USTelecom به دنبال عمده موقت Dereg کمک از FCC

مخابرات و Isp ها ارائه شده اند FCC با فهرست لباس های شسته شده از coronavirus مربوط موقت زدایی از جمله waiving یک دسته از مهلت تعلیق قوانین و ارائه کمک های مالی بیشتر از همه به آدرس teleworking و پزشکی از راه دور و از راه دور-آموزش از یک خانه نشین نیروی کار و جمعیت دانشجویی.

که در نامه ای از USTelecom به FCC رئیس Ajit Pai و دیگر کمیسیون. آنها اذعان می تواند آن را پر هزینه و گفتند که فشار کنگره به مناسب پول است.

و در حالی که Isp ها باید همه امضا FCC رئیس اتصال تعهد که شامل نه فسخ مشتریان و waiving هزینه های اواخر و به مدت 60 روز در این ارتباط گفت: واقعیت این است که چنین وعده همراه با از دست دادن درآمد, “درآمد آنها انتظار می رود که در دسترس است” علاوه بر آن در حال تبدیل شدن روشن است که برخی ممکن است قادر به پرداخت حتی پس از هفتم 60 روز و ارائه دهندگان پهنای باند در حال حاضر در حال فشرده به گسترش آن دوره است.

برای برخی به خصوص شرکت های کوچکتر است که می تواند تاثیر قابل توجهی در درآمد و عملیات آن را گفت. “این کمیسیون باید متوجه این واقعیت و در نظر گرفتن چگونه آن را می تواند مناسب ارائه کمک و پشتیبانی به عنوان مشخص شده در [زیر] آن گفت: FCC.

“اثرات ناشی از ناتوانی در دسترسی و یا پرداخت هزینه دسترسی به پهنای باند به خصوص حاد در طول این ملی بهداشت بحران” USTelecom گفت. “ضروری است که صنعت و دولت با هم کار کنند در همکاری برای انجام همه چیز ما می توانید مطمئن شوید که هر آمریکایی دسترسی به پهنای باند. کمیسیون سابقه ای طولانی و تجربه و تخصص در خدمت ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مدارس و کتابخانه ها و آمریکایی های کم درآمد علاوه بر دامن زدن به استقرار زیرساخت های پهنای باند می تواند در خدمت قابل توجهی به عنوان یک ابزار در پرداختن به COVID-19 بیماری همه گیر.”

انجمن اول تشکر FCC برای آنچه در آن است در حال حاضر انجام می شود-اعطای ویژه موقت مقامات و ساده regs در میان آنها–و بیشتر در دست بررسی است.

سپس می پرسد: “در روح همکاری” با تمرکز بر آن چهار تراشه ها جای دادند از صندوق خدمات جهانی پیشرفته ارتباطات از راه دور یارانه-بهداشت و درمان, تاسیسات, E-نرخ اتصال امریکا صندوق.

در اینجا اقدامات USTelecom می خواهد FCC را در طول همه گیر:


در بهداشت و درمان:


1.
“به طور موقت افزایش سالانه undiscounted هزینه واجد شرایط هزینه های بهداشت و درمان

اتصال برنامه صندوق متقاضیان می توانند برای باقی می ماند و معاف از مناقصه رقابتی مورد نیاز برای تا $100,000…”


2.
“باز کردن یک برنامه جدید پر کردن پنجره برای بودجه سال (سال مالی) 2019 درخواست بودجه و صرف مناقصه رقابتی مورد نیاز و همچنین سال مالی 2019 بهداشت و درمان روستایی حمایت مکانیزم بودجه درپوش اجازه می دهد تا HCPs تا بلافاصله دسترسی به پهنای باند بیشتر و ارتباط پشتیبانی برای ماه های باقی مانده از بودجه سال 2019…”


3.
“چشم پوشیدن و یا به طور قابل توجهی افزایش بهداشت و درمان روستایی حمایت از مکانیزم بودجه درپوش برای سال مالی 2020 در صورت لزوم به جای افزایش تقاضا…”


4.
“به تعویق انداختن اجرای برنامه برای قوانین جدید تصویب شده در RHC ترویج Telehealth گزارش و سفارش یک سال اجازه می دهد تا ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی (HCPs) برای به دست آوردن خدمات و درخواست پشتیبانی با حداقل اختلال و عدم قطعیت…”


5.
[S]uspend یا به تعویق انداختن حسابرسی میدانی و مهلت برای پاسخ به سند و یا درخواست اطلاعات از [صندوق خدمات جهانی] حسابرسان…”


