به روز شده: در حال حاضر چه هستند شانس برای ‘بازمانده: برندگان در جنگ’ قالب? ما آن را شکستن

این داستان به روز شده است که شامل وقایع از “بازمانده: برندگان در جنگ” از طریق قسمت 8 مارس.

بازیکنان در “بازمانده: برندگان در جنگ” در حال انجام بخشی خود را تا کنون به این یکی از بهترین فصول دیرینه CBS reality show.

برخی از بهترین لحظات در همه “بازمانده” ساخته شده اند در این فصل 40 در تاریخ حق رای دادن – و بیشتر می آیند چون 10 از 20 بازیکن هنوز به طور فعال بازی برای 2 میلیون دلار جایزه (به علاوه یکی از حذف نقش را هم بازی خود را و یا راه خود را در بازگشت به بازی).

آوریل 8 رای از آدم شد شاید به یاد ماندنی ترین tribal council of all time – نه فقط به دلیل طولانی تنش میان بازیکنان که بارها و بارها فرار در سراسر نجوا به هر یک از دیگر در آخرین خندق استراتژیسازی حرکت می کند و نه به دلیل منحرف با صدای بلند بحث بین بن و آدم در وسط آن است. چه خواهد بود بیشتر به خاطر این است که آدم خاصی است که یک قطعه تزئینی از این مجموعه بود که ایمنی بت که او می تواند به صرفه جویی در خود را از بودن رای دادند. او رفت و به قطعه (که به طور مستقیم در مقابل میزبان نمایش جف پروست) و تلاش به جلو و آن را مجموعه ای به عنوان دیگر بازیکنان را در ترس.

معلوم نبود یک بت و آدم فرستاده شد و از بازی خارج به لبه انقراض که در آن او می پیوندد هشت دیگر castoff بازیکنان که در انتظار یک فرصت را به بازی در بازی.

در ضمن 10 بازیکن هنوز هم فعال هستند و همه با عصبانیت نقشه به یکدیگر را در, شاید رقابتی ترین “بازمانده” فصل از همه.

در اینجا نگاهی به تمام بازیکنان و چه در صد شانس برنده شدن در این فصل است. (“بازمانده” airs در 8 بعد از ظهر چهارشنبه در CBS.)

بیشتر: چگونه به تماشای ‘بازمانده: برندگان در جنگ’

همچنین: چه با تمام ناکسویل واقعیت تلویزیون ستاره ؟

تایسون: کمدین

همیشه سریع خشک و غیر منتظره طنز تایسون فن های مورد علاقه و یکی از بازیکنان افسانه ای. مثل همه “مدرسه قدیمی” بازیکنان تایسون انتخاب شد اما بر خلاف دیگران او برنده راه خود را در بازگشت به بازی. پس از بازگشت به بازی دو هفته پیش او بی سر و صدا و در آنجا ماند و از این راه تا آنجا که ممکن است تحت شرایطی. بازیکنان دیگر به نظر می رسد بیشتر متمرکز بر روی هر یک از دیگر در حال حاضر, اما تایسون به مراتب بیشتر دوستان در هیئت منصفه نسبت به هر یک از بازیکنان دیگر. تایسون خواهد بود مورد علاقه را به نفع خود در برابر هر کسی اگر به آنها اجازه دهید او را به پایان. آنها توجه?

شانس برنده شدن: 7 درصد (2% از هفته گذشته)

سوفی: مغز

سوفی راه اندازی شد بهتر از هر کسی تا قبل از ادغام – او در دو اتحاد با Yul که به نظر می رسید کنترل بیشتری داد که شامل Wendell, نیک, سارا, ساندرا و تونی. سپس ساندرا, Yul و Wendell شد همه فرستاده و تونی به نظر می رسد پوشش تا با بازیکنان دیگر. در عین حال سوفی هنوز هم به نظر نمی رسد به یک هدف که تقریبا هر کس دیگری است به علاوه او مدبر و شاید باهوش ترین بازیکن هنوز هم فعال است. او هنوز یک مسیر به پایان و روشن شانس را به نفع خود و او ایمنی بت به کمک در صورت لزوم.

