USMCA طول می کشد تا اثر


MPA ستایش افزایش حقوقی بازار دیجیتال, ابزار برای مبارزه با دزدی دریایی

ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافق (USMCA) در اثر چهار شنبه (1 جولای).

این توافق نامه شامل دیجیتال تجارت مقررات است که شرکت های فن آوری می گویند مناسب ترویج مرزی جریان داده ها و ذخیره سازی.

سیستم عامل رسانه های اجتماعی ادامه خواهد داد برگزار می شود بی ضرر برای شخص ثالث محتوا بر روی وب سایت خود را تحت این توافق هر چند با توجه به سازش مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و دیگر حزب دموکرات بود می خواست آن را پاک.

زبان در USMCA مدعی است که مسئولیت مدنی حک کردن “افزایش کارآیی اقتصادی از این موتورهای رشد بستگی دارد که تعامل با کاربر و محتوای کاربر.”

The Motion Picture Association (MPA) بود کف این نقطه عطف.

“The Motion Picture Association تبریک رئیس جمهور تهمت سفیر Lighthizer و رهبران از مکزیک و کانادا برای ورود به نیروی USMCA” گفت: MPA رئیس چارلز Rivkin. “صنعت فیلم و تلویزیون اختصاص $16.3 میلیارد دلار صادرات در سال گذشته به تنهایی و ثبت یک تراز تجاری مثبت در هر بازار عمده در جهان است. به عنوان این توافقنامه آغاز می شود به نیروی کامل ما را بهتر ابزار به آدرس جهانی تهدید دزدی دریایی در حالی که همچنین تسهیل رشد حقوقی بازار دیجیتال برای محتوای خلاق. ما مشتاقانه منتظر به کار با دولت برای اطمینان از کامل و موثر اجرای تمام مالکیت معنوی و دسترسی به بازار تعهدات تحت این توافقنامه در حالی که در ادامه به بهبود بیشتر برای حمایت از سازندگان امروز به طور مداوم در حال تحول چشم انداز دیجیتال.”

“توافق خواهد شد درایو ایجاد شغل و شامل قوی ترین پیشرفته ترین و جامع مجموعه ای از زايمان مفاد هر گونه ایالات متحده توافقنامه تجارت” گفت: کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>