آینده هوستون مواد غذایی حوادث: بازار مال فروشان سبک Kolache و نهایی وعده غذایی خانواده

علامت گذاری تقویم خود را دلیل این که شما نمی خواهید به دست این خوشمزه لذت آشپزی اتفاقات:

این Roastery, قهوه, آشپزخانه نیروهای با فرقه های مورد علاقه حقیقت BBQ برای ایجاد یک نسخه ویژه kolache در دسترس در سراسر بازار مال فروشان فصل در بوفالو در ارتفاعات, ارتفاعات و سن فلیپ Roastery مکان. The Texas-sized kolache (6 دلار) امکانات حقیقت را دودی گوشت و گوشت سوسیس پر شده با پنیر چدار و هالاپینیو داخل Roastery را در خانه kolache خمیر.

در سهشنبه, مارس 17 از 7 تا 9 بعد از ظهر فرانسه کشور, آب گوجه فرنگی, 2433 Bartlett خود را ادامه می دهد ماهانه کلاس های کاوش شراب از فرانسه به ویژه کوچک متعلق به خانواده های انگور و منحصر به فرد شراب تولید میکنند. این کلاس را کشف شراب در جنوب غربی فرانسه و تاریخی منطقه لانگدوک در جنوب. هزینه 48 دلار برای هر نفر (به علاوه مالیات) و شامل پنج شراب و جفت. تماس 713-993-9500 برای رزرو (مورد نیاز).

برنان, 3300 اسمیت میزبان بعدی آن ماهنامه روح و روان میز گرد که در آن مهمانان یادگیری در مورد (و طعم) تفاوت در side-by-side مذاقات از برجسته ارواح در روز پنج شنبه, مارس 19 با تمرکز بر ایرلندی بندی انتخاب شده توسط barkeep ریچارد میدلتون. مزه ($25++) برگزار خواهد شد از 6 تا 7:30 p. m. و شامل تعریف nibbles از اجرایی آشپز جو Cervantez. فضا محدود است.

احیای بازار, 550 ارتفاعات میزبان بوربن کلاس با Agricole مهمان نوازی شرکت صاحب مورگان وبر از 5:30 تا 7:30 بعد از ظهر در جمعه 20 مارس. مهمانان می توانید انتظار یک شب با بوربن کوکتل و گزش به عنوان وبر منجر به کلاس از طریق انتخاب های مورد علاقه خود را bourbons بحث در مورد آنها از کجا آمده و چگونه آنها ساخته شده است. وجود 35 فضاهای موجود در 85 دلار به ازای هر صندلی.

روز شنبه, مارس 21 محلی دعوت به 7th سالانه Celebr8ion در 8th Wonder آبجوسازی, 2202 دالاس. حزب را از 2 به 10 p. m. (VIP ورود در ظهر) در بزرگداشت آبجوسازی هفتم تولد با صف هفت متنوع هنرمندان موسیقی از سراسر کشور کامیون های مواد غذایی و تخصص tappings از 8th Wonder معروف محلی دم آبجو. پذیرش $8 برای “Staight هیچ مشروبی که بدرقه نوشابه” ورود; $28 برای “Hound Dog بسته” از جمله سه آشامیدنی نشانه و سوغات شیشه ای; و 68 دلار به صورت VIP با یک limited-edition سوغات شیشه ای و VIP بند است که کمک های مالی carte blanche مزه در طول روز محدود Celebr8ion T-پیراهن 32-هنگامی که crowler برو از تخصص Celebr8ion آبجو و دسترسی سریع در ظهر برای اولین بار طعم منحصر به فرد دیگر tappings.

One Fifth will say goodbye to its Gulf Coast concept with one last family meal.گسترش

یک پنجم خواهد شد و خداحافظی به آن سواحل خلیج فارس با مفهوم یکی از آخرین وعده غذایی خانواده.

عکس جولی Soefer

یک پنجم سواحل خلیج فارس, 1658 Westheimer خواهد خداحافظی با نهایی وعده غذایی خانواده در دوشنبه 23 مارس (قبل از آن حرکت می کند به آن “رعد و برق دور” مفهوم شروع با یک پنجم رعد و برق دور: ویتنام در چهار شنبه, مارس 25). برای نهایی وعده غذایی خانواده وجود خواهد داشت هیچ منو و مهمانان به طور کامل در آشپزخانه دست. هزینه 75 $در هر فرد به علاوه مالیات و حق بیمه. الکل می تواند خریداری شده در سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>