شانس برنده شدن: 12% (2 ٪ از هفته گذشته)

جرمی: قلب

جرمی به نظر می رسد در یک موقعیت خوب به تازگی پیوند با تونی و احتمالا تایسون و احتمالا کیم به علاوه هنوز هم کار با زودتر متحدان بن دنیس و احتمالا میشل. همچنین به نظر می رسد که بازیکنان همیشه با نزدیک شدن او به بحث در مورد استراتژی به جای راه دیگری در اطراف است که نشان می دهد او دارای قدرت در آن روابط و در آوریل 8, زمانی که تقریبا همه مورد بحث قرار گرفت به عنوان یک هدف نام او نمی آمد. در عین حال در همان زمان جرمی به نظر نمی رسد فراخوانی عکس (شاید به ماندن در زیر رادار … هر چند سوفی به نظر می رسد که او نمیفهمد) و او از دست رفته خود را آرام تلاش برای نجات Wendell در مارس 1 قسمت.

شانس برنده شدن: 10 درصد (1% از هفته گذشته)

بن: The Lone Wolf

بن شد کمی از کونش و برتری دارند بوستون راب در اوایل بازی اما او در بر داشت خود را شیار و به نظر می رسد به جامد اوراق قرضه با سارا جرمی تونی و میشل دنیس هر چند آنها نمی همه به نظر می رسد بازی با هر یک از دیگر. بن نیز یک جامد تهدید در چالش هر چند خود راب-مانند رفتار (یعنی قلدری) نسبت به آدم نمی خواهد بازی را به نفع خود را با حضور هیئت منصفه. چه تر است, بن, به نظر نمی رسد ضروری برای هر بازیکن دیگر در این نقطه پس از او بهره مند شوند از پیدا کردن یک ایمنی بت یا دو.

شانس برنده شدن: 8% (بدون تغییر از هفته گذشته)

میشل: آداپتور

میشل صرف شده در این فصل در نزدیکی پایین – هرگز یک هدف اصلی است اما در تراز وسط قرار دارد با کسانی که هستند. او نزدیک ترین متحد در این نقطه به نظر می رسد نیک (هر آنچه که اتفاق افتاده است با پیوند با جرمی?), و دو نفر از آنها را ناتوان در برابر دیگر هشت … تا زمانی که کسانی که هشت متحد هستند. اما زمانی که آن هشت شکستگی و آنها تقریبا به طور قطع خواهد شد بسیار به زودی او (و نیک) می تواند تبدیل به بازیکن کلیدی در تغییر قدرت. در همین حال میشل دارای یک مزیت بزرگتر از اندازه یک سکه که او می تواند تلنگر و یک 50-50 شات در ایمنی. این یک تضمین نمی کند اما آن را بهتر از هیچ چیز است.

شانس برنده شدن: 6% (2 ٪ از هفته گذشته)

سارا: باله شنا

سارا می گوید او به نقطه در یک پاداش جشن به نیک در 8 آوریل صرفا به عنوان یک ژست دوستانه که معمولی نیست از گیم پلی. دیگران از جمله نیک خود نبودند آن را خرید. بدون در نظر گرفتن, سارا ظاهر به عنوان یک هدف مشروع را به رای گیری در مارس 8 (مدتی پس از Nick هدف قرار داده بود و قبل از آدم شد و هدف نهایی). او متحدان گسترش در اطراف – به خصوص تونی سوفی و به ظاهر بن – و در عین حال شهرت او را به عنوان یک جنگجو است که رسیدن به او. او یک “سرقت یک رای” مزیت او می تواند در طول بازی tribal council, و است که می تواند یک تفاوت مهم در آینده خود را در بازی.

