UT راه اندازی امداد رسانی صندوق پس از میانه تنسی گردباد

دانشگاه-کالج باروخ راه اندازی کرده است یک فاجعه صندوق امداد پس از کشنده گردباد ویران میانه تنسی در اوایل این هفته.

میانه تنسی امداد رسانی VOLstarter را قبول کمک های مالی و توزیع آنها را به سازمان های امدادرسانی. هدف این است که به ارائه هر دو “فوری و دراز مدت کمک” با توجه به انتشار اخبار.

دو گردباد پاره سراسر میانه تنسی در روز سه شنبه کشته شدن بیش از بیست نفر در نشویل و شهرستانهای مجاور. این گردباد آغاز شده و در حدود 80 کیلومتری غرب نشویل اواخر شنبه شب و در ادامه از طریق Nashville, Mt. ژولیت و Putnam County را به صبح سه شنبه.

بیشتر: لحظه به لحظه, چگونه یک گردباد مرگبار برش راه خود را از تباهی در سراسر ایالت تنسی

در تمام پنج شهرستان متاثر از طوفان است. Putnam County بود سخت ترین ضربه با گردباد رسیدن به سرعت 175 مایل در ساعت در کوکویل. رژیم صهیونیستی. بیل لی با اعلام وضعیت اضطراری در ایالت تنسی و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده است برای دیدار روز جمعه است.

بیشتر: چگونه به کمک و یا کمک گرفتن پس از میانه تنسی تورنادو

“به عنوان داوطلب ما شناخته شده برای اعطای وام کمک به دست و یا ارائه کمک به کسانی که در نیاز و میانه تنسی می تواند با استفاده از حمایت شما” این دانشگاه گفت: در انتشار اخبار.

دانشگاه تهران در حال حاضر پذیرش مواد کمک فقط مالی کمک های مالی. از بعد از ظهر پنجشنبه در حدود 7000 دلار شده است.

“مالی و کمک های مالی می تواند مورد استفاده قرار گیرد بلافاصله در پاسخ به بحران و اجازه امداد رسانی سازمان به خرید دقیقا چه چیزی مورد نیاز است هنگامی که آن را نیاز به” آزادی گفت. “اگر نیازهای خاص شناسایی می شوند ما به روز رسانی ما داوطلب جامعه در مورد کسانی که فرصت است.”

زمان UT دانش آموزان شده اند که تحت تاثیر این هفته گردباد می توانید با دفتر تماس بگیرید از دین از دانش آموزان و یا دانش آموز مرکز مشاوره خدمات پشتیبانی. منابع در دسترس هستند به صورت نهفته کارکنان از طریق دفتر منابع انسانی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا برای اهدای بازدید VOLstarter جمع آوری کمک های وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>