علامت گذاری تقویم خود را دلیل این که شما نمی خواهید به دست این خوشمزه لذت آشپزی اتفاقات:

اغذیه فروشی و مشروب فروشی Provence, 13616 یادبود خواهد شد میزبانی یک شام شامل شراب آلزاس با Domaine Ruhlmann در روز سه شنبه, فوریه 18, رهبری کارخانه شراب سازی را مالک و شراب آنتوان Ruhlmann. با ظروف از آلزاس ارائه یک ترکیب فرانسه و آلمان را تحت تاثیر قرار شام آغاز خواهد شد در 7 p. m. و خواهد بود 79 دلار در هر فرد به علاوه مالیات و حق بیمه. رزرو مورد نیاز است. تماس 713-827-8008.

مهمانان دعوت شده به دور دیگری از کمدی شب در Schmooze اتاق در Kenny & Ziggy را, 2327 پست بلوط برگزار شد در پنج شنبه, فوریه 20. شب (که به فروش می رسد آخرین زمان) خواهد شد از ویژگی های funnyman جسی Peyton ارائه برخی از شهر بهترین کمدین کنار آبجو, شراب و یک منوی خاص ایجاد شده برای noshing (حداقل خرید مواد غذایی مورد نیاز است). پذیرش 15 دلار در پیشبرد و 20 دلار در درب اگر صندلی باقی می ماند. مواد غذایی و نوشیدنی اضافی هستند. درب در باز 6:30 p. m. و این نشان می دهد شروع می شود در 7.

Learn how Revival Market breaks down a whole hog at its next Butchery Demo.گسترش

یاد بگیرند که چگونه احیای بازار تجزیه یک کل گراز در بعد از آن دکان قصابی نسخه ی نمایشی.

عکس توسط جاشوا سیاه Wilkins

احیای بازار, 550 ارتفاعات میزبان بعدی آن دکان قصابی نسخه ی نمایشی در دوشنبه 24 فوریه با شرکت صاحب مورگان وبر و sous chef Michael Taylor پیشرو بحث و تظاهرات ابتدا در 5:30 p. m. اواز یا موسیقی دو نمایش خواهد چگونه برای شکستن یک کل گراز و سنگین نیش برجسته راه های مختلف برای آماده سازی گوشت خوک خواهد گذشت و ثابت در سراسر رویداد (با مقدار زیادی از آبجو و شراب به همراه آن ، وجود دارد تنها 25 کرسی در دسترس برای کلاس (125$در هر فرد).
ایمیل layne@revivalmarket.com برای رزرو یک نقطه.

و در روز سه شنبه فوریه 25, احیای بازار برگزار خواهد شد Mardi Gras Crawfish جوش در چهار شنبه, مارس 25. مهمان می تواند انتظار زندگی Zydeco آبجو و تعداد زیادی از خوشمزه crawfish در پارکینگ از 2 تا 6 بعد از ظهر صفحات 25 دلار برای سه پوند به علاوه ذرت و سیب زمینی و یک پیچ خورده X آبجو دم (8 دلار/پوند جداجدا سفارش داده شده).

در روز شنبه (25 فوریه), برنان هوستون, 3300 Smith, دعوت به جشن glitz و شکم پرستی از نیواورلئان-سبک کارناوال با یک منوی خاص توسط سرآشپز اجرایی جو Cervantez به علاوه یک شعبده باز افسانه کشیدن ملکه و یک سفر گروه جاز.

روستایی, 1836 پولک خواهد اجازه دهید زمان خوب رول در چربی شنبه ارائه بایو-سبک مردی Gras با معتبر کاخون crawfish جوش در تمام طول روز. علاوه بر آن منوی کامل روستایی خواهد بود خدمت لوئیزیانا بهترین crawfish با ذرت و سیب زمینی سرخ شده, Crawfish دم اش شله قلمکار با میگو گریل شده. Crawfish Po’ پسران و منجمد طوفان و باتلاق چیز کوکتل. حزب را لگد کردن در 5:30 p. m. رویداد اول بیا اول خدمت و محدود VIP بلیط در دسترس برای $40 (دو کیلو crawfish با ذرت و سیب زمینی و یک وعده اش شله قلمکار از 5:30 تا 7:30 p. m. و دسترسی به VIP سالن با صندلی)

روز شنبه, مارس 29, سنت آرنولد Brewing Company, 2000 لیون دعوت مهمانان به آن بیفتک شام پر خور امر با لوکس گسترش و آبجو سرد نزدیک به 15 سال در ساخت و با بخش بزرگی از درآمد حاصل از حمایت از انجمن MS توسط راه سنت آرنولد MS 150 دوچرخه سواری تیم. از لحاظ تاریخی beefsteaks از ویژگی های قطعه قطعه گوشت گاو گوشت پشت مازو, دور, از, ایتالیایی, نان و آبجو (و هیچ ظروف) اما سنت آرنولد را ارائه طیف وسیع تری از گوشت طرف و آبجو.

غذا را در خدمت خانواده و سبک – بدون ظروف – در کنار منظم و تخصص آبجو با می خورد از جمله خرده فیله با تمام بوداده قارچ و chimichurri, مکزیکی, سبک سانتو کوتاه دنده و خرما و سیب زمینی سرخ کرده سوسیس گوشت گاو بیش از کلم کبابی با سس خردل, همه چیز ادویه مخمر رول با کشیده کره و انجام gingersnap کوکی ها. بلیط ها $100 در هر فرد و شامل همه شما می توانید خوردن شام و آبجو از 6 تا 9 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im