شانس برنده شدن: 10 درصد (2 ٪ از هفته گذشته)

کیم: Dominater

کیم خرد شده این رقابت ها به سختی و با یک چالش در طول فصل برنده و پس از آن آغاز شده و در پایان یک blindside در “برندگان در جنگ است.” به نظر می رسد مانند کیم بازگشته است ، او را با مهربانی ماهرانه) فراخوانی عکس بازی مانند یک چالش وحش در مسابقات و حفظ مشخصات خود را فقط به اندازه کافی پایین به اقامت کردن hotseat اما به اندازه کافی بالا به طوری که او بدیهی است که قدرت بازیکن. و او پنهان است و ایمنی بت او می تواند اگر او احساس گرما. او را سخت به ضرب و شتم اگر او باعث می شود آن را به آخر.

شانس برنده شدن: 12 درصد (4% از هفته گذشته)

دنیس: فلک زده

مهم نیست که چگونه “برندگان در جنگ” به پایان می رسد تا دنیس خیره کننده یک فرد را از “بازمانده” ملکه ساندرا را برجسته خواهد بود. مشکل این است که دنیس در اقبال به نظر می رسد در حال غرق شدن می بینم. به نظر می رسد او بیشتر از یک متخصص فنون جنگی از یک استراتژیست در حال حاضر و او را حتی متلاطم تا به عنوان یک هدف. آدم می توانست او را نزدیک ترین متحد اما او قطع او را سست (به احتمال زیاد به دلیل او تا به حال هیچ گزینه ای دیگر) در 8 آوریل. او همچنین از مزایای. او بالا مشخصات خود را به اندازه کافی با ساندرا رای به یک تهدید برای برنده شدن در این بازی او به نظر نمی رسد به اندازه کافی قابل اعتماد متحدان به تجمع در نمایندگی. بهترین امید برای بزرگترین تهدید برای روشن کردن هر یک از دیگر در حالی که او در شرايط طوفان است.

شانس برنده شدن: 6% (2 ٪ از هفته گذشته)

تونی: سرگرم کننده

چگونه است که تونی اسکیت بدون تبدیل شدن به یک هدف هنوز ؟ در ابتدای فصل او نبود که دور از غول دیگر اهداف مانند ساندرا پارواتی و بوستون راب – همه آنها رای دادند در حالی که پیش. اما نمی تونی که بازی های خوب این فصل و به نوعی پیوند با سارا جرمی تایسون و بن شده و هدفمند توسط هیچ کس (حداقل هنوز رتبهدهی نشده است). او شانس زیادی برای پیروزی در پایان اگر او هنوز هم ایستاده است. او یک شوت به شروع فصل و او را تبدیل شدن به یک مورد علاقه. هنوز هم او می تواند با استفاده از یک مزیت/بت برای بیمه.

شانس برنده شدن: 10 درصد (4% از هفته گذشته)

Nick: The Wonderkid

نیک بوده است هدف اصلی گذشته دو قسمت است. او در امان دو هفته پیش و در آوریل 8 او هم زده تا به اندازه کافی هرج و مرج به تمام بازیکنان تغییر ذهن خود را چند بار قبل از چیدن کردن آدم. نیک باقی می ماند و یا در نزدیکی پایین یکبار مصرف, بازیکنان, اما او را آویزان در اطراف به اندازه کافی بلند است که در هنگام قدرت بازیکنان به نوبه خود در هر یک از دیگر, او باید امن در حالی که باید یک فرصت جدید برای ساخت اوراق قرضه در تلاش برای رسیدن به پایان. او ممکن است در نظر گرفتن سرمایه گذاری خود را آتش نشانه یک مزیت فقط برای برخی از امنیت.

شانس برنده شدن: 5% (بدون تغییر از هفته گذشته)

رای دادند اما در لبه انقراض

بازیکنان زیر در حال حاضر رای داده این فصل و فرستاده شده به لبه انقراض جزیره که در آن آنها باید به مبارزه با به عقب بر گردیم در این بازی است.

ناتالی: جنگنده

با وجود اینکه اولین بازیکن رأی داده اند ناتالی هنوز مصمم به عقب بر گردیم در این بازی او خریداری خودش یک بت در مورد او می کند.

