دانشگاه تنسی ادامه خواهد داد کلاس های آنلاین از طریق تابستان به دلیل COVID-19

دانشگاه تنسی را حفظ خواهد کرد تمام کلاس های آنلاین از طریق ترم تابستان برای کاهش اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس دانشگاه چهارشنبه اعلام کرد.

این شامل کلاس ها در همه دانشگاه ها.

کلاس ها در طول UT سیستم قبلا منتقل شده است و به صورت آنلاین از طریق پایان ترم بهار. ممکن است مراسم فارغ التحصیلی شده اند به تعویق افتاد به دلیل راهنمایی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در مورد اجتناب از اجتماعات بزرگ از مردم است.

“ما اعضای هیات علمی و کارکنان انجام داده اند یک کار باور نکردنی در حال حرکت به یک کامپیوتر دیجیتال پلت فرم برای ترم بهار” UT سیستم جمهور سفت بوید گفت. “من مطمئن هستم آنها ادامه خواهد داد به ارائه الهام گرفته از تجربه یادگیری برای دانش آموزان ما که ثبت نام در کلاس های تابستان.”

اطلاعات بیشتر را از هر دانشگاه. در دانشگاه مرکز علوم بهداشت در ممفیس چرخش بالینی در بیمارستان ها ادامه خواهد داد با دانش آموزان زیر COVID-19 پروتکل.

برنامه های دانشگاه-حوادث حمایت بیش تابستان اعلام خواهد شد در روزهای آینده, UT Knoxville صدراعظم Donde Plowman گفت: در یک ایمیل به پردیس. علاوه بر این “تصمیمات مربوط به دو و میدانی خواهد بود ساخته شده در مشاوره با NCAA و SEC” Plowman نوشت.

“ما در حال انجام این کار از آنجا که ما معتقدیم این بهترین تصمیم برای محافظت از جامعه ما و ما مراقبت از سلامت سیستم” Plowman گفت. “با توجه به عدم قطعیت در اطراف چگونه این ویروس را ادامه خواهد داد به گسترش در هفته های آینده و ماه و تحول فدرال راهنمایی در اجتماعی فاصله ساخت این تصمیم در حال حاضر اجازه خواهد داد که هر دو دانش آموزان و استادان برای آماده سازی به طور کامل برای دوره های آنلاین از طریق تابستان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>