آینده هوستون مواد غذایی حوادث: خرید و خوردن و دادن به جامعه

زمان سختی برای همه از جمله صنعت مهمان نوازی. اما این بدان معنا نیست که تمام امید از دست داده است به عنوان هوستون مواد غذایی جامعه ثابت کرده است که یکی از قوی. در اینجا نگاهی به آنچه که در جهان مواد غذایی در طول COVID-19 بحران از جمله راه های شما می تواند کمک به رستوران برای حمایت و البته چیزهای خوشمزه برای خوردن و نوشیدن.

میمون دم, 5802 Fulton نورد است “در تب” ابتکار عمل را به خوراک مهمان نوازی کارگران اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی حرفه ای مقامات دولتی و مردمی که گذاشته شده است که با توجه به COVID-19. در اینجا چگونه کار می کند: شرکت ها می توانید وعده های غذایی خود را در تب و برای هر $6 یک وعده غذایی اهدا شده به کسانی که نیاز دارند. کمک های مالی در حدود 50 تا 150 وعده های غذایی در هر روز و در وعده های غذایی — عمدتا همبرگر و سیب زمینی سرخ شده — بسته کمک مالی. وعده های غذایی در حال خدمت در هفت روز هفته بین 4 تا 8 بعد از ظهر در اول آمده است ، شرکت ها می توانند سوالات خود در مورد حمایت های مالی توسط e-پستی [email protected] کسانی که نیاز دارند فقط می تواند نشان می دهد تا خود را برای دریافت غذای رایگان.

LASCO شرکت متعهد به کمک به بسیاری از کسانی که شغل خود را از دست در صنعت مهمان نوازی مطابق تعهد از دیو بری از MyECOPlanet به ارائه وعده های غذایی رایگان به خارج از کار صنعت مهمان نوازی کارکنان. آشپز Beto گوتیرز را در خانه حیوانات مورد استفاده و سالاد به صورت چهار در دسترس خواهد بود منظقه برای هر سه شنبه شب از 5 تا 7 p. m. در این اتاق مزه, بالای شهر, پارک, 1101-18 بالای شهر پارک (در اول بیا اول خدمت اساس). به نمره به یکی از نمایش های اخیر بايستی زمانی که شما می رسند (آنها بپرسید که شما در حد یک وعده غذایی کیت برای چهار نفر در هر خودرو). اگر شما می خواهم برای حمایت و یا مطابقت با زمان وعده های تماس با مزه ،

روستایی, 1836 پولک اعلام کرد که خود را “داغ مرغ و پنیر چالش” برای حمایت از بیمارستان محلی کارگران است. در حال حاضر از طریق پنج شنبه, مارس 29, مهمان می تواند با خرید یک مرغ و پنیر ساندویچ ($14.95) برای تغذیه یک بیمارستان محلی کارگر و روستایی را با یکی دیگر از. کایل Noonan شرکت مالک FreeRange مفاهیم اضافه شده است یکی دیگر از سرگرم کننده انگیزه: یک بار 1,000 ساندویچ اهدا, او به اشتراک گذاشتن دستور غذا برای فن-ساندویچ های مورد علاقه. به کمک یک ساندویچ تماس 832-321-7799. رستوران باز هم برای بایگانی اطلاعات و تحویل از طریق به نفع.

آشپز تیم عشق باز سه هوستون رستوران فقط یک هفته قبل از COVID بحران بسته هوستون رستوران برای ناهار خوردن در خدمات. برای کمک به حمایت از جامعه در طول این زمان راه اندازی کرده است “را دوست دارم صفحه اصلی” برنامه تحویل حرارت و خدمت به وعده های غذایی خانواده به درب خانه با 100 درصد از درآمد حاصل از رفتن به سوی عشق جامعه وعده غذایی گرم برنامه فراهم می کند که داغ ناهار و شام برای آسیب پذیر جامعه در فورت ورث/دالاس و آستین به علاوه کودکان قهوه ای کیسه ناهار در الوار و چوب هوستون. منظور از مالیات پارک الوار و چوب هوستون, 3801 Eastside آنلاین و دریافت bbq با پوند و دو طرف آماده به گرما و خدمت در دسترس برای وانت یا تحویل با 100 دلار حداقل. در خیط و پیت کردن-منطقه Love Shack, 3728 Wakeforest خواهد بود خدمت محدود به رفتن منو با عشق همبرگر, عشق, حیاط, پرنده, کلبه سگ کلم سالاد و بیشتر; و از طرف خمیر هوستون کامیون مواد غذایی در لوی پارک 3801 Eastside شده ارائه شده نیز از جمله قهوه ای کیسه ناهار برای بچه ها دوشنبه از طریق جمعه از ظهر تا 2 بعد از ظهر

شبح آشپزخانه مجازی بر سالن غذا با همکاری موسسه خیریه محلی کودکان و نوجوانان’ وعده های غذایی متعهد به کمک به پایان دوران کودکی گرسنگی و اهدای یک آشپز تازه پخته شده وعده غذایی برای هر سفارش بیش از 30 دلار آن را دریافت. هر وعده غذایی مغذی و متفکرانه سرپرستی.

Hopdoddy Burger Bar معرفی کرده است “Pay It Forward” کمپین اهدای یک برگر به متخصصان مراقبت های بهداشتی که در حال کار مجدانه به مبارزه رمان COVID-19 ویروس برای هر همبرگر خریداری شده است.بر آنلاین, پرداخت مهمانان به ورودی کد تبلیغی “Buy1Give1” و مشتریان در فروشگاه می توانید بگویید تحویلدار آنها می خواهم به “خرید یک به یک” در چک کردن برای از گرو در اوردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>