آینده هوستون مواد غذایی حوادث: رستوران کارگران امداد و عید پاک برای رفتن

زمان سختی برای همه از جمله صنعت مهمان نوازی. اما این بدان معنا نیست که تمام امید از دست داده است به عنوان هوستون مواد غذایی جامعه ثابت کرده است که یکی از قوی. در اینجا نگاهی به آنچه که در جهان مواد غذایی در طول COVID-19 بحران از جمله راه های شما می تواند کمک به رستوران برای حمایت و برخی از خوشمزه عید پاک برای رفتن به گزینه های.

Riel, 1927 Fairview همکاری با لی ابتکار و ساز خوانده شده را علامت به راه اندازی رستوران, کارگران در برنامه های امداد و بسته بندی و ارائه 250-300 رایگان برای رفتن به شام برای مهمان نوازی کارکنان که گذاشته شده و یا در حال کاهش قابل توجهی در کار هر روز از 4 تا 6 بعد از ظهر تگزاسی ستاره Deshaun واتسون حتی مفید کمک مالی به برنامه های که ارائه وعده های غذایی برای صدها نفر از کارگران آسیب دیده در روزهای آینده. همه وجوه اهدا شده از هوستون در leeinitiative.org رفتن به طور مستقیم به هوستون حفظ امداد آشپزخانه در Riel باز دیگر و تغذیه بیشتر مردم است. توجه داشته باشید: Riel نیز باز برای منظقه خدمات از دوشنبه تا شنبه از 1 تا 8 بعد از ظهر

سالاد مرغ جوجه راه اندازی ‘تغذیه خط مقدم’ ابتکار در تمام پنج هوستون منطقه محل تحویل مواد غذایی و رفتار شیرین به پرستاران و پزشکان EMTs و دیگر متخصصان پزشکی در این منطقه است. برای همه مهمانان که خرید یکی از بزرگ سریع جوجه یا خانواده غذا معامله رستوران اهدا خواهد شد یکی به خط مقدم کارگران است. مهمان ها قادر به سفارش آنلاین و یا بازدید از فروشگاه برای بایگانی اطلاعات/منظقه وانت.

Create-your-own هم بزنید سرخ زنجیره ای چنگیز کوره دادن به کسانی که در خط مقدم. برای یک مدت زمان محدود آن خواهد شد با ارائه 20 درصد تخفیف برای تمام carryout یا تماس جلوتر سفارش به مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان با پزشکی I. D. یا نشان. این پیشنهاد در دسترس است در هر مکان.

به عنوان فروشگاه های مواد غذایی اجرا پایین در مواد غذایی ضروری (مانند نان), Ike عشق & ساندویچ 1051 ارتفاعات خواهد بود ارائه فن های مورد علاقه هلندی بحران نان در Ike نرم افزار. مهمان می تواند با خرید یک کیسه 6 برای تنها $4.99 در برنامه است. ساندویچ فروشگاه نیز ایجاد یک آموزش در مورد چگونه برای تبدیل شدن به خود را ساندویچ جادوگر @ikessandwiches.

سالم پای, 250 Assay در رستگاری مربع ارائه شده است DIY صفحه اصلی را پپرونی پیتزا کیت برای $25. هر کیت شامل دو 12″ خمیر پیتزا housemade سس پیتزا موتزارلا تازه, پپرونی, پنیر پارمسان و آرد اضافی را به پیتزا.

Roka Akor, 2929 Weslayan دارای اضافه شده جدید بایگانی اطلاعات و گزینه های تحویل از جمله خانواده بسته برای $24 و راه های کمک به کارکنان صندوق امداد. که شامل نوشیدنی و اهدا 20/20 معامله که در آن با هر بطری شراب یا به خاطر خریداری شده شما را دریافت 20 درصد و رستوران استیک ژاپنی اهدا خواهد شد $20 به آن کارمند صندوق امداد.

State Fare is offering Easter Sunday Brunch Kits for pre-order.

دولت کرایه ارائه شده است یکشنبه عید پاک صبحانه کیت برای قبل از سفارش.

عکس لیزا Gochman

دولت کرایه آشپزخانه & Bar, 947 Gessner, فراموش نکرده در مورد عید پاک ارائه عید پاک یکشنبه صبحانه کیت های موجود برای عکس تا شنبه و یکشنبه (مارس 9-12) بین ساعت 11 صبح تا 7:30 بعد از ظهر در خانه صبحانه پخت و پز کیت خوراک شش تا هشت نفر و در دسترس هستند قبل از سفارش (order by چهار شنبه, آوریل 8). هزینه $83.20 (پس از 832 هوستون کد منطقه) و شامل یک تخم مرغ Deviled شده کیت را ده deviled تخم مرغ عید پاک تخم مرغ رنگ کیت و کودکان فعالیت های کتاب دو دوجین تخم مرغ هشت آماده به طبخ بیسکویت شیشه دولت کرایه مربا توت فرنگی, دو پوند از اپپلوود بیکن دودی دو پوند از housemade صبحانه, سوسیس, دو کیلو کره یک و چهار پوند عسل ژامبون تنوری و سبک جنوبی صبحانه سیب زمینی کیت. مشتریان همچنین می توانید اضافه کردن برخی از اضافی برای هزینه های اضافی از جمله یک کلوچه کیت ($7.13) حساسه گالن (15 دلار) و خونین مری کیت (30 دلار).

عید پاک قبل از دستور را می توان در دل فریسکو را مشبک , 1900 هیوز فرود و دو عقاب Steakhouse, 5061 Westheimer توسط دوشنبه, مارس 9. دلم فریسکو را مشبک ارائه خواهد شد انتخاب یک پیش غذا, سالاد, غذای اصلی و جانبی از جمله ماهی قزل آلا صفحه گرامافون دل فریسکو را مشبک سالاد لعاب ژامبون و مک و پنیر برای 60 دلار به ازای هر نفر (دو نفر حداقل) از جمله تعریف منظور از تخم مرغ deviled شده.

دلم فریسکو دو عقاب Steakhouse را نیز ارائه می دهیم انتخاب یک پیش غذا, سالاد, غذای اصلی, جانبی و دسر از جمله رجوع Sous بیکن, کلاسیک, سالاد سزار دنده نخست با Jus طلا و ترب کوهی, کرم, قلعه سیب زمینی و توت فرنگی کیک پنیر برای 60 دلار به ازای هر نفر (دو نفر حداقل). علاوه بر این تمام شراب های زیر 400 دلار در حال حاضر 50 درصد در هر دو رستوران ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>