دانشگاه تنسی نیاز به واکسن و بالقوه COVID-19 واکسن برای سقوط

دانشگاه تنسی در حال حاضر نیاز به تمام دانش آموزان و کارکنان به دریافت واکسن آنفولانزا و اگر یکی است در حال توسعه یک COVID-19 واکسن.

نیاز تصویب شد روز جمعه به عنوان تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در دانشگاه تهران را دانشگاه. دانشگاه هیئت امنا تصویب الزامات جدید به عنوان یک حکومت اضطراری, اما آن را در نهایت تبدیل به یک دائم نیاز UT سیستم جمهور سفت بوید گفت.

سقوط 2020: دانشگاه تنسی مدیره تصویب بدون شهریه, افزایش, سقوط دوباره باز کردن دستورالعمل ها

دانشجویان پزشکی و یا مذهبی معافیت لازم نیست برای دریافت واکسن و همچنین به عنوان دانش آموزان که تنها به کلاس های آنلاین.

“ممکن است برخی از فشار به عقب اما اعتقاد ما این است که در بهترین منافع ما دانش آموزان” بوید گفت.

دانشگاه نیست که قبلا نیاز به واکسن آنفولانزا برای دانش آموزان و یا کارمندان. عکس های آنفولانزا برای کارکنان تحت پوشش دانشگاه, بیمه سلامت, Boyd گفت.

“برای کاهش تاثیر COVID-19 در دانشگاه در پاییز سال 2020 چند کارشناسان بهداشت عمومی توصیه می کنند که دانش آموزان به آنفلوانزای فصلی و دیگر واکسن” گفت: Ryan Stinnett UT مشاور عمومی.

دانش آموزان مورد نیاز خواهد بود برای دریافت واکسن به عنوان تبدیل شدن آنها در دسترس است. برای مثال واکسن آنفولانزا ممکن است موجود باشد تا بعد از آن در پاییز در نقطه ای که دانش آموزان را مجبور به دریافت آن بوید گفت.

دانشگاه را “ایجاد یک بازه زمانی برای ارائه مدرک از جمله ایمن سازی” با توجه به دستور کار جلسه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>