اجاره هواپیمای آمریکایی ها از یک کشتی کروز که احتمالا در ژاپن با توجه به کروناویروس فرود در کالیفرنیا اواخر یکشنبه.

هواپیما وارد پایگاه نیروی هوایی تراویس فقط قبل از 11:30 بعد از ظهر به وقت محلی. یکی دیگر از پرواز به رهبری بود به لککلند ایر فورس بس در تگزاس است.

حداقل 40 آمریکایی ها در هیئت مدیره الماس شاهزاده کشتی کروز آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به immunologist Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

یکشنبه در CBS’ “چهره ملت” Fauci تایید “40 از آنها بدست آلوده.” آن را بلافاصله روشن نیست که آیا این تعداد علاوه بر 20 آلوده آمریکایی ها قبلا گزارش شده و یا اگر آن است که یک کل.

وزارت امور خارجه اعلام کرد که 14 نفر از evacuees تایید آنها تا به حال ویروس اما اجازه داده شد به هیئت مدیره پرواز به دلیل آنها علائم. آنها که جدا شده به طور جداگانه از دیگر مسافران پرواز, ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه و بهداشت و خدمات انسانی گفت: در یک بیانیه مشترک.

Fauci قبلا تاکید کرد که آمریکایی ها که تست مثبت خواهد بود و نه در میان آسمان به آمریکا

“آنها در حال رفتن به رفتن در هر نقطه. آنها در حال رفتن به در بیمارستان ها در ژاپن” Fauci گفت. “افرادی که علائم را نمی خواهد بود قادر به تخلیه هواپیما. … اگر مردم در هواپیما شروع به توسعه علائم آنها می شود تفکیک درون هواپیما.”

مقامات ژاپن با تایید 99 بیشتر مردم با آلوده شدند coronavirus روی الماس شاهزاده آوردن مجموع به 454 وزارت بهداشت در روز دوشنبه گفت.

سفارت کانادا در توکیو اعلام کرده است شاهزاده Cruises که کانادا را ارائه اجاره هواپیما برای بازگرداندن تمام کانادایی ها قرنطینه در کشتی کروز خط گفت: در یک بیانیه ارائه شده به ایالات متحده آمریکا امروز توسط Negin کمالی.

دامنه بیماری: زن آمریکایی, 83, تست مثبت برای coronavirus پس از پیاده هلند امریکا کشتی

Matthew Smith, یک مسافر روی عرشه کشتی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز او و همسرش کاترین آیا برنامه ای برای گرفتن پرواز چارتر به ایالات متحده آمریکا چون به اعتقاد آنها “راه آنها دست زدن به این امن نیست.” یکشنبه, او به اشتراک گذاشته جزئیات این طرح شبیه به مسافران به عنوان تخلیه آغاز شد.

“(من) به تماشای ‘نجات’ با شیفتگی” او نوشت: در یک سری از پیام های از ایالات متحده آمریکا امروز. “به یک صندلی ردیف جلو به یک حادثه در حال دنبال شدن جهان عجیب و غریب است.”

در نامه ای فرستاده صبح روز یکشنبه به آمریکا مسافران و خدمه اعضای سفارت آمریکا در ژاپن اعلام کرد پروازهای ترک خواهد یوکوهاما به ایالات متحده آمریکا است که در روز خواهد بود و “تنها فرصت برای واجد شرایط مسافران برای پرواز به ایالات متحده تا 4 مارس سال 2020 در اولین.”

اسمیت گفت: مسافران بودند وادار به پاسخ به دعوت سفارت ایالات متحده.

“آمریکایی پرسنل پزشکی متوقف شده که توسط ما اتاق ویژه تختخواب دارو مجلل را از ما بخواهید برخی از سوالات به نظر می رسید تعجب است که ما اقامت داشتند اما نمی فراتر از آن” اسمیت گفت. پرسنل تایید این زن و شوهر بود و نه در فهرست خود را قبل از ارائه مشاوره به کسی که از طریق یک رادیو است که آنها را در هیئت مدیره باقی می ماند, او گفت:.

برای مسافران که انتخاب کردن برای پیاده یک “tented راهرو با جداول” راه اندازی شد تا به روند آنها را از طریق ژاپنی مهاجرت. مهمانان سوار شاتل خود را کروز عرشه اسمیت گفت. “به نظر می رسد مربیان را همه با هم ترک هنگامی که آنها پر شده است.”

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به الماس شاهزاده خانم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تخلیه.

چگونه ما برنامه ای برای تخلیه آمریکایی ها

وزارت امور خارجه ایالات متحده در هماهنگی با وزارت بهداشت و خدمات انسانی همراه با سازمان های دیگر به ارائه یک منشور هواپیما را به مسافران به ایالات متحده آمریکا.

آمریکایی ها خواهد بود bused به هواپیما و نمایش در خواهد آمد برای coronavirus قبل از سوار شدن. پرواز خواهد زمین در پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا که در آن برخی از مسافران باقی بماند و دیگران را در ادامه به لککلند ایر فورس بس در تگزاس است.

همه مسافران بازگشت از یک “منطقه در معرض خطر” مورد نیاز خواهد بود برای تکمیل 14 روز در قرنطینه بر خود بازگشت. آمریکایی ها که انتخاب می کنید به بازگشت منشور پرواز خواهد بود قادر به بازگشت به ایالات متحده آمریکا قبل از ماه آینده سفارت آمریکا نامه گفت.

هفته گذشته خط کروز اعلام کرد که برخی از مسافران شروع با پزشکی آسیب پذیر خواهد بود اجازه دهید کردن کشتی برای تکمیل قرنطینه. سفارت آمریکا در توکیو روز جمعه گفت که اولین گروه از مسافران متحرك در Yokahama ژاپن خود را برای تکمیل 14 روز دوره قرنطینه برای coronavirus کردن کشتی.

دوازده نفر را به طور داوطلبانه متحرك و 55 در گروه که آزمایش منفی برای coronavirus ماند در هیئت مدیره شاهزاده Cruises گفت: در انتشار اخبار ارائه شده توسط سخنگوی نگین کمالی.

در چین, شیوع آلوده بیش از 68,500 مردم و کشته 1,670 در سراسر جهان از بعد از ظهر یکشنبه.

شاهزاده خانم, کشتی, کشتی حامل 2,666 مهمانان و 1,045 خدمه هنگامی که آن را تنظیم بادبان بود و قرنطینه پس از 10 مورد از coronavirus گزارش شد Feb. 4.

طرحهای مقدماتی برای پایان الماس شاهزاده خانم کروز کشتی قرنطینه آمد به نور شنبه پس از ایالات متحده آمریکا سفارت و کنسولگری در ژاپن اعلام کرد که ایالات متحده خواهد تخلیه مسافران آمریکایی. وجود دارد حدود 400 آمریکایی مسافران در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

شاهزاده خانم, کشتی, کشتی مورد نیاز دو هفته قرنطینه قرار است به پایان Feb. 19. این شرکت اعلام کرد که روز شنبه آن را لغو اضافی کشتی برنامه ریزی شده از طریق مارس 20 “بر اساس طولانی مدت دوره قرنطینه و پیش بینی زمان برای آماده سازی کشتی برای بازگشت است.”

روز ولنتاین: موبایل قرنطینه در الماس شاهزاده کشتی کروز گسترش عشق

‘آن را روز به روز’: به کروناویروس در کشتی های کروز چه معنی برای موبایل و خطوط کروز?

کمک: Curtis, Tate, Jayme Deerwester همراه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im