پوسته فوقانی: فرانک پیتزا

انگار یک تکه از پیتزا برای هر مناسبت: بازی فوتبال و آبجو برش, کالج all-nighter قطعه بچه ها sleepover تکه فانتزی تاریخ خلال شب. هر پای گره خورده است به یک لحظه دلتنگی یک حس حافظه که endears ساده Itianian خیابان-غذا به فرهنگ ما و سیمان آن را به عنوان یک جزء اصلی از زندگی آمریکایی.

شاید هیچ پیتزا مناسبت نشسته بالاتر بر گوشته از به یاد ماندنی (یا immemorable) پیتزا لحظات از اواخر شب پست-نوار تکه از پای. ارزان آماده ساخته شده مثلث پوسته نازک و براق گریس که سلیقه در آن لحظه مانند خالص شادی العربي.

Pizza and Meat Special from Frank's Pizza.گسترش

پیتزا گوشت و ویژه از فرانک پیتزا.

عکس کارلوس برندن

در هوستون بدون ایجاد می کند که تکه بهتر از فرانک. فرانک پیتزا مدرسه قدیمی است منهتن-سبک پای مشترک در مرکز شهر تاریخی منطقه شناخته شده برای صف های طولانی ذهن-تغییر مراجعان به دنبال پناه در یک لقمه پنیر موزارلا. Nestled در آن 150 سال حفاری سهام آن با همسایه درب بعدی ال بزرگ بد این no-frills اواخر شب پای مقابله با بیش از 15 پا گسترده ای از دیوار به دیوار — هر چند طولانی خود را در مسير گسترش تمام راه را از طریق ساختمان های تاریخی است.

با وجود بسیار سریع و ارزان برش ($3 برای بسیاری از اصول اولیه) اینها هیچ fly-by-شب پای. دست پرتاب, خراش ساخته شده از خمیر bakes به رضایت بخش بیرونی بحران نگه داشتن شخصیتی نرم و قابل انعطاف مرکز — تاشو است که باید. سس همچنین housemade روزانه موجود است اما نه آشکارا ، متعادل پای اگر من تا به حال یکی است.

من برای پیدا کردن محل شلوغ در طول یک بعد از ظهر اواسط راش — تجربه های قبلی که از کمتر هوشیار انواع. خوشبختانه روز خط (حتی در موقع ناهار) مقایسه نیست به صف در شب است که به طور منظم باعث می شود راه خود را به درب جلو.

A good decision after a night of poor ones.گسترش

یک تصمیم خوب بعد از یک شب فقیر هستند.

عکس کارلوس برندن

در عرض 5 دقیقه من نشسته بود با دو برش و ریشه آبجو. در تمام من درب در کمتر از 20.

در حالی که هیچ چشایی وحی کلاسیک پنیر بیشتر از سرویس. در واقع برای $3 وعده غذایی (اگر با شما تماس هنگامی که تکه غذا) آن رتبه راست وجود دارد در میان بهترین ارزش آیتم های منو در هوستون. سوسیس و پپرونی ویژه گوشت این است که شادی واقعی نهفته است. برای چنین نازک برش شکوه اشباع لیبرال است. چیزی که میگذرد گریس مانند یک وانت با یک شرکت پوسته سواری که خط بین سوخته و bready. بسیار نرم و خمیری مرکز راه می دهد به ترد لبه بیرونی ساخت برای رضایت بخش ترین پیتزا نیویورک برابر من هنوز برای پیدا کردن در ثانیه-شهر.

Frank's Pizza downtown.گسترش

فرانک پیتزا مرکز شهر.

عکس کارلوس برندن

فرانک عمیق منو به مراتب بیشتر و گسترده تر از بسیاری از مشتریان مراقبت به اکتشاف. شما می توانید خود را با تشکر از در و از مدل سرویس برای آن است. وجود ملموس و فشار به سفارش سریع و حرکت در امتداد هر دو توسط همکار مشتریان در خط و همیشه با عجله به دنبال کارکنان. اگر شما هم به سفارش چیزی فراتر از آماده ساخته شده از کیک در پشت شیشه ای, شما پیدا کردن خود را بال و لازانیا چیزی به مسخره در. سابق که مناسب پس از ساعت به همراه یک تکه از پای.

در اکثر walkable, جذاب, فعال بخشی از مرکز شهر که در آن زندگی شهری حرکت در سرعت بیشتر در مقایسه با سواحل شرق فرانک ارزشمند است بخشی از این جذابیت است. راه رفتن و احساس می کند مانند شما پا را از تگزاس و به بروکلین. آن استخوان حیوانات کمیاب در این knock-em-پایین boomtown. آن را نازک چرب پای یک تکه از چیزی است که در تامین کوتاه مدت را در اینجا در شاخه فرعی رودخانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>