علامت گذاری تقویم خود را دلیل این که شما نمی خواهید به دست این خوشمزه لذت آشپزی اتفاقات:

بلیط های در حال حاضر در فروش برای ما 18th Annual هوستون مطبوعات منو از منوهای® اغراق مجموعه سهشنبه, آوریل 7 از 7 به 10 p. m. در نقره Street Studios, 2000 ادواردز و شامل سلیقه ها از بیش از 35 رستوران های محلی. پذیرش کلی بلیط ($49 اوایل پرنده) شامل ورود نامحدود, مواد غذایی و نوشیدنی نمونه به همراه سرگرمی. بلیط VIP ($79 پرنده زود هنگام) شامل ورود به این رویداد یک ساعت زود نامحدود نمونه مواد غذایی در کنار نوشیدن نمونه, سرگرمی و تعریف نوکر قبل از 6:30 p. m. توجه داشته باشید: قیمت بلیط را افزایش می دهد بنابراین عمل سریع برای بهترین معامله.

چهار شنبه, فوریه 26, الان, کافه, 1103 جنوبی چوپان خواهد بود اندیشگانی با یک رویداد خاص از 7 تا 10 بعد از ظهر میراث فراموش شده: یک مهمانی شام به اشتراک گذاری شگفت انگیز آمریکا اولین بزرگ سیاه و سفید bartenders از جمله شکل گیری سیاه و سفید Mixologists باشگاه در سال 1898 با چند تا از هوستون بهترین و محبوب ترین سیاه bartenders گرفتن در مرکز صحنه برای به اشتراک گذاشتن مهارت و خلاقیت و طعم و داستان های شخصی. بلیط ها $89++ هر فرد و بخشی از درآمد حاصل را به کمک های مالی بورس های تحصیلی از طریق BlackGirlWhiteCoat.Org یک هوستون منطقه خیریه اختصاص داده شده به ارائه مشاوره, انگیزه و نمایندگی به نمایندگی از اقلیت ها در پزشکی

هی تاجر, 1100 Westheimer است همکاری با ابراز پیروزی از اکتشاف ارتفاعات ویژه آبجو شام در چهار شنبه, مارس 26 (6 تا 8 بعد از ظهر) جمع آوری پول برای کس صورتی چکمه, جامعه, یک سازمان ایجاد شده برای کمک به الهام بخش و تشویق زنان آبجو متخصصان صنعت برای پیشبرد حرفه خود را از طریق آموزش و پرورش. ناهار خوردن در آبجو-paired دوره های آموزشی از جمله Cornflake سرخ شده, ترشی و سرکه مالت تراشه های نان ذرت panzanella بیکن پیچیده porchetta با دودی, سوپ زرت و arroz con leche. بلیط ها $60 در هر فرد و 100 درصد از سود حاصل از پنج بشکه بشکه شنود گذاشته در آن شب اهدا خواهد شد به صورتی چکمه های جامعه است.

Superica, 1801 شمالی چوپان خود را ادامه می دهد تگزاس Ta”que”ro تصاحب با حقیقت BBQ. محلی pitmaster و Tex-Mex رستوران خواهد شد آماده سازی 150 tacos این یک شب تنها در دسترس در 4 $در هر. بعد تا یک خون برادران BBQ تاکو در چهار شنبه, مارس 25.

مشهور شراب Jean-Charles Boisset ملحق خواهد شد random dance things, 3210 غرب دالاس به ویژه شراب شام روز پنج شنبه 27 فوریه در 6:30 p. m. چهار دوره منو با جفت شراب هزینه $130++ با ظروف از جمله پنیر بز croquettes آرانچینو و میگو vol-au-دریچه گذشت, غذا, ماهی قزل آلا carpaccio اردک cassoulet و گوشت گاو و مدال اسکار و دوغ panna cotta.

Celebrate Go Texans Day with duck chili Frito pie at Brennan's.گسترش

جشن رفتن تگزاسی بعد با اردک فلفل قرمز Frito پای در برنان است.

عکس Dragana هریس

برنان هوستون, 3300 اسمیت, است, لگد زدن به بازار مال فروشان فصل و سالانه جشن همه چیز تگزاس با سه دوره جایزه fixe رفتن تگزاس بعد منو در جمعه, فوریه 28 (29 دلار در هر فرد به علاوه مالیات و نوک). لذت بردن از تگزاس اردک فلفل قرمز Frito پای, سیاه گربه ماهی قزل آلا و پنیر, امپانادا. برای رزرو تماس 713-522-9711.

به عنوان روز جهش اتفاق می افتد همزمان با باز که بطری شب (سالانه مناسبت برای دوستداران شراب به جلو و نادر یا بطری مخصوص آنها صرفه جویی شده ام و از آن لذت ببرید با دوستان), مزه, اتاق, 1101-18 بالای شهر پارک 818 شهر و کشور خواهد بود جشن با یک شماره ویژه از جمله 50 درصد در هر بطری در TTR را انتخاب دست Sommelier لیست روز شنبه, آوریل 29; و 25 درصد تخفیف برای تمام $100+ بطری از فوریه 24-29.

جمع آوری کمک مالی برای جنوب, دود, پایه دوم سالانه جنوب دود بهار میزبان یک جشن شب در این Revaire, 7122 پیر کتی در روز شنبه, مارس 28 و بلیط در فروش در حال حاضر. برای اولین بار است که یک پسر و یک دختر و یک بز شام ($500 از جمله دسترسی به پس از حزب) که در آن جیمز ریش برنده جایزه آشپز استفانی Izard ملحق خواهد شد آشپز کریس چوپان برای تهیه یک شام این برنامه شامل بز از 6 تا 9 بعد از ظهر پس از یک کارائیب کارناوال پس از حزب (200 دلار) خواهد بود و پایین رفتن از 9 بعد از ظهر تا نیمه شب. افریقایی, کلمبیا موسیقی مهمان Tribu Baharú خواهد بود گرفتن حزب با کارائیب بیت و کوچک نوازی تیم خواهد بود خدمت تا اواخر شب کل گراز tacos در کنار زاینده رود گراب برای نگه داشتن مهمان سوخت در کف رقص.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im