آینده هوستون مواد غذایی حوادث: یادبود شهرستان راه اندازی آن در افتتاحیه رستوران هفته

علامت گذاری تقویم خود را دلیل این که شما نمی خواهید به دست این خوشمزه لذت آشپزی اتفاقات:

یادبود شهرستان راه اندازی خواهد شد آن ماه یادبود رستوران شهر هفته مبارزات انتخاباتی در روز شنبه, مارس 1, نمایشگاه ویژه-سرپرستی ناهار و شام از منطقه بالا رستوران با بخشی از قیمت هر وعده غذایی بهره یادبود هرمان پایه و اساس است. رستوران ها در افتتاحیه صف عبارتند از: Kuu, پری Steakhouse, Liebman را, آزادی آشپزخانه و بیشتر.

یکشنبه, مارس 1 از 1 به 4 بعد از ظهر BrunchFest آوردن ته mimosas خونین مریم و صبحانه از غذاهای رستوران های محلی به Midtown پارک, 2811 تراویس برای نهایی یکشنبه Funday تجربه. این صبحانه تجربه می آید از 11 خلاق ذهن پشت سال گذشته هوستون پنیر کبابی متحرک. در علاوه بر این به ته صبحانه جشنواره را برانگیخت می توانید لذت بردن از موسیقی زنده, بازی و بیشتر در حالی که انتخاب خود را برای انتخاب بهترین نیش بهترین درمان شیرین و بهترین مرزه لقمه. بلیط عبارتند از ته مواد غذایی و نوشیدنی نمونه ($59 GA; $94 VIP با اوایل ورود در ظهر).

هشت ردیف سنگ چخماق, 1039 دانشگاه ییل است و بازگرداندن آن زنده آتش سهشنبه پخت و پز سری با یک آشپز پاپ آپ هر سه شنبه از 5 p. m. تا زمانی که به فروش می رسد. در سهشنبه, مارس 3, Coltivare chef de cuisine هکتور سوارز خواهد بود لگد زدن به آن قصد بازگشت به ریشه های خود را و پخت و پز خود را چرخش در جمهوری دومینیکن ظرف mofongo سرخ شده سایه سبز به طور معمول له شده با سیر و روغن زیتون و خدمت با گوشت خوک cracklin. سوارز چرخش خواهد بود mofongo پر گوشت خوک یقه با یک cake سالسا آووکادو ($15).

جاناتان مالش یادبود سبز, 12505 یادبود میزبانی 94 امتیاز و تا شراب شام روز شنبه, آوریل 4 شامل پنج شراب انتخاب همه دارای حداقل 94 امتیاز. مهمان می تواند لذت بردن از پنج شراب زوج دروس به همراه دسر ابتدا در 6:30 p. m. هزینه است $94 برای هر نفر به علاوه مالیات و حق بیمه. رزرو مورد نیاز است. تماس 713-808-9291.

Sip through California wines at Pappas Bros. Steakhouse.

جرعه از طریق کالیفرنیا شراب در Pappas برادران Steakhouse.

عکس جولی Soefer عکاسی

در روز پنج شنبه 5 مارس مهمانان دعوت برای پیوستن به شراب و تیم کارلو Mondavi یکی از سونوما را با استعداد ترین کشاورزان و شراب سازان برای RAEN & پیوسته شراب شام در Pappas برادران Steakhouse ایرانیان, 5839 Westheimer. شام را ویترین زیبایی از Chardonnay و Pinot نوآر از غرب لبه سونوما ساحل با RAEN شراب به علاوه vintages از Mondavi نپا کارخانه شراب سازی زنجیره. به منظور نشان دادن کیفیت در سطح جهانی از این شراب مهمانان خواهد بود مزه آنها را کور در برابر نمونه از کبود و بوردو. هزینه $395 هر مهمان به علاوه مالیات و حق بیمه و شام آغاز می شود در 7 p. m.

Brasserie du Parc, 1440 Lamar را جشن ملی Absinthe روز شنبه, مارس 5, تجلیل از لحاظ تاریخی مشهور “سبز پری” نوشیدنی با جفت شدن و رنگ از 7 تا 10 بعد از ظهر سالن ده Brasserie du Parc رویداد را جفت absinthe و گزش کوچک به عنوان مهمان رنگ شاهکار خود را بر روی بوم. بوم و قلم و رنگ ارائه خواهد شد. بلیط (محدود) $64 در فرد فراگیر.

در جمعه, 6 مارس احیای بازار, 550 ارتفاعات خواهد شد میزبانی یک آگاو کلاس آموزش با Agricole مهمان نوازی شرکت صاحب مورگان وبر از 5:30 تا 7:30 p. m. وبر خواهد بود انتخاب برخی از مورد علاقه خود را آگاو ارواح بیش از رفتن آنها از کجا آمده و چگونه آنها ساخته شده و چگونه آنها متفاوت از سایر ارواح. مهمانان می توانید انتظار چرا جداول و گذشت گزش با زوج های مختلف آگاو ارواح به 85 دلار در هر فرد. تنها 35 فضاهای در دسترس هستند.

مورتون را Steakhouse, 1001 McKinney, 5000 Westheimer و گوزن جهش زیرزمینهای شراب گرد هم آمده اند تا میزبان “طعم دو افسانه” شراب شام در محل در سراسر کشور در روز شنبه, مارس 7. ابتدا در 6:30 p. m., مهمان می تواند لذت بردن از یک آشپز-سرپرستی چهار دوره وعده غذایی شامل چهار هرچه از گوزن را جشن دره نپا شراب. مواد غذایی نکات برجسته عبارتند از: porcini مالیده فیله مینیون با قارچ های وحشی و بو موسیر کره اردک rillettes در crostinis و تازه صدف در نیمه جهنم با میوه شور اسپرک. بلیط های در دسترس برای $135 در هر فرد به علاوه مالیات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>