آینده هوستون مواد غذایی حوادث: Riel و Antone تیم بر پیتزا زیر

علامت گذاری تقویم خود را دلیل این که شما نمی خواهید به دست این خوشمزه لذت آشپزی اتفاقات:

Antone معروف Po’ پسران, 4520, San Felipe, 2724 غرب TC دلقک خود را ادامه می دهد “H-Town اصل” سرآشپز مشهور, کمپین است که در آن های مختلف محلی بیان ایجاد یک امضای ساندویچ به نفع یک موسسه خیریه از انتخاب خود را هر ماه. برای ماه فوریه Riel آشپز/صاحب Ryan Lachaine تیمی با میراث رستوران آشپز الکس پدیللا برای ایجاد پیتزا زیر, با درآمد حاصل از بهره گیری هیچ بچه ای گرسنه است. پیتزا Sub ($8.95) ویژگی های سالامی پرولون, پپرونی, پنیر موزارلا, خانه ساخته شده مارینارا و گیاهان در تست نان سفید از نان مرد پخت Co., و در دسترس است در تمام ماه ،

ایتالیایی فرهنگی و مرکز جامعه, 1101, Milford, میزبان اولین 2020 نسخه از شراب سری “ملاقات کنندگان” در روز سه شنبه 11 فوریه سال 2020 در 7 p. m. شب را از ویژگی های یک سخنرانی و گفتگو با لورنزو Marotti کمپی صاحب ایتالیا Marotti کمپی کارخانه شراب سازی در حالی که مهمانان نمونه آب از تاکستان. بلیط ها $30 برای ICCC عضو و 35 دلار برای غیر اعضا.

شهر عکا دم, 3418 با شکوه خواهد بود میزبانی Galentine حزب روز کامل با بازگشت از یک شایان ستایش Li المللی سباستین-سبک مینیاتور اسب به صورت عکس و نوازش ops در روز پنج شنبه, فوریه 13 از 4 به 10 p. m. در این رویداد رایگان است برای حضور در, با اختیاری VIP package (همه-شما-می-خورند دسترسی به غذاهای صبحانه بوفه دو نوشیدنی خود را انتخاب VIP مناطق و خطوط Galentine روز کوله پشتی) برای $32.95. روز جمعه آبجوسازی میزبان نشسته چهار دوره روز ولنتاین آبجو شام در سالن ویکتوریا به سبک مانور بر روی اموال خود را. دو seatings در دسترس هستند (7 و 9 بعد از ظهر) و بلیط ها $59.95.

Anti-Valentine's Day never looked so good.گسترش

ضد ولنتاین روز نگاه هرگز خیلی خوب است.

عکس Becca رایت

Radunare, ایتالیایی, آمریکایی, 2520 تحقیقات جنگل خواهد شد میزبانی یک ضد ولنتاین روز باش و شراب 101 کلاس در روز جمعه 14 فوریه از ساعت 6:30 تا 8:30 p. m. و امیدوار کننده “هیچ کارت بدون گل و بدون شکلات” Radunare استقبال dateless درد به مجرد و زوج های که تا به حال به اندازه کافی از V-Day کلیشه است. مهمان ویژه اندرو Adams مالک سابق از بطری بازکن منجر خواهد شد شراب 101 کلاس ارائه پنج شراب ایتالیایی کنار, ایتالیایی, پیش غذا و نیش. هزینه $29++ در هر فرد.

در روز شنبه 15 فوریه از ساعت 10 صبح تا 3 بعد از ظهر B&B قصابی و رستوران, 1814, واشنگتن, میزبانی جشن مردی Gras-مضمون صبحانه در طبقه بالا اتاق ناهار خوری و پشت بام پاسیو. مهمان می تواند لگد کردن اولین آخر هفته از “چربی شنبه” جشن با دوئل پیانو, نقاشی چهره, New Orleans-الهام صبحانه ظروف (یعنی Crawfish Etouffee املت, کاخون بودین اردک و Andouille بامیه و غیره.), تخصص کوکتل توسط پرتو Suntory و جشن کوله پشتی. تماس 713-862-1814 رزرو یک میز.

در Robard Steakhouse, 2301 شمالی Millbend اجرایی آشپز پل McCabe ارائه شده است صمیمی کلاس پخت و پز برای دو روز شنبه, مارس 15 از 1 تا 3 بعد از ظهر; که در آن زوج ها می توانید مهارت های آشپزی خود را به آزمون و یادگیری را در سه وعده غذای در حالی که sipping شراب.

برگ نوازی گروه با همکاری ریچارد Brown Band به reimagine کلاسیک “شام و نمایش” ارائه شام باشگاه در آنی در آنی کافه & Bar, 1800 پست بلوط است. سری لگد کردن چهار شنبه, مارس 16 با “Love Songs” توسط Richard Brown Band شامل کلی پیترز و باب لونا با مهمانان ویژه شان برای تلفن های موبایل از “صدا” و کریستینا چاه از “america’s Got Talent.” بلیط ها $150++/فرد و شامل سه دوره جایزه fixe غذا و نشان می دهد. Seatings در 5 و 8 p. m. رزرو مورد نیاز با تماس 713-804-1800.

برنان, 3300 اسمیت میزبان ماهانه خود روح میز گرد های شراب غنی از پرتغال و اسپانیا در پنجشنبه 20 فوریه از 6 تا 7:30 p. m. مهمانان می توانند یاد بگیرند که تفاوت در side-by-side مذاقات از برجسته ارواح از جمله کوکتل در کنار تعریف nibbles از اجرایی آشپز جو Cervantez. بلیط (محدود) 25 دلار++.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید