UT, Knox County Schools شریک به آینده آموزش و پرورش ویژه معلمان آموزش رایگان

یک همکاری جدید بین دانشگاه تنسی و ناکس در مدارس شهرستان برگزار خواهد شد مشتاق معلمان در Knox County, مدارس, وزارت آموزش و پرورش امروز اعلام کرد.

Knox County, مدارس, دانشگاه تنسی و تنسی وزارت آموزش و پرورش را با هم در این کار ابتکار جدید به نام رشد خود را. فاز اول راه اندازی خواهد شد در پاییز سال 2020 با 10-15 UT دانشجویان کارشناسی ارشد که کار در Knox County مدارس به عنوان یک paraprofessional که شامل نقش های مانند معلم دستیاران.

دانش آموزان قادر خواهند بود برای حضور در دانشگاه تهران-ناکسویل شهریه-رایگان به عنوان بخشی از رشد خود را برنامه.

آن دسته از دانشجویانی خواهد شد که به نام مشتاق, معلم, گروه, خواهد دریافت حقوق و دستمزد, بهداشت و درمان و سال نسبت به بازنشستگی از KCS آن در طول سال است. پس از آن دانش آموزان خود را کامل کارآموزی و فارغ التحصیل Knox County ارائه خواهد شد آنها را از مواضع و امضای پاداش برای 2021-2022 سال تحصیلی.

اولین گروه خواهد بود برای آموزش و پرورش ویژه معلمان, نقش Knox County تلاش کرده است برای پر کردن. این برنامه طراحی شده است برای کمک به از بین بردن موانع برای دانشجو معلمان که نمی تواند قبول پرداخت نشده آموزش پوزیشن گفت: تنسی کمیسر آموزش و پرورش پنی Schwinn.

به طور جداگانه به وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که 1 میلیون دلار در سطح ایالت سرمایه گذاری به صورت فعلی معلمان است که آنها را به ویژه آموزش و پرورش تایید شده. معلمان قادر خواهد بود برای به دست آوردن حمایت های کمک درسی رایگان.

بهتر آماده سازی معلمان برای کلاس درس

“همه دانش آموزان شایسته بسیار موثر معلم در کلاس های درس خود را و این جدید خود را رشد همکاری کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود ناکسویل قوی محلی خط لوله در آینده مربیان” Schwinn گفت.

این ناکسویل خود را رشد برنامه سوم به اجرا در دولت است. Austin Peay دانشگاه و لیپسکام دانشگاه نیز برنامه های مشابه.

علاقه در این برنامه در Austin Peay نشان داد این برنامه بود که می خواستم Schwinn گفت. از طریق برنامه کلارکسویل-مونتگومری سیستم مدرسه قادر خواهد بود برای پر کردن تمام معلم خود را خالی.

در حالی که اولین گروه از دانش آموزان را به تمرکز بر روی معلمان با آموزش و پرورش ویژه حمایت Schwinn گفت: هدف این است که برای رشد آن به مناطق دیگر و همچنین.

“این برنامه با پشتیبانی از معلم خط لوله مشکل ما در بخش هایی از دولت” الن مک اینتایر مدیر دانشکده آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و علوم انسانی در دانشگاه تنسی ناکسویل گفت. “اما بیش از آن به ما اطمینان داد که معلمان خواهد بود به خوبی آماده شده است. Knox County, مدارس و, UT Knoxville, طراحی فوق العاده برنامه برای پاسخگویی به این نیاز است.”

آموزش و پرورش ویژه سرمایه گذاری

علاوه بر این وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که 1 میلیون دلار در دسترس خواهد بود برای معلمان به ویژه آموزش و پرورش تایید شده بدون هیچ هزینه ای به آنها. Knox County Schools شده است در تلاش برای پر کردن آموزش و پرورش ویژه و موقعیت خود را در سال های اخیر است.

در سال گذشته KCS تصویب استخدام و حفظ و نگهداری طرح می دهد که جدید ویژه معلمان آموزش و پرورش یک 7000 دلار دستمزد پرداخت می شود بیش از سه سال است. سال گذشته Knox County, مدارس مورد نیاز برای پر کردن 98 آموزش و پرورش ویژه در موقعیت فعلی در سال تحصیلی سرپرست باب توماس گفت.

“دانش آموزان ما سزاوار بسیار موثر معلم در کلاس درس…این است که برای کمک به ما در رسیدن به این اهداف” توماس گفت.

هدف اصلی از این برنامه این است که از بین بردن موانع برای کسانی که می خواهند برای تبدیل شدن به معلمان است. با قرار دادن آنها در یک برنامه که در آن آنها پرداخت و تضمین شده و با امضای جایزه پس از فارغ التحصیلی از آن باز می شود درب را برای مردم بیشتر از مناطق روستایی یا مناطق کم درآمد به دنبال آموزش Schwinn گفت.

“ما فکر می کنیم این اجازه می دهد تا برای بیشتر سهام برای آن دسته از دانش آموزانی که از کم درآمد پس زمینه و همچنین برای دانش آموزانی که از غیر سنتی پس زمینه” Schwinn گفت.

“ما هیجان زده در مورد این ایده که مردم و دانش آموزان مختلف در مکان های مختلف قادر به تبدیل شدن به معلمان و حمل نیست که نگران باشید و این بدهی با آنها فقط متمرکز بر تبدیل شدن به معلم عالی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>