UT است به حالت تعلیق در تمام کلاس های حضوری آغاز مارس 23

خطر ابتلا به بیماری شدید از جدید coronavirus COVID-19 ها کم است برای بسیاری از افراد با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. CDC توصیه می کند در نظر گرفتن گام های ساده برای جلوگیری از ابتلا و یا گسترش بیماری های تنفسی از جمله COVID-19. این شامل پوشش خود سرفه یا عطسه ضد عفونی استفاده می شود معمولا سطوح و به طور کامل شستشو و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus. ناکس خبر ساخت این پوشش از coronavirus در دسترس همه خوانندگان از جمله nonsubscribers برای کمک به مردم ایمن ماندن.

دانشگاه-کالج باروخ به حالت تعلیق در تمام کلاس های حضوری و ارائه خواهد شد آنها را آنلاین به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس.

این را به اثر برای کلاس آغاز مارس 23 و آنها را به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل آوریل 3 برای ناکسویل و مارتین به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در پاسخ به COVID-19 شیوع با توجه به انتشار از دانشگاه. UT Chattanooga خواهد بود به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل 30 مارس.

دانشگاه تهران مرکز علوم بهداشت ارائه خواهد شد همه چهره به چهره و سخنرانی کلاس های از راه دور, شروع, مارس 23.

“اولویت ما این است که سلامت و ایمنی دانش آموزان ما” موقت سیستم جمهور سفت بوید گفت. “ما در حال بدست گرفتن این اقدام پیشگیرانه با تمام دانشگاه های ما که با ارائه چهره به چهره و آموزش از فراوانی از احتیاط.”

در این زمان دانشگاه هیچ مورد از coronavirus. دانش آموزان انتظار می رود به ماندن در خانه پس از رخصتی بهار, UT-ناکسویل صدراعظم Donde Plowman گفت: در یک ایمیل به دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان. دانش آموزان قادر به ماندن در خانه می توانید ثبت نام برای معافیت به ماندن در محوطه دانشگاه.

بیشتر: UT تعلیق خارج از کشور سفر بیش از coronavirus نگرانی اما تیم های ورزشی محروم هستند

دانشگاه تهران نیز لغو همه غیر رویدادهای ورزشی است که شامل تجمعات از 50 یا بیشتر مردم آغاز مارس 16, Plowman نوشت. پردیس امکانات, اما, باز باقی خواهد ماند.

“این می ماند یک مایع وضعیت” Plowman نوشت. “عدم اطمینان از رخصتی بهار سفر می افزاید: به تغییر و پویایی این وضعیت به طور خاص مربوط به دانشگاه. به روز رسانی اضافی ممکن است آینده.”

حرکت کلاس های آنلاین تبدیل به یک روند در سراسر کشور به عنوان تعدادی از coronavirus موارد رشد می کند. دانشگاه ها مانند دانشگاه استنفورد دانشگاه کلمبیا و دانشگاه واشنگتن در میان برای اولین بار به حرکت می کند.

در تنسی دانشگاه برای اولین بار به لغو کلاس ها و در نظر گرفتن حرکت آنها را آنلاین.

دانشگاه تهران در حال حاضر به لغو همه غیر ضروری به خارج از کشور سفر علمی و کارکنان. این اعمال نه به سفر تیم های ورزشی. دانشگاه می گوید که آنها در حال نظارت بر coronavirus وضعیت روزانه.

کروناویروس در تنسی آخرین اخبار: کمتر از 60 COVID-19 تست های انجام شده در سطح ایالت

شده اند وجود دارد و نه موارد COVID-19 تایید در تنسی: پنج Williamson County دو در Davidson County, و هر یک در سالیوان و شلبی شهرستان. Coronavirus اعلام شد یک بیماری همه گیر در روز چهارشنبه به عنوان تعدادی از موارد در ایالات متحده افزایش یافت, بالاتر از 1000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>