آینده هوستون مواد غذایی حوادث: لذت بردن از یک محلی اقامت در خانه پیک نیک

زمان سختی برای همه از جمله صنعت مهمان نوازی. اما این بدان معنا نیست که تمام امید از دست داده است به عنوان هوستون مواد غذایی جامعه ثابت کرده است که یکی از قوی. در اینجا نگاهی به آنچه که در جهان مواد غذایی در طول COVID-19 بحران از جمله citywide #StayAtHomePicnic یکشنبه شام رویداد جمع آوری کمک مالی و غذایی شربت خانه برو.

به جشن ملی روز پیک نیک (پنج شنبه, آوریل 23), PR, سکس عمومی, مطالب تیمی محلی هوستون رستوران به راه اندازی یک #StayAtHomePicnic کمپین برای تعامل Houstonians ویژه پیک نیک ارائه می دهد برای لذت بردن از در خانه. بیش از 20 هوستون موسسات شرکت کننده از جمله Adair آشپزخانه, بتسی را در اولین پارک, بوفالو بایو Brewing Co., Camerata در Paulie را, La Lucha , شورش اتاق شراب, رنگین کمان تسلیم و بیشتر.

First responders and restaurant industry professionals can grab a free meal kit at Ouzo Bay and Loch Bar.گسترش

اولین پاسخ دهندگان و رستوران در صنعت حرفه ای می توانید یک وعده غذایی رایگان کیت در Ouzo خلیج و دریاچه نوار.

عکس کیرستن Gilliam

این سهشنبه, مارس 24 ریور اوکس منطقه eateries Ouzo خلیج و دریاچه نوار, 4444 Westheimer خواهد شد توزیع رایگان آماده ویژه بسته های مراقبتی برای رستوران متخصصان صنعت و اولین پاسخ دهندگان. این وعده غذایی رایگان کیت برای چهار تشکیل شده از منابع محلی خام مقررات از بازار مشترک برداشت دانه میلز Gundermann هکتار لیره Rossa صنعتگر پنیر و Bedias نهر مزرعه, همه تهیه شده از طریق شهری برداشت به علاوه دستور العمل از آشپزی تیم در هر دو رستوران ها. این بسته در دسترس هستند از ساعت 10 صبح تا ظهر در حالی که منابع آخرین, (در اول بیا اول خدمت اساس با اثبات اشتغال/نشان یا شرکت ID).

La Grange, 2517 رالف خواهد بود بازگشایی برای شب برای یک منظقه pop-up در سهشنبه, مارس 24 از 3 تا 8 بعد از ظهر انتظار خانواده-سبک مورد علاقه و خوشمزه نوشیدنی به خانه را با جزئیات بیشتر و آیتم های منو آمده است. در ارتباط باشید برای اطلاع از جزئیات آن در Facebook صفحه.

شهری برداشت خواهد شد میزبان خود بهار یکشنبه شام رویداد جمع آوری کمک مالی در یکشنبه, مه 3 و چهار شنبه, آوریل 9 ارائه reimagined در خانه و خانواده تجربه در همکاری با تونی Vallone مشهور رستوران تونی و اجرایی آشپز Austin پیشخدمت. درایو از طریق پنج شنبه شام حوادث ارائه خواهد شد هواداران دو راه برای لذت بردن از یک وعده غذایی. اولین درایو از طریق خانواده غذا گرم و آماده برای وانت در یکشنبه ممکن است بین 5 و 6:30 p. m. در تونی را 3755 ریچموند ($175, مهلت, برای سفارش آنلاین شنبه, آوریل 30 توسط 5 p. m.). گزینه دوم ارائه می دهد طرفداران این فرصت را به عنوان آشپز با تونی غذا کیت در دسترس برای وانت در شهری برداشت کشاورزان بازار Drive-Thru, 2752 بوفالو جاده سریع السیر, 2nd Floor, در روز شنبه, مه 9 از 8:30 و 11:30 صبح ($75, مهلت سفارش روز شنبه, مه 6). تمام درآمد حاصل برای هر دو رویداد را حمایت تونی کارکنان شهری و برداشت و کشاورزان آن فروشندگان بازار.

قاصدک کافه, 5405 بللیر است ساخت به صورت محلی رشد کرده artisanal مواد غذایی به راحتی در دسترس برای بللیر ساکنان منطقه راه اندازی یک خط جدید در بخش خرده فروشی با housemade کالا و همکاری با کسب و کارهای کوچک محلی به میزبانی فضای باز پاسیو pop-ups با غذا سازان (و بصورت زنده در کنسرت از نوازندگان محلی). مردم محلی می تواند دست خود را بر روی محصولات مانند قاصدک را housemade گوجه فرنگی-گشنیز سالسا; پرتقال مارمالاد, زغال اخته, سیب, دارچین و توت فرنگی مربا; chorizo, افرا, سوسیس بوقلمون سوسیس و بیکن صبحانه گوشت; لیمو و زنجبیل ایمنی بدن-افزایش آب میوه و شیر بادام و روزمره مواد غذایی, از قهوه و دانه های قهوه اسپرسو به آبجو بسته از کارخانه های لبنی محلی.

کافه همچنین همکاری با گیاه آن را به جلو مزارع به پیشنهاد مزرعه سهم تولید جعبه با ترکیبی از سبزیجات; KICPOPS های پاپ یخ دسر عمده در دسترس carryout و JodyCakes برای, gluten-free, گیاهی و ارگانیک کیک. مشتریان خواهد شد که گزینه ای برای پیاده روی کردن و یا قبل از سفارش از فردی فروشندگان مواد غذایی برای وانت در حوادث مربوطه. پاپ آپ و زنده جریان برنامه را می توان در قاصدک را در Facebook صفحه و یا وب سایت.

علاوه بر آن منوی کامل از برو غذاهای ایوان مترقی رستوران هندی, 3300 کربی در حال حاضر ارائه سس ها و ادویه جات ترشی جات و مواد تشکیل دهنده دیگر به رفتن بنابراین شما می توانید طبخ غذا های هندی در خانه. انتخاب کنید تا لیمو و آلوچه برنج مخلوط ادویه جات ترشی جات مانند هند رسام پودر sambar پودر و خشک پوست لیمو و پرتقال و 24 اونس ظروف مهر و موم شده از ایوان امضا makhani سس گوجه فرنگی و سس معمولا با سبزیجات و گوشت; و یا آن کرما سس خوشمزه بادام زمینی خامه و سس پیاز. برنج لیمو مخلوط کنید و یک آلوچه با برنج مخلوط کنید. تماس 281-501-0258 یا 832-886-4291 و یا بازدید verandahrestaurant.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>