”

تخته مشاوره در هر یک از پردیس دیدار خواهد کرد در اوایل ممکن است به بحث در مورد شهریه و سپس توصیه به هیئت امنا برای خود نشست. رای گیری در شهریه گرفته خواهد شد در ژوئن 26 نشست.

امنا در حال حاضر تصویب 0% افزایش شهریه برای مرکز علوم بهداشت در ممفیس در فوریه نشست.

در سال گذشته دانشگاه تهران دانشگاه تا به حال اندکی شهریه را افزایش دهد. این ناکسویل پردیس تا به حال 2 درصد افزایش و Chattanooga و مارتین دانشگاه در هر حال 2.5% افزایش به مقدار افزایش بین $216 و $258.

هفته گذشته شرق دانشگاه ایالتی تنسی اعلام کرد که نمی خواهد به افزایش شهریه یا هزینه ها برای سال آینده.

“یکی از بهترین سرمایه گذاری کسی می تواند در آینده خود را برای رسیدن به یک مدرک دانشگاهی” ETSU جمهور برایان Noland گفت. “در طول این زمان نامشخص دانش آموزان و خانواده های آنها فراهم شود باید از این فرصت برای برنامه ریزی های آینده. ما می خواهم به انجام همه چیز ما می توانیم برای اطمینان از دانش آموزان آینده نگر احساس ETSU بهترین انتخاب برای آنها است.”

بازگشایی دانشگاه: دانشگاه تنسی اعلام کرد برنامه ریزی برای کارکنان برای بازگشت به قبل از مرداد

‘وجود دارد بسیار ناشناخته’: چه خواهد کالج در ایالت تنسی شبیه به این می گیرند ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>