شهری شاه بلوط منتشر آبجو تجلیل کاردینالز افسانه استن Nicole


جمعه, آوریل 3 سال 2020

ارسال شده توسط Jaime درده در سه شنبه, Mar 3, 2020 در 1:48 PM

برای بزرگنمایی کلیک کنید COURTESY OF URBAN CHESTNUT BREWING COMPANY

  • حسن نیت ارائه میدهد از شهری شاه بلوط دم کردن شرکت

طرفداران سنت لوئیس کاردینالز در حال رفتن به یک دلیل بیشتر برای نوشیدنی های سرد یکی از این تابستان.

شهری شاه بلوط دم شرکت با دم کردن یک دسته ای خاص از آبجو فقط در زمان برای فصل بیس بال و آن افتخارات کاردینالز بزرگ استن Nicole.

آن بوده است که 100 سال پس از استن مرد متولد شد و UCBC تصمیم گرفت به مناسبت با برخی از تخصصی صابون. به نام “#6 کلاسیک آمریکا, Lager,” آبجو فرموله شده است از یک دستور است که predates ممنوعیت. این یک کلاسیک درست مثل استن.

“همراه با Nicole خانواده ما تصمیم به دم آمریکا ابجو کم الکل به دلیل سبک مانند استن – مترادف شده با بیس بال در سنت لوئیس” گفت: Jon درخشش UCBC رئیس عملیات فروش در آزادی مطبوعات. “دستور ما را انتخاب کرد – که قدمت آن به قبل از ممنوعیت منجر به چیزی اعتقاد ما بر این خواهد بود که جهان را دوست داشت و لذت می برد به عنوان انسان آن را میسازد.”

اگر شما تشنه برخی از استن صعود شما می توانید پیدا کردن برخی #6 در Busch ورزشگاه و اطراف کافه/رستوران ها و همچنین در مواد غذایی و آبجو خرده فروشان در منطقه سنت لوئیس شروع 16 مارس برگزار شود.

برای بزرگنمایی کلیک کنید COURTESY OF URBAN CHESTNUT BREWING COMPANY

  • حسن نیت ارائه میدهد از شهری شاه بلوط دم کردن شرکت

ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

برچسب ها: استن Nicole, St. Louis Cardinals بیس بال شهری شاه بلوط دم شرکت تصویر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>