دانشگاه تهران مرکز پزشکی هشدار می دهد که جوانتر COVID-19 بیماران نیاز به بستری شدن

به عنوان ناکس شهرستان COVID-19 مورد شمارش تعداد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در ادامه به افزایش مقامات بهداشت در دانشگاه تنسی مرکز پزشکی می گویند داده های جدید است در مورد.

در طول چهار Knox County هیئت مدیره بهداشت جلسه دکتر جیمز Shamiyeh یک عضو هیئت مدیره و مراقبت های ویژه پزشک در دانشگاه تنسی مرکز پزشکی ارائه کاربران با داده های خاص به بیمارستان که نشان داد – در میان چیزهای دیگر – افزایش بستری شدن در بیمارستان از بیماران جوان تر و طولانی تر در بیمارستان باقی می ماند برای COVID-19 بيمار.

“(داده ها) را نشان می دهد که هیچ سوال وجود دارد که ما شده اند hospitalizing تعداد قابل توجهی از افراد جوان است.” “و هیچ کسی در این بیمارستان فقط به خاطر. منظورم این است که برای رسیدن به آستانه نیاز به بستری شدن در بیمارستان به این معنی است که شما تا به حال چیزی قابل توجهی در جریان است.”

Shamiyeh ارائه شده به هیئت مدیره با نمودار ها و نمودار برای کمک به آنها را تجسم تغییرات نیست همه شامل تعداد دقیق. ناکس اخبار درخواست این اعداد و ارقام صبح روز پنجشنبه اما آنها فورا در دسترس است.

COVID بیماران مبتلا به اقامت طولانی تر

افزایش بستری شدن در بیمارستان – در سراسر شهرستان و در UT – ویژه نگران کننده Shamiyeh گفت: به دلیل COVID-19 بيمار اقامت به طور متوسط هشت روز در UT – تقریبا سه روز طولانی تر از معمول در بیمارستان بماند.

Shamiyeh ارائه UT داده است که پیش بینی وجود خواهد داشت 52 جدید بستری شدن در بیمارستان با هر 1000 تا مثبت آزمون countywide. این رقم تقریبا یکسان برای منطقه سخن گفت و نشان می دهد که موارد همچنان به افزایش بستری و ادامه خواهد داد به افزایش است.

“بیشتر بیماران شما باید با COVID-19 در مرکز خود و بیشتر آنها اقامت طولانی تر از متوسط … شما در حال تخلیه بیشتر منابع مراقبت های بهداشتی است که برای, یک, خاص, جمعیت,” او گفت:.

مرگ و میر و علائم

Shamiyeh را ارائه نیز ارائه شده – برای اولین بار – یک عکس فوری از بیمار مرگ و میر. پس از همه گیر شروع به 10 بيمار بستری برای COVID عوارض در دانشگاه تهران فوت کرده اند با توجه به داده های خود را.

این 10 نفر هستند و همه لزوما Knox County ساکنان به عنوان UT (مثل همه بیمارستان ها) در خدمت کل منطقه است.

  • مارس 29 – زن 93 با اسهال شدید و ضعف
  • مارس 1 مرد, 57, با, تب, تنگی نفس و پایین بودن سطح اکسیژن
  • مارس 17 – زن 76 با خستگی و از دست دادن اشتها و تهوع/استفراغ/اسهال
  • ژوئن 15 – زن 29, با گرفتگی قفسه سینه و سرفه و تنگی نفس
  • جولای 1 – مرد 61 با تنگی نفس و درد عضلانی
  • جولای 4 – مرد 77 با تنگی نفس و سرفه و تب
  • جولای 5 – مرد 41 با تنگی نفس و پایین بودن سطح اکسیژن
  • جولای 7 – مرد 81 با سردرد و تب و درد عضلانی تنگی نفس و ضعف
  • جولای 12 – زن 88 با خون دماغ اضطراب و زجر تنفسی
  • جولای 13 – زن 81 با تب و ضعف عمومی, سرفه, تنگی نفس و پایین بودن سطح اکسیژن

تست تاخیر مانع از تماس ردیابی

به طور جداگانه Knox County Health Department مدیر مارتا Buchanan گفت: در برخی موارد تست های گرفته شده به معنای بازگشت است که در این شهرستان نمی تواند به طور موثر انجام دهد تماس با ردیابی هنگامی که وجود دارد یک نتیجه مثبت است.

“چه اتفاق می افتد در حال حاضر راستش بار وجود دارد زمانی که ما یک گزارش مثبت (آزمون) و مثبت است که در حال حاضر خارج از انزوا قاب زمان و انجام داده ایم بدون تماس با تحقیقات و قرنطینه هر یک از مخاطبین خود را,” او گفت:.

“ما امیدواریم که که فرد شده است, در خانه اگر آنها بیمار است اما این همیشه صدق نمی کند.”

یکی از دلایل تاخیر Buchanan گفت: از آنجا که یکی از آزمایشگاه های شهرستان قبلا استفاده شده است و دیگر پذیرش Knox County آزمون به عنوان آنها در حال حاضر دست زدن به نشویل از آزمون.

ماسک صورت ماندن (در حال حاضر)

هیئت موافقت کرد که برای حفظ این شهرستان سیاست است که نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت در مکان های سرپوشیده برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19.

نبود یک رای به گسترش این تصمیم پس از سیاست بود که قبلا در جای خود قرار داده اما این تصمیم به اندازه گیری دوباره زیر Knox County Health Department تصمیم در اوایل روز چهارشنبه به تغییر سیستم هشدار دهنده به منعکس کننده سه “قرمز” چراغ و یک “زرد” به طور خاص و صدایی زنگ برای نظر آماری معنی دار افزایش مرگ و میر و تعداد موارد مثبت. این شهرستان با استفاده از نور ترافیک, رتبه, سیستم, سبز, برای, خوب, زرد برای احتیاط و قرمز به صورت نگران کننده — برای پیگیری همه گیر اثر در جامعه است.

“ما بسیار نگران” خیریه Menefee مدیر اورژانس آمادگی برای Knox County Health Department گفت: در مورد افزایش موارد است. او توضیح داد که در بیشتر موارد به طور معمول به معنی بیشتر بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در هفته های آینده.

هیئت مدیره می تواند گرفته اند اقدام دیگری مانند محدود کردن تجمعات بستن انواع خاصی از کسب و کار و اجرای محدودیت ظرفیت – اما آن را نداشت.

هیئت مدیره بود اما با تصویب یک قطعنامه که دوباره تاکید هسته ای پنج شیوه های اجتماعی فاصله دست شستن ، این قطعنامه شامل یک هشدار است که اگر county داده نمی بهبود سلامت مدیره می تواند مجبور به محدود تر اقدامات است.

ایمیل تایلر در محک [email protected] و به دنبال او را در توییتر @tyler_whetstone. اگر شما لذت بردن از تایلر پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>