آینده هوستون مواد غذایی حوادث: ساخت کوکتل و سوشی برای یک علت

علامت گذاری تقویم خود را دلیل این که شما نمی خواهید به دست این خوشمزه لذت آشپزی اتفاقات:

سوم ساحل, 6550 Bertner خود را ادامه می دهد مزه سری با Mixology کلاس برگزار شد و از 6 تا 7:30 p. m. روز شنبه, مارس 10. مهمانان خواهد آموخت که راه مناسب را سه رستوران مورد علاقه کوکتل در حالی که با بهره گیری از نور گزش از آشپز جان بوچانان و کوکتل پس از ورود. بلیط ها $55.

رنگین کمان تسلیم, 2011 الا میزبان بعدی آن ماهانه مزه کردن شراب در چهار شنبه, مارس 11 شامل شراب آفریقای جنوبی. این “sip و قدم زدن” سبک مزه اجرا خواهد شد از 5:30 تا 7:30 بعد از ظهر با چهار شراب سلیقه و چهار گزش برای $38 زمانی که رزرو آنلاین در پیش است.

برنان هوستون, 3300 اسمیت میزبان ماهانه خود حیاط اجتماعی در چهار شنبه, مارس 11, جشن بهار با تگزاس Creole, آشپزی, نوشیدنی های سرد و مهمان نوازی جنوبی. این زمان آن سالانه Crawfish جوش را در حیاط از 6 تا 8 بعد از ظهر هزینه است $25++ هر فرد از جمله غذا های ویژه و دو نوشیدنی.

یک پنجم, 1658 Westheimer باز آخرین آن مفهوم به جشن همه چیز سواحل خلیج فارس و به عنوان وجود دارد هیچ چیز بیشتر جشن از جمعه ناهار در نیواورلئان موسسه Galatoire آن خواهید بود پرتاب یکی دیگر از Galatoire الهام گرفته از صبحانه جشن در روز یکشنبه, مارس 15 (به افتخار روز سنت پاتریک است. هیچ منو. مهمانان خواهد بود در خدمت خانواده-غذاهای سبک با الهام از Galatoire کلاسیک و “یک جهنم از یک حزب است.” رزرو خود را برای seatings در 10:45 صبح و 1:30 بعد از ظهر کت لازم نیست اما کلاه و لباس تعطیلات تشویق می شوند.
هزینه 55 $در هر فرد (نوشیدنی های خریداری شده در محل کودکان 8 و زیر رایگان هستند).

در سهشنبه, مارس 17 در 7 بعد از ظهر اغذیه فروشی و مشروب فروشی Provence, 13616 یادبود میزبان یک شام ویژه با کشور فرانسه, شراب و توماس برتراند مالک و شراب از فرانسه Domaine روژ-جایگزین ارزشیابی دوزبانه. شب را از ویژگی های چهار شراب زوج با چهار دوره, فرانسوی, Provence منو با برجسته از جمله گرفتن روز Meunière اردک پا confit با سس انجیر و گلابی و بادامی ترش. هزینه 75 دلار به علاوه مالیات و حق بیمه. یک 40 دلار برای هر نفر پرداخت از طریق پی پال مورد نیاز برای رزرو یک صندلی. تماس 713-827-8008 یا ایمیل [email protected]

Help the team at Kata Robata raise funds for a cause close to its heart.گسترش

کمک به این تیم در کاتا Robata جمع آوری پول برای یک علت نزدیک به قلب خود را.

عکس کارلا گومز

روز شنبه, مارس 21 کاتا Robata, 3600, کربی, میزبانی ویژه صبحانه برای آن سابق مدیر کل Blake Lewis که به تازگی به سرطان را شکست داد اما هنوز هم قابل توجه است صورتحساب های پزشکی. مهمان می تواند لذت بردن از دوره های چنین به عنوان آشپز Sashimi و پادشاه خرچنگ پا با Dashi سرکه بریزید; دنده خوک میسو بادمجان و یاکیتوری; Madai Carpaccio پان خشکیده Iberico Secreto و اختاپوس کبابی و مرغ Karaage; Akaushi کاری گوشت برنج سوشی رول و Mentaiko ماکارونی و گرم پنیر به علاوه Asahi آبجو, 8th Wonder آبجو Duchman شراب خاطر و برجسته کوکتل. بلیط (های موجود در Resy) $100++ هر فرد و صبحانه شروع می شود در 1 p. m. مهمان که می خواهم برای اهدای کمک های اضافی می توانید انجام دهید بنابراین در GoFundMe.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>