دانشگاه تنسی است به حالت تعلیق تحصیل در خارج از کشور برنامه های کره شمالی و کره جنوبی برای بهار و تابستان ترم به دلیل نگرانی در مورد coronavirus این دانشگاه اعلام کرد در روز سه شنبه.

ماه گذشته UT لغو تحصیل در خارج از کشور, سفر به چین, به همین دلیل است. برنامه های معلق خواهد شد از طریق ترم تابستان و دانشگاه است که کار کردن با تحت تاثیر دانش آموزان برای برنامه های جایگزین. این دانشگاه هنوز هیچ گزارشی از coronavirus با توجه به سلامت دانش آموزان ،

“دانشگاه هماهنگی با مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) تنسی وزارت بهداشت Knox County Health Department (KCHD) و بین المللی ایمنی بهداشت و سازمان های امنیتی به دقت نظارت مداوم coronavirus (COVID-19) شیوع” با توجه به پست در سایت.

چه coronavirus?

مرکز شیوع کروناویروس است ووهان یک شهرستان از 11 میلیون نفر در چین مرکزی استان هوبئی. شهر و چند نفر دیگر هستند که در مستند به عنوان چین تلاش ها برای مهار ویروس. پس از وقوع آغاز شد coronavirus شناسایی شده است در 37 مکان های بین المللی, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

یکی تنسی فناوری, دانش آموز تحت غربالگری برای coronavirus اما تست منفی است. یک تنسی دکتر در میان حدود 100 آمریکایی ها بودند که در الماس شاهزاده خانم کروز کشتی و در حال حاضر در قرنطینه به دلیل coronavirus.

علائم شایع عفونت کروناویروس شامل تب و سرفه و مشکل در تنفس و تنگی نفس با توجه به مرکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری. علائم ظاهر می شود در عرض دو روز CDC گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im