آینده هوستون مواد غذایی حوادث: آنچه بعد از این بهار

با هیچ چیز در این کتاب بعد از چند هفته ما نگاهی به برخی از خوشمزه حوادث در صف بعد از این بهار. علامت گذاری تقویم خود را دلیل این که شما نمی خواهید به دست این خوشمزه لذت آشپزی اتفاقات:

در اصل قرار است در آوریل 7, ما سالانه هوستون مطبوعات منو از منوهای® Extravaganzahas به تعویق افتاده است شنبه, ژوئن 2, گرفتن محل در خیابان نقره ای Studios, 2000 ادواردز از 7 به 10 p. m. به طور کلی پذیرش بلیط ($59 قیمت ها افزایش خواهد یافت) شامل ورود نامحدود, مواد غذایی و نوشیدنی نمونه برداری از منطقه بالا و رستوران ها به همراه سرگرمی. بلیط VIP ($89, قیمت ها افزایش خواهد یافت) شامل ورود به این رویداد یک ساعت زود نامحدود نمونه مواد غذایی در کنار نوشیدن نمونه, سرگرمی و تعریف نوکر قبل از 6:30 p. m. همه بلیط خریداری شده برای مارس تاریخ خواهد بود افتخار برای موکول ژوئن 2 تاریخ.

نهم سالانه شراب نمایشگاه Cy-نمایشگاه است که مجموعه ای به بازگشت به سرو روستای ایستگاهبزرگراه 290 و اسکینر با موکول تاریخ روز شنبه, مارس 16 از 5:30 تا 8:30 p. m. در این رویداد سالانه جشن محلی Cy-نمایشگاه کسب و کار و ساکنان توسط نمایشگاه 200 شراب 40 غذایی نمایش او-B آشپزی گوشه و کلی تر بلیط پذیرش شروع در $40.

کتی جرعه N قدم زدن بازده برای 18th edition از دو رویداد سالانه در حال حاضر برنامه ریزی شده برای روز شنبه, مه 9 در Villagio مرکز شهر, 22762 Westheimer از 6 تا 9 بعد از ظهر امضای رویداد (که به فروش می رسد سه سال در حال اجرا) خواهد شد از ویژگی های 200+ شراب انتخاب به سلیقه و تخصص مواد غذایی از 30+ رستوران, یک انتخاب گسترده ای از هنر و صنعت آبجو و یک فرصت برای فروشگاه صنایع دستی محلی و صنعتگر فروشندگان. پذیرش کلی بلیط ها $40 با ورود در 6 p. m., با بلیط VIP برای 75 $(یک ساعت اولیه دسترسی VIP lounging منطقه با حق بیمه شراب قبل از حزب و کوله پشتی کیسه). بخشی از فروش بلیط برای کتی جرعه N قدم زدن منافع بالارد با بیش از $320,000 مطرح شده به تاریخ رویداد از طریق تلاش.

برنر را در بایو, 1 گذاری به عنوان birdsall است نقل مکان کرد و آن اردن شراب سازی حزب آزادی رویداد به جمعه, ژوئن 5 (این در اصل برنامه ریزی شده برای پایان مارس) جشن اولین از آن 40th anniversary, قدیمی, Cabernet Sauvignon. این رویداد برگزار خواهد شد از 6 تا 8 بعد از ظهر در نوار آبی رنگ خواهد شد و از ویژگی های یک کوکتل-پذیرایی-مهمانی به سبک با گذشت کار افتاده d’oeuvres و خوراک شناس مواد غذایی, ایستگاه—همه زوج با اردن شراب. بلیط های در حال 175 دلار در هر فرد.

هوستون اولین مک حمله! (از این تیم پشت هوستون پنیر کبابی متحرک) در حال حاضر محل در چهار شنبه, ژوئن 13 در Midtown پارک, 2811 تراویس که در آن محلی سرآشپزها و رستوران خواهد بود پخت و پز انواع مک و پنیر در حالی که رقابت برای بهترین mac در شهر است. مهمان می تواند لذت بردن از فضای مجاز: نامحدود نمونه و رای خود را در دو جلسه. جلسه 1 اجرا می شود از 12:30 تا 3:30 بعد از ظهر (در اوایل ورود در ظهر) و جلسه 2 اجرا می شود از 5 تا 8 بعد از ظهر (اوایل ورود 4:30 p. m.) و بلیط ها $54 برای پذیرش کلی و $74 اولیه برای ورود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>