UT تعلیق خارج از کشور سفر بیش از coronavirus نگرانی اما تیم های ورزشی محروم هستند

خطر ابتلا به بیماری شدید از جدید coronavirus COVID-19 ها کم است برای بسیاری از افراد با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. CDC توصیه می کند در نظر گرفتن گام های ساده برای جلوگیری از ابتلا و یا گسترش بیماری های تنفسی از جمله COVID-19. این شامل پوشش خود سرفه یا عطسه ضد عفونی استفاده می شود معمولا سطوح و به طور کامل شستشو و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus. ناکس خبر ساخت این پوشش از coronavirus در دسترس همه خوانندگان از جمله nonsubscribers برای کمک به مردم ایمن ماندن.

دانشگاه-کالج باروخ لغو همه مسافرت داخلی به دلیل نگرانی در مورد coronavirus این دانشگاه اعلام کرد در روز سه شنبه.

هفته گذشته دانشگاه لغو همه دانشگاه بین المللی حمایت, سفر به دلیل coronavirus نگرانی. هنوز هم وجود دارد هیچ مورد از coronavirus گزارش در پردیس در این زمان.

داخلی سفر تعلیق شامل همه خارج از کشور سفر نمی کند ولی شامل سفر برای تیم های ورزشی گفت: Chris Cimino ارشد معاونت مالی و اداری. این همچنین شامل سفر به ارومیه که ممکن است حضور در خارج از کشور همایش.

دانشگاه تهران نیز بوده است ساخت آماده سازی برای شرکت در کلاسهای آنلاین, اما این حرکت نشده است در عین حال گفت: کشيش دیوید Manderscheid. در یک ایمیل به دانشکده Manderscheid آنها را تشویق به آماده شدن برای حرکت به کلاس های آنلاین به عنوان یک احتیاط.

“ما احساس می کنید لازم است در این زمان” Manderscheid گفت.

از دیگر موضوعات مورد بحث:

  • چندین نفر از دانشجویان را در بازگشت از مطالعه بین المللی در خارج از کشور از جمله از کشورهایی مانند ایتالیا و ژاپن. “هیچ یک از آنها را آزمایش مثبت است. هیچ یک از آنها را نشان داده اند هر گونه علائم در این مرحله” Manderscheid گفت.

  • وجود دارد هیچ برنامه ای برای لغو هر گونه بزرگ پردیس, حوادث, در این زمان, اما UT خواهد شد ادامه بررسی طرح بیش از 30 تا 60 روز.

  • مدیران هشدار دانش آموزان است که ممکن است در سفر برای شکستن بهار برای آگاهی از هر گونه پتانسیل محدودیت های مسافرتی در مناطق در سراسر کشور و در سطح بین المللی. دانش آموزانی که ممکن است در سفر به کشور با محدودیت ممکن است مشکل داشته باشند بازگشت به ایالات متحده گفت: اسپنسر گرگ پزشک و مدیر دانشجویی مرکز بهداشت. “این امر می تواند زمان خوبی برای سفر به CDC سطح سه و هشدار های کشور” گرگ گفت.

  • با شکستن بهار نزدیک UT خواهد شد که زمان برای تمیز کردن پردیس شدت بیشتر. دانشگاه تهران در حال حاضر “شدت” خود را در زمان بستن و باز کردن و استفاده از رخصتی بهار به عنوان یک زمان برای دسترسی به مناطق بیشتری از دانشگاه Cimino گفت.

وجود دارد در حال حاضر هفت مورد از coronavirus در تنسی است. تازه ترین مورد اعلام کرد روز سه شنبه بعد از ظهر است یک بیمار از ناشناخته جنسیتی در شهرستان سالیوان مترو منطقه با توجه به یک صدای جیر جیر از دولت در بخش بهداشت و درمان. این اولین مورد در شرق تنسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>