UT تعلیق تمام دانشگاه های مربوط به مسافرت های بین المللی به دلیل coronavirus

دانشگاه تنسی است که تعلیق همه خروجی مسافرت های بین المللی به دلیل coronavirus صدراعظم اعلام کرد در روز پنج شنبه.

قبلا UT تا به حال تعلیق در سفر به چین, کره جنوبی و ایتالیا به دلیل نگرانی های مشابه. همه دانشگاه مربوط به مسافرت های بین المللی پس از ماه مارس متوقف شده است به طور نامحدود UT-ناکسویل صدراعظم Donde Plowman نوشت: در یک ایمیل به دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان.

همه بین المللی رخصتی بهار, سفر اسپانسر شده از طرف دانشگاه تهران نیز لغو Plowman گفت. تحصیل در خارج از کشور جلسات در ایتالیا و ژاپن برنامه ریزی شده به ترک قبل از 15 ژوئن لغو شده است به عنوان به خوبی.

وجود 33 دانش آموزان مشغول به تحصیل در ایتالیا زمانی که دانشگاه تهران لغو شد, بهار تحصیل در خارج از کشور در آخر هفته گذشته. همه را به بازگشت به ایالات متحده برای پایان ترم.

Plowman نیز خواسته دانشجویان اعضای هیات علمی و کارکنان به “فکر مسافرت داخلی.”

“فرماندار بیل لی اعلام کرد, تنسی, اولین مورد تایید شده امروز و دیگر نقاط کشور اعلام کرده اند متحده اضطراری به عنوان کار می کنند شامل COVID-19,” Plowman نوشت. “لطفا ماندن در خانه و سفر نیست اگر شما علائم تنفسی.”

کارکنان سفر به کنفرانس ها که لغو شده به دلیل coronavirus و نمی تواند بازپرداخت از طریق وسایل دیگر خواهد پرداخت توسط UT Plowman گفت.

“من درک می کنم که برخی از این محدودیت ها ممکن است باعث مشکلات و قدردانی خود را از همکاری” Plowman گفت. “ما رهبری تیم ادامه خواهد داد برای نظارت بر گسترش ویروس در تنسی و فراتر از آن خواهد شد و تصمیم گیری به اعتقاد ما بهترین حفاظت از سلامت و رفاه جامعه ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>