6.
“جداگانه تخصیص بودجه در دسترس برای “دسته 2″ داخلی اتصالات اساسی نگهداری و مدیریت داخلی خدمات باند پهن برای واجد شرایط بهداشت و درمان ارائه دهندگان…”

در تاسیسات:


1.
“تعلیق ممنوعیت duplicative پشتیبانی به اطمینان حاصل شود که همه دانش آموزان و بزرگسالان در خانواده و دسترسی به پهنای باند اتصالات آنها نیاز به در حالی که محدود کردن فعل و انفعالات در خارج از خانه…”


2.
“[T]او FCC باید ایجاد موقت و اضطراری تاسیسات برنامه جدا از تاسیسات موجود در برنامه. اورژانس تاسیسات برنامه می تواند در حمایت از تخفیف تا 25 دلار در هر اتصال در هر ماه به کل سرویس ماهیانه شارژ برای هر اتصال (تا 180 روز)…”


در E-رای:

1. “باز کردن یک بودجه اضطراری درخواست پنجره (یا گسترش پنجره جاری برای FY2020) به ارائه اضافی E-پشتیبانی از نرخ در طول این اورژانس…”

2. “در یک هدف موقت برای رسیدگی به این بحران و چشم پوشیدن از برخی مفاد مناقصه رقابتی فرایند اجازه می دهد تا مدارس و کتابخانه ها دسترسی سریع به بودجه اضطراری…”


3.
“اگر در حوزه کمیسیون حقوقی سازمان مدارس اجازه می دهد به درخواست برای کمک های مالی برای خرید سیمی یا بی سیم پهن باند اتصال به نمایندگی از دانش آموزان
و/یا معلمان که در حال حاضر دسترسی به باند پهن از خانه…”


4.
“اگر در حوزه کمیسیون حقوقی سازمان حمایت از خرید و توزیع به دانش آموزان و یا معلمان که در حال حاضر دسترسی در صفحه اصلی دستگاه مانند لپ تاپ, کامپیوتر, تبلت, کامپیوتر, نقاط, گوشی های هوشمند و یا دستگاه های مشابه…”


در اتصال امریکا صندوق:


1.
“اجازه یک بار تزریق بودجه به اطمینان حاصل شود که همه ارائه دهندگان خدمات می توانند به سرعت در حال تقویت خود و زیرساخت های موجود برای حمایت از غیر سنتی استفاده مطالبات از جمله بودجه برای تقویت backhaul برای جلوگیری از ازدحام…”


2.
“اجازه اتصال امریکا صندوق (CAF) و جایگزین-اتصال امریکا هزینه مدل (ACAM) گیرندگان برای انتخاب به دریافت پیش پرداخت از آینده بالا-هزینه های پشتیبانی آنها واجد شرایط برای دریافت و چشم پوشیدن از برنامهای مورد نیاز…”


3.
“گسترش CAF و یک-CAM موقت و نهایی استقرار عطف به عنوان یک ماده اولیه شش ماه…”


4.
“چشم پوشیدن از آینده CAF دوم اندازه گیری عملکرد مرتبط با مجازات همراه با ناتوانی در آزمون و یا منصه از تست…”


5.
“تسریع دیجیتال فرصت جمع آوری داده ها با تسهیل اتمام پهنای باند سرویس موقعیت پارچه (“پارچه”)…”


6.
“گرانت امداد در نامه های اعتباری (LOC) تعهدات…”

و چشم پوشیدن از زیر ضرب العجل:

 “مارس 31 مهلت تجدید نظر 2019 فرم 499-یک شامل نزولی

کاهش سهم تعهدات

 “آوریل 1 فرم 499-یک

 “آوریل 1 دسترسی recordkeeping صدور گواهینامه انطباق

 “مارس 22 زنجیره تامین اطلاعات مجموعه

 “مه 1 فرم 499-Q

 “ژوئن تعرفه نقد و بررسی برنامه ریزی و بهبود دسترسی به اتهام تشکیل پرونده داده مهلت

(مهلت هنوز مجموعه)

 “16 ژوئن CAF ICC مهلت ارسال اطلاعات”

 “1 جولای فرم 481 سالانه و غیره گزارش

 “شهری بررسی میزان (به طور معمول می آید در ماه جولای و با توجه با پایان ماه اوت)

 “کشف گزینه های برای کاهش بار همراه با جولای 31 سالانه هزینه

مطالعه براده برای رای دادن-از-بازگشت حامل (عناصر است که شامل زمینه کار برای

تولید پاسخ)

 “تمدید مهلت مرتبط با جریان USAC ممیزی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>