ما بازگشایی: آنچه متحده در حال استراحت اجتماعی محدودیت فاصله و حرکت به دور از مستندات?

های مختلف اجتماعی فاصله سفارشات در سراسر ایالات متحده آمریکا کمک کند گسترش coronavirus اما متحده احساس افزایش فشار از معترضان در برابر کاخ سفید برای استراحت محدودیت. برخی از آنها ترسیم برنامه های خود را به انجام این کار.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که دستورالعمل شنبه کشورها شروع به باز کردن اقتصاد خود ذکر شده یک تعداد انگشت شماری از کشورها گام برداشتن به سوی یک “امن تدریجی و مرحله به مرحله باز” از جمله تگزاس, ورمونت و اوهایو. او هل دادن برای استراحت آمریکا مستند توسط مه 1 یک برنامه است که لولا تا حدودی در بیشتر coronavirus تست.

چند متحده اعلام کرد قصد دارد برای هماهنگ کردن پاسخ خود را با همسایگان: کالیفرنیا در حال حرکت است به جلو در هماهنگی با واشنگتن و اورگان; فرمانداران از New York, New Jersey, کانکتیکات دلاور و رود آیلند اعلام کرد قصد دارد به شکل یک نیروی کار مشترک.

برخی از محدودیت ها در حال حاضر برداشته شده است. روز جمعه فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به برخی از شهرداری ها چراغ سبز برای بازگشایی سواحل با محدود ساعت برای پیاده روی, دوچرخه سواری, پیاده روی, ماهیگیری, در حال اجرا, شنا, مراقبت از حیوانات خانگی و گشت و گذار. در جکسنویل مردم با شوق و ذوق flocked به سواحل زمانی که آنها دوباره باز رسم انتقاد در رسانه های اجتماعی. در شنبه DeSantis گفت: مدارس باقی خواهد ماند بسته از طریق پایان سال تحصیلی است.

آخرین اخبار:Oklahoma City سالگرد مشخص شده اند; برخی از ایالات آمریکا شروع بازگشایی; کاخ سفید سیاهی پایین سرانه مرگ و میر

شنیدیم شما پدر’: یک دختر باقی می ماند بر روی تلفن برای ساعت ها و ساعت ها او را به عنوان پدر می میرد و به تنهایی از coronavirus

خواهد کالج بازگشایی? دانش آموزان خسته از کلاس های آنلاین اما کالج ها نمی توانم بگویم که آیا آنها باز در پاییز سال 2020

در اینجا یک لیست از دولت و حرکت به عقب اجتماعی فاصله مقررات. ما را حفظ خواهد کرد این فایل به روز رسانی:

آیداهو و داکوتای شمالی

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: همراه با اوهایو آیداهو و داکوتای شمالی “توصیه غیر ضروری کسب و کار برای آماده سازی به صورت مرحله به مرحله بازگشایی شروع May 1.”

مینه سوتا

روز جمعه رژیم صهیونیستی است. تیم Walz امضا فرمان اجرایی که بازگشایی, عمومی, تفریحی, کسب و کار, از جمله گلف طعمه مغازه های عمومی و خصوصی اسکله و محدوده عکسبرداری در فضای باز. سفارش به اثر رفت روز بعد و نیاز ساکنان به موقف اجتماعی فاصله دستورالعمل های توصیه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

دستور آمد کمی بیش از دو هفته قبل از Walz اقامت در خانه دستور تنظیم شده است به پایان می رسد ممکن است 4. همه داخل سالن و امکانات تفریحی باید بسته باقی می ماند تا پس از آن.

مونتانا

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مونتانا را “آغاز محدودیت های بلند” در آوریل 24.

نیویورک

روز شنبه در نیویورک پیوست کانکتیکات و نیوجرسی در را باز marinas boatyards و قایق قایق های تفریحی استفاده کنید.

دولت خود را به روز رسانی راهنمایی برای گلف باز کردن درب برای دوره های عمومی و خصوصی برای باز کردن. گلف بازان را مجبور به راه رفتن دوره و خود را حمل کیسه های بدون موتوری, سبد خرید, با توجه به دنی اهرم نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو ارتباط با مدیر.

اوهایو

در مارس 1, دولت را به اجرای یک “تدریجی” برنامه ریزی برای باز کردن رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine گفت: آوریل 16.

DeWine گفت: این طرح در حال نهایی با رهبران کسب و کار و مشاوران. آن شروع خواهد شد با کسب و کار قادر به ترکیب اجتماعی فاصله, تمیز کردن پروتکل ها و دیگر اقدامات برای کاهش گسترش ویروس.

تگزاس

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت اعلام کرد دستور اجرایی جمعه است که کاهش برخی از محدودیت ها در فروشگاه های خرده فروشی و, پارک, اما او گفت: تمام مدارس دولتی و خصوصی بسته باقی خواهد ماند برای بقیه سال تحصیلی.

ابوت گفت: تمام فروشگاه ها در تگزاس خواهد بود قادر به کار خرده فروشی-to-go آغاز آوریل 24. آنها می توانند ارائه موارد به مشتری ماشین و خانه و یا مکان های دیگر. پارک دولت به بازگشایی شد شنبه.

ورمونت

روز جمعه رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات اعلام کرد قصد دارد به بازگشایی برخی از کسب و کار – تحت محدودیت – در روز دوشنبه ، بازارهای کشاورزان می تواند بازگشایی در ظرفیت محدود شروع ممکن است 1.

کمک: لورنزو ریس ایالات متحده آمریکا امروز; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>