شانس برنده شدن: 2% (بدون تغییر از هفته گذشته)

این Danni: آمر

عاشقانه تا به حال یک لحظه روشن با پارواتی در مارس 8 قسمت. در عین حال خود را ویرایش کنید همچنان که از شخصیت های ثانویه و آن را فقط سخت به تصویر او برنده راه خود را به عقب و کسی برنده شدن بیش از یک هیئت منصفه.

شانس برنده شدن: 1% (بدون تغییر از هفته گذشته)

وندل: همکار

جدا از Yul وندل به نظر نمی رسد که یک پیوند با دیگر بازیکنان در لبه انقراض – و کسانی خواهد بود که خود را به هیئت منصفه اگر او می تواند برنده راه خود را در بازگشت به بازی و آخرین به فینال سه. آن را به یک دیدنی به نوبه خود از وقایع را برای او به یک شات.

شانس برنده شدن: 1% (پایین 1% از هفته گذشته)

آدم: کارشناس

Superfan آدم حلق آویز شد برای زندگی عزیز برای حدود یک ماه قبل از ملاقات او اجتناب ناپذیر رای در آوریل 8 – و تلاش خود را به نوبه خود یک قطعه از این مجموعه به یک ایمنی بت بود نمک در زخم. آدم می داند که بازی را بهتر از هر کسی (آن معنا نیست که او می داند که چگونه به آن بازی بهتر از هر کسی) و او یک جنگنده است. آن را غیر قابل تصور نیست که او می تواند برنده راه خود را در بازگشت به بازی. اما پس از تمام اشتباهات او را یک هیئت منصفه رای او به نفع خود ؟

شانس برنده شدن: 2% (2 ٪ از هفته گذشته)

Yul: دیپلمات

Yul قوی و دوست داشتنی است و برخی از دوستان هنوز هم در این بازی و در لبه انقراض. در میان کسانی که در لبه انقراض او یک فرصت معقول به عقب بر گردیم در این بازی اما گفتن که ما نمی دیدن بسیار از او.

شانس برنده شدن: 2% (بدون تغییر از هفته گذشته)

کهربا: هدف

کهربا تنها به نظر می رسد در اطراف برای رفیق با دیگر مدرسه قدیمی بازیکنان و حمایت شوهرش دستبرد زدن در تلاش خود را به عقب بر گردیم در این بازی است. آن را سخت به او را به طور جدی به عنوان یک تهدید به واقع برنده این چیز.

شانس برنده شدن: 1% (بدون تغییر از هفته گذشته)

بوستون راب: رئیس

غارت یک فرصت عادلانه در ضرب و شتم دیگران در لبه انقراض و دیگران وجود دارد و ممکن است رای او اگر او می شود به پایان – و او یک بت برای استفاده از اگر او به عقب بر گردیم در این بازی است. او فقط به نظر نمی رسد زرنگ و دانا به اندازه کافی به آن را خاموش بکشد ،

شانس برنده شدن: 2% (بدون تغییر از هفته گذشته)

پارواتی: آهنربا

پارواتی باعث می شود برای تلویزیون خوب و او برنده یک شیشه کره بادام زمینی برای دوستان در لبه انقراض. او هنوز هم نسبتا قوی و یک فرصت طلب.

شانس برنده شدن: 2% (بدون تغییر از هفته گذشته)

اتان: دوست

هیچ چیز در برابر اتان که الهام بخش ترین داستان تمام, بازیکنان, اما او به نظر نمی آید به اندازه کافی گاز در مخزن به عقب بر گردیم در این بازی به پایان گرفتن و برنده شدن بیش از داوران.

شانس برنده شدن: 1% (بدون تغییر از هفته گذشته)

کردن

ساندرا: ملکه

ساندرا حتی نمی باید در مورد آن فکر می کنم پس از او رای دادند. او می دانست که او تا به حال عملا هیچ شانسی برای برنده شدن در راه خود را در بازگشت به بازی پس از به جای رنج می برند pointlessly در لبه انقراض او را ترک.

شانس برنده شدن: 0% (بدون تغییر از هفته گذشته)

چاک کمپبل شده است نوشتن در مورد “بازمانده” برای Knoxville News Sentinel پس این نشان می دهد عرضه در سال 2000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>