UT کارمند تست مثبت برای coronavirus

جدید coronavirus COVID-19 یک بیماری همه گیر. گزارش بیماری طیف وسیعی از بسیار خفیف تا شدید از جمله مرگ است. دانشمندان و کارشناسان پزشکی پیش بینی گسترده انتقال خواهد رخ می دهد در ایالات متحده در ماه های آینده و توصیه های اجتماعی فاصله میان دیگر اقدامات به سرعت گسترش یافته است. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus تماس بگیرید و یا تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 11 تا 11 p. m. EDT روزانه. ناکس خبر ساخت این پوشش از coronavirus در دسترس همه خوانندگان از جمله nonsubscribers برای کمک به مردم ایمن ماندن.

در روز یکشنبه, Knox County Health Department تایید کرد که یک کارمند در دانشگاه تنسی دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

در یک بیانیه صدراعظم Donde Plowman گفت: کارمند گذشته در پردیس مارس 16 در طول بهار ، UT مدیران و وزارت بهداشت در حال رسیدن به هر کسی که با آنها کارمند ممکن است به تماس نزدیک.

کارمند است و دوره نقاهت را در خانه خود در انزوا. دلایل حفظ حریم خصوصی UT نمی خواهد شناسایی استادان و کارکنان یا دانش آموزان مبتلا به COVID-19.

Plowman گفت که دانشگاه انتظار دارد که به “یادگیری بیشتر موارد در میان اعضای پردیس” و که برخی از اعضای جامعه دانشگاه که به گمان آنها ممکن است COVID-19 خود جدا و در انتظار تست و نتایج.

Coronavirus: UT است به حالت تعلیق در تمام کلاس های حضوری آغاز مارس 